Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 21:42, Fiarot napisał:

demrenfaris

To Ty nie widziałeś linczu elekrina oddanego aż pół godziny przed twoim postem z propozycją
zmian głosów?! Nie rozśmieszaj mnie! Czyżbyś próbował w taki sposób uratować scorpa przed śmiercią?
A jeśli tak to czemu?

O czym Ty... gadasz? Jak to nie zauważyłem linczu elekrina?!
Napisałem, że wydaje mi się, że jest 5:3, jeślibym nie policzył linczu elekrina wydawałoby mi się, że jest 4:3 - on linczował SCORPA. Ogarnij się - po prostu zapomniałem, że Ash nie głosował... BTW - siejesz tu propagandę - odwracasz takimi wypowiedziami k(n)ota ogonem! Dowiodłem właśnie żes jest:
a) nieogarnięty, tak samo jak i ja - obaj jakoś nie jesteśmy zapanbrat z liczeniem głosów
b) siejesz propagandę, będąc w mafii
Sorry, że dopiero teraz... ale mój internet jest, jakby to delikatnie powiedzieć - DO BANI. Do tego od wczoraj ktoś atakuje mi kompa masą trojanów :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




-----Rozdział czwarty-----
Płomień w ciemności


"Szmaciarze" żwawo przemieżali bagna, oczywiście oskarżając się się nawzajem. Gdy dochodzili do łódki Scorp spojrzał na towarzyszy i wiedząc co się święci wyjął miecz.
-Nie weźmiecie mnie żywcem, Wiewiórki zdobędą władzę nad Wyzimą!- I rzucił się na drużynę, szybkim ruchem przebijając pierś Alberta Fiarota. Reszta zakonników szybkimi ruchami zamordowała zdrajcę i zwłoki pozostawiła na pastwę potworów.


Lincz--> scorp <winny>
mord--> Fiarot <niewinny

Wiecie czego wam nie wolno


5 głosów --> scorp
4 głosy --> Ashakel


MG- Kalkulator12

1. kolektor --> scorp
2.
3. Ashakel --> Ashakel (autolincz)
4. Laska-z-Polski --> scorp
5.
6.
7. Deto --> scorp
8. Demrenfaris --> Ashakel
9. Magwisienka --> Ashakel
10.
11.
12. Scorp2005 --> Ashakel
13. Fiarot--> scorp
14. elekrin --> scorp
15.

Aktualna lista graczy:


MG- Kalkulator12

1. kolektor
2.
3. Ashakel
4. Laska-z-Polski
5.
6.
7. Deto
8. Demrenfaris
9. Magwisienka
10.
11.
12.
13.
14. elekrin
15.

(Bardzo was przepraszam za krótkiego posta ale mój komputer odmawia współpracy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia. No to pozostali:
Ash, Magi, Kolektor, Deto oraz Lask do sprawdzenia. Pójdzie jakoś - 2 remisy i mamy 80% szans na zwycięstwo. Tylko z kim mógł kolaborować Scorp? Dużo wskazuje na Magi... ale analizę zostawię na jutro - dziś mam dość użerania się z modemem iPlusowym :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:31, Kalkulator12 napisał:

Lincz--> scorp <winny>

cieszymy się, błogosławimy Cię :D

Dnia 11.11.2007 o 22:31, Kalkulator12 napisał:

mord--> Fiarot <niewinny

szkoda Fiarota, teraz pewnie oczy spojrzą na Magwisienkę, bardzo dobry ruch mafii.

Dnia 11.11.2007 o 22:31, Kalkulator12 napisał:

(Bardzo was przepraszam za krótkiego posta ale mój komputer odmawia współpracy...)

Za mało mu płacisz ;) uważaj, bo jeszcze Ci wyemigruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jes, jes, jes :D

Co do ostatniego posta Fiarota - kiedy pisałem tą analizę mało kto miał coś na Magwisienkę, więc nie widzę, w czym się tu wyróżniam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, chociaż tyle że Scorp winny. To że Fiarot zginie było do przewidzenia po tym jak się przyznał że jest katanim. Szkoda, to bardzo dobry gracz. Teraz trzeba się uważnie przyjrzeć tym, którzy swojego głosu nie oddali na scorpa a na kogoś innego. Choć, innych też trzeba mieć na oku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


1. kolektor Podejrzany
2.
3. Ashakel Podejrzany
4. Laska-z-Polski Podejrzany
5.
6.
7. Deto To zostawię dla was
8. Demrenfaris Niewinny
9. Magwisienka Podejrzana
10.
11.
12.
13.
14. elekrin 100% niewinny
15.

