Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2011 o 21:18, Zendemion napisał:

> Kto wie, może siłą argumentów przekonasz mnie, że się mylę, i Qrex jest
> mafią?

W tej chwili to ja już przekonuję Ciebie, że też jesteś mafią ;p
Poczekajmy co ciekawego Prido nam o Avalonie powie.


A jestem? Zaraz...

"scena przesłuchania z 1984"

...

Dobra, a poważnie - naprawdę jestem twoim zdaniem bardziej podejrzany od Qrexa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:08, Winry napisał:

Trochę za bardzo imo uczepił się Zendemiona, ale poza tym nie można mu dziś nic zarzucić.

Jeżeli sama nie będzesz bronić swojego typu, to nikt nie zrobi tego za ciebie. Chyba że ma się ambicje na poziomie podczepiania się pod typy innych. Wtedy i owszem, lepiej siedzieć cicho.
Asthariel

Dnia 05.08.2011 o 21:08, Winry napisał:

Jakieś argumenty proszę?

Źle mu z Avatara patrzy. A tak poza tym, czemu pytasz o moją kandydaturę skoro piszesz że jestem raczej niewinny. Trochę konsekwencji w działaniu bo w praktyce, albo dałeś tylko wybór wirtualny (Zendemion do odstrzału) albo nie uważasz mnie za niewinnego.( a wtedy kłamiesz) Albo chcesz mnie odstrzelić bo jestem niewygodny (jak windows np.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:20, Asthariel napisał:

Dobra, a poważnie - naprawdę jestem twoim zdaniem bardziej podejrzany od Qrexa?

Zastanów się nad kim na razie wisi mój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 21:20, qrex napisał:

A tak poza tym, czemu pytasz o moją kandydaturę skoro piszesz
że jestem raczej niewinny. Trochę konsekwencji w działaniu bo w praktyce, albo dałeś
tylko wybór wirtualny (Zendemion do odstrzału) albo nie uważasz mnie za niewinnego.(
a wtedy kłamiesz) Albo chcesz mnie odstrzelić bo jestem niewygodny (jak windows np.).


Jak pisałem, jestem chorągiewką na wietrze. Na razie uważam, że jesteś niewinny, ale biorę pod uwagę fakt, że mogę się mylić, a reszta przekona mnie co do twych niecnych zamiarów. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:17, Prido napisał:

Bez pracy nie ma kołaczy...


Być może, ale do końca głosowania zostało nieco ponad pół godziny, więc jeśli chcesz nam wszystkim zaprezentować to, co odkryłeś, radzę nie czekać do 21.59 :P Kandydatura Sky''a jest dość prawdopodobna, choć obecnie coraz więcej osób patrzy uważniej na Asthariela i ja osobiście też mam co do niego wątpliwości. Tak więc jeśli chcesz nas przekonać o parze Sky - Avalon, zacznij tłumaczyć swój tok rozumowania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 20:21, qrex napisał:

Kindziuk tak gra zawsze. Popatrz sobie na wcześniejsze edycje. Jego gra nie był podejrzana,
a co za tym idzie głos na nim, traktuje jako głos stracony. Tyle w tym temacie ode mnie.


Aha, skoro był to według Ciebie głos stracony, to czemu wczoraj aktywnie nie zadziałałeś, żeby go ochronić przed linczem, tylko patrzyłeś na moje i Prida nieporadne i spóźnione próby, a teraz znalazłeś sobie na ich podstawie zaczepkę?

Dnia 05.08.2011 o 20:21, qrex napisał:

Prido jest moim trzecim podejrzany więc o co chodzi? Zdanie sobie wyrobiłem i będę to
robił nadal. Jeśli z nim nie wymienię spostrzeżeń to nie będę w stanie tego robić.


Ale on był już w okolicach tego miejsca wśród twoich oskarżonych wczoraj o 23:35, od tego czasu wymieniłes z nim jeszcze kilka postów - czy wpłynęły one jakoś na twój pogląd?

Dnia 05.08.2011 o 20:21, qrex napisał:

''''Kreowanie się'''' było tylko powodem do samej dyskusji. Wczoraj czepiałem się tylko
późnego głosowania. Dzisiaj oczekiwania na piątkę graczy którzy mają wparować o 22, przebąkiwanie
o linczu na Zurrisie i przestawienie się czasu forum. Sytuacja inna nie sądzisz?