A więc wiemy już że Fiarot mówił prawdę,
Cieszę się że jednak stanąłem po twojej stronie i przepraszam przy okazji za ten tekst o tym że jeśli przeżyjesz będę linczował cię jutro.
Bardzo nam pomogłeś w znalezieniu jednego ze sprawców.

Uwarzam że powinniśmy iść dalej tropem Fiarota i teraz linczować Kolektora.
Bo związek między nimi jest bardzo prawdopodobny.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=36224

Przy okazji, cieszmy się ^^ jednego mafiozę mamy z głowy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:41, kolektor napisał:

No, chociaż tyle że Scorp winny. To że Fiarot zginie było do przewidzenia po tym jak się przyznał
że jest katanim. Szkoda, to bardzo dobry gracz. Teraz trzeba się uważnie przyjrzeć tym, którzy
swojego głosu nie oddali na scorpa a na kogoś innego. Choć, innych też trzeba mieć na oku :P

Chybione. Nie można się WCALE sugerować tym linczem. Dlaczego? Mafia być może próbowała sobie załatwić alibi - nie linczowałbym/ałabym przecież kolesia z teamu - mógłby tak ktoś powiedzieć - trzeba się wyzbyć tego, do jutrzejszego linczu trzeba pójść "z czystym" umysłem - analizując postawę każdego usera z osobna, na podstawie jego wcześniejszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie nam się udało :) Teraz tylko musimy się porządnie zastanowić nad dzisiejszym (jutrzejszym) linczem i jeśli dobrze pójdzie to jest po edycji! :]
Parę słów:
Dem--->
>Dużo wskazuje na Magi...
Bardzo chciałabym się dowiedzieć co takiego na mnie wskazuje, bo "dużo" to żaden argument ;)
elekrin--->
>szkoda Fiarota, teraz pewnie oczy spojrzą na Magwisienkę, bardzo dobry ruch mafii.
Otóż to. Chociaż akurat nie wiem czy ruch mafii miał na celu zrzucenie podejrzeń na mnie, ale podejrzewam, że gdybym ja była mafią to też bym się pozbyła kataniego, więc akurat ta zagrywka mnie specjalnie nie zdziwiła. Szkoda tylko, że Fiarot się nie obronił...

No nic, bardzo się cieszę, że dzisiaj trafiliśmy, i to dzięki Fiarotowi :) Dokładną analizę reszty graczy zostawiam na jutro, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli najbardziej podejrzani w tym momencie są Magi i Demrenfaris ... Podejrzewam że między tą dwójką rozegra się jutro lincz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:46, Deto napisał:


1. kolektor Podejrzany
2.
3. Ashakel Podejrzany
4. Laska-z-Polski Podejrzany
5.
6.
7. Deto To zostawię dla was

Heh :)

Dnia 11.11.2007 o 22:46, Deto napisał:

8. Demrenfaris Niewinny
9. Magwisienka Podejrzana
10.
11.
12.
13.
14. elekrin 100% niewinny
15.
A więc wiemy już że Fiarot mówił prawdę,

Jednak tak :P

Dnia 11.11.2007 o 22:46, Deto napisał:

Cieszę się że jednak stanąłem po twojej stronie i przepraszam przy okazji za ten tekst o tym
że jeśli przeżyjesz będę linczował cię jutro.

To było dziwne zachowanie, dlatego też jesteś wysoko w moim gronie podejrzanych.

Dnia 11.11.2007 o 22:46, Deto napisał:

Bardzo nam pomogłeś w znalezieniu jednego ze sprawców.

Starczy tej wazeliny :) Pomógł jak pomógł - katani :P

Dnia 11.11.2007 o 22:46, Deto napisał:

Uwarzam że powinniśmy iść dalej tropem Fiarota i teraz linczować Kolektora.

A ja uważam, że MUSIMY zremisować kogoś.

Dnia 11.11.2007 o 22:46, Deto napisał:

Bo związek między nimi jest bardzo prawdopodobny.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=36224

No nie wiem - za Tobą stoją większe dowody...

Dnia 11.11.2007 o 22:46, Deto napisał:

Przy okazji, cieszmy się ^^ jednego mafiozę mamy z głowy ;D

Hura! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:46, Deto napisał:

Uważam że powinniśmy iść dalej tropem Fiarota i teraz linczować Kolektora.
Bo związek między nimi jest bardzo prawdopodobny.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=36224

Jak chcecie, możecie linczować. Tylko że odrazu zapowiadam że mamy (wtedy już wy macie - miasto oczywiście) jeden dzień z głowy. Już dwie edycje do tyłu Don znalazł na mnie jakiś mały haczyk i reszta poszła za nim jak po sznurku. Okazałem się niewinny. Teraz też jestem mieszkańcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowody o mnie przedstawisz jutro ;] Chociaż i tak nie masz czego udowadniać niewinnemu ^^

Ja stawiam na Kolektora i zamierzam linczować jego

Do remisu możemy doprowadzić jutro, nie dziś.
Jeśli będzie to konieczne, mogę się deklarować do poświęcenia w tym remisie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:53, Deto napisał:

Dowody o mnie przedstawisz jutro ;] Chociaż i tak nie masz czego udowadniać niewinnemu ^^

Ja stawiam na Kolektora i zamierzam linczować jego

Do remisu możemy doprowadzić jutro, nie dziś.
Jeśli będzie to konieczne, mogę się deklarować do poświęcenia w tym remisie. ;]

No jutro, bo dziś już linczowaliśmy :P Możemy sobie pozwolić na 2 remisy, więc spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jutro, bo dziś już linczowaliśmy :P Możemy sobie pozwolić na 2 remisy, więc spokojnie...

Oj już się nie czepiaj, wiesz o co mi chodzi ;D 2 remisy powiadasz ? No dobrze to dogadamy się jutro ;D

A co do Scorpa spokojnie ;) jest opisane w wątku fabularnym jego morderstwo wiec nie wiem co ma znaczyć to wykręcanie się ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:47, Magwisienka napisał:

No, wreszcie nam się udało :) Teraz tylko musimy się porządnie zastanowić nad dzisiejszym (jutrzejszym)
linczem i jeśli dobrze pójdzie to jest po edycji! :]
Parę słów:
Dem--->
>Dużo wskazuje na Magi...
Bardzo chciałabym się dowiedzieć co takiego na mnie wskazuje, bo "dużo" to żaden argument ;)

Wiem, spokojnie - napisałem przecie, że analize dam jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 23:15, demrenfaris napisał:

Wiem, spokojnie

Tylko mi nie próbuj wmawiać, że się zestresowałam :P

Dnia 11.11.2007 o 23:15, demrenfaris napisał:

napisałem przecie, że analize dam jutro :P

Czyli dziś ;] Jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magi
A więc tak - przeanalizujmy tu wszystkie posty Magi w tej edycji (oprócz fabularnych)
Pierwszy lincz - od razu zgryz - głos oddała na Deto - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=35883 - dlaczego? Ano dlatego, że "nie angażuje się w grę" - tylko dlaczego napisała to, gdy milczkowało niemal całe miasto? Nie brałaś pod uwagę - droga Magi, że może Deto''wi fabuła nie podpasowała? A może chciałaś po prostu odciąć się od linczu ogółu - nie być kojarzona z ubijaniem 2 niewinnych - Sama i Phelela? Bo niby piszesz, że chcesz ratować Sama, ale NIC w tym kierunku nie robisz...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=36021 - Owszem, byłam tego na 99% pewna, ale ten 1% zawsze pozostaje. - bardzo ciekawy cytat - byłaś na 99% (!!!) pewna, że są niewinni... a jednak nie zmieniłaś wyniku głosowania, ze względu na ten JEDEN procent?! Hm...
Potem dalsza kłótnia z katanim... Ale IMO do niej nie mam zastrzeżeń - rozmowa była OK - obie strony wymieniły się poglądami... ale magi zlinczowała elekrina:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=36027 - czyżby nie chciała zzsyłać na siebie dalszego gniewu Fiarota? BTW - linczowała elekrina ze względu na chaos oraz obrażanie userów - tu akurat nie mam zastrzeżeń.
Mnie najbardziej zastanawia post ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=36172 ), w którym Magi stwierdza:
Pierwszym, co zwróciło moją uwagę dzisiejszego dnia był lincz Laski na Fiarocie, który jest pewnym katanim. A dlaczego tak łatwo Fiarotowi uwierzyłam? Bo jestem przekonana o jego czystych intencjach, poza tym jego post, w którym mówi o swojej roli jest bardzo przekonujący i prawdziwy, nie ma się do czego w nim przyczepić, nie ma żadnych nieścisłości, które mogłyby świadczyć o tym, że Fiarot kłami - sorry za długi cytat, ale musiałem to napisać. Takie oto stwierdzenie przypuszcza osoba, która z Fiarotem się kłóciła! Żadnych nieścisłości? To dlaczego wymienialiście wspólnie poglądy, czepiałaś się tego co pisał, oskarżając go też o kłamstwo? Mi tu śmierdzi mafią na kilometr - podlizywanie się w ostatecznej fazie kataniemu - a nuż mnie nie sprawdzi (jeśli przeżyje ileś tam dni, a ja sobie odpuszcze mordowanie go)? I znów - odniesienie do Fiarota, teraz już z innej beczki Dlaczego, skoro uważasz, że jestem niewinna? Chcesz się pozbyć mieszkańca? - atakuje Fiarota, podważa jego linczowanie... a jednocześnie dziś go morduje? Troszkę nie pasuje, ale to może być również dowód - może Magi CHCIAŁA, żebyśmy tak pomyśleli... Dalej - kłóci się z Fiarotem, podważa jego teorie... jakby robiła sobie alibi - dotąd go głaskała, by nie zostać zlinczowana, a teraz go atakuje, niejako "nadrabiając" sobie całą edycję - byleby nie zostać posądzonym o podlizywanie...