No to z grubsza jest to samo, co ja przed chwilą napisałem. Dodałeś tylko czepianie się zegara oraz oczekiwanie na nieobecnych.

Dnia 05.08.2011 o 20:21, qrex napisał:

Za to nie szkoda ci Energi, żeby mi o tym powiedzieć?


Nie - ja w pierwszym odruchu stwierdziłem, że prezentujesz się najkorzystniej z czwórki: Ty, Zendemion, Asthariel, XSky0, a teraz staram się tą opinię zaktualizować.

Dnia 05.08.2011 o 20:21, qrex napisał:

Gra Zendemion jest dla mnie w pełni klarowna i wygląda mi na oczywistą mafię. Nie mam
o co go pytać bo wszystko rozumiem. W przypadku Prida jestem niepewny jego postaci i
dodatkowo czepiam się tylko nieścisłości. Czemu to robię? Jeśli pierwsi podejrzani okażą
się niewinni trzeba wiedzieć coś o następnych.


Ale to wygląda trochę tak, jak przygotowywanie sobie gruntu na przyszłe lincze. Swoją drogą po co zakładać od razu, że obecni główni podejrzani są niewinni? Od takiego podejścia tylko zamęt się może zrobić.

Dnia 05.08.2011 o 20:21, qrex napisał:

Co tobie dało pytanie mnie o sens moich wcześniejszych wypowiedzi? Dlaczego tak to ciebie
zabolało, że zdominowało to u ciebie pierwszą część twojego postu?


Ja napisałem wczoraj w nocy spory fragment o Tobie, Ty mi odpisałeś i tak to działa dalej.
Swoją drogą nie wiem, czemu robisz się taki jak gdyby nerwowy i na moje pytania odpowiadasz pytaniami? Nie wszystko musisz traktować jako oskarżenia, niektóre sprawy chcę po prostu wyjaśnić lub sprostować.

Dnia 05.08.2011 o 20:21, qrex napisał:

Może, ale najpierw powinniśmy zabić XSkya. Potem mogę rozważy jego kandydaturę.


To w końcu XSky0 czy Zendemiona?

Dnia 05.08.2011 o 20:21, qrex napisał:

Tłumaczenie że nie miało się 10 minut na dokładne obserwowanie głosowanie należy do słabych.
Pozostawiam to ocenie innych.


Powtarzam, dobiegała końca dogrywka w meczu Śląska.
Swoją drogą co to właściwie zmienia?

Dnia 05.08.2011 o 20:21, qrex napisał:

Sam powiedz, czy za czasów twojego częstego uczestnictwa, w grze danych graczy nie było
żadnych powtarzalnych? No właśnie :P


Owszem, a kindziukxxx ostatnio był mafią :P.

Dnia 05.08.2011 o 20:21, qrex napisał:

Nie napisałem że ją uniewinniam. Zawęziłem sobie krąg podejrzanych. Nie rozumiem twoich
zarzutów w tym miejscu.


Bo to nie jest zarzut, tylko wytłumaczenie pewnej kwestii.
Powtarzam - zbyt dużo rzeczy traktujesz jako bezpośrednie zarzuty.

Dnia 05.08.2011 o 20:21, qrex napisał:

Ogólnie nie wiem czy nie czepiałeś się tutaj mnie sensownych rzeczy, niż ja wczoraj
w stosunku do Prida. Sam sobie odpowiedz na pytanie jakie z tego płyną korzyści dla
miasta? :P


Jak już pisałem, ja aktualizuję sobie opinię na twój temat.

Dnia 05.08.2011 o 20:21, qrex napisał:

Przyznaje że moja gra może wydawać się dla innych podejrzana i tyle. Odbieraj to jak
chcesz.


Ale umieszczenie siebie samego na swojej własnej liście podejrzanych ma świadczyć o tym, że np. byłby bardziej skłonny poświęcić siebie w linczu aniżeli Avalona, Zurrisa, Asthariela lub Winry? ;P

Dnia 05.08.2011 o 20:21, qrex napisał:

Za Astharielem. A gdzież by indziej i w sumie po co ci to wiedzieć, na obecnym etapie?


Ja nie mam nic do ukrycia i w nocy opisałem w miarę możliwości wszystkich. Oczekuję więc tego samego od innych, tym