Podejrzenia, a związek ze Scorpem - lincze i teorie :)


Magi - Scorp

( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=35894 )Tu mamy pierwsze zwrócenie się do Scorpa - Magi pisze, że - niby odpowiada krytycznie, ale... bezpiecznie. Cholernie bezpiecznie. Nie atakuje, a zachowuje pozory "krytycyzmu".
Przejdźmy do analizy ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=35979 ) - 7. Scorp - Starał się uspokoić Sama i dema, ale jakoś mu nie za bardzo wyszło :P Naskoczył na Fiarota w związku z linczem na Pheleli - w tej sprawie akurat się z nim zgadzam, ale to przy okazji następnego gracza... Póki co - jestem gotowa go uniewinnić. - uniewinniasz Scorpa, OK - miałaś do tego prawo, ale dlaczego nie napisałaś NIC o jego zmianie linczu, atakowaniu Ciebie... Dziwne, nie zwracałaś się do niego krytycznie prawie w ogóle...
Zastanawia cytat Skąd ta pewność? Czyżby wreszcie ujawnił się katani...? - nie tyle samo stwierdzenie... co czas, w którym je napisała. Otóż... kilka minut wcześniej zapytał się O TO SAMO Scorp - jak się później okazało - mafiozo...
Mamy kolejny post, w którym Magi odnosi się do Scorpa - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=36227 - odpowiada na dość wydumane zarzuty Scorpa... spokojnie. B. spokojnie, rzekłbym...
Po za tym - zastanawia ZUPEŁNY brak odzewu na lincz Scorpa na Jej samej - czyżby nie była tym zaskoczona, wszystko było odgórnie zaplanowane?

LINCZE - porównanie

Dzień pierwszy:

Magi -> Deto
Scorp -> Magi, zmiana na Sama

Wniosek - o linczu na Deto pisałem, o braku odzewu na linczowanie Magi też. Jak na razie rozbieżność linczów niezbyt podejrzana

Dzień drugi:

Magi -> elekrin
Scorp -> Skyler, zmiana na elekrina

Wniosek - faktycznie głosowali na różne osoby - scorp zaatakował skylera, dopiero po moim apelu o to, by zremisować obu tych graczy zmienił lincz - niemniej dokładnie wiedział, że nic to nie zmieni. O głosie Wisienki na Elekrinie już pisałem.

Dzień trzeci:

Magi -> Ash
Scorp -> Ash

Wniosek - Magi ratowała kompana - dopiero teraz zaryzykowali "połączony" lincz - po za tym może teraz napisać, że nie było całej sprawy - wszakże wczoraj głosowali na tę samą osobę...

PS - Dlaczego nie napisałem póki co NIC o reszcie - Ashu, Kolektorze, Lasku i Deto? Z prozaicznego powodu - o nich będzie za ~3h - nie chce mi się teraz ich analizować, muszę się wpierw pouczyć :P Chociaż takiej analizy nie obiecuję - mam nadzieje, że Wy się wysilicie, i tak odwaliłem dość spory kawał roboty...

Pozdrawiam - Demrenfaris :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo was przepraszam ale scorp jest niewinny, z powodu awarii kompa (pisze z kompa kumpla...) wcięło mi wszystkie archiwa i dopiero powoli odzyskuje, a więc edycja trwa i wciąż jest dwóch mafiozów!

Jeszcze raz sorki, aha edycja trwa dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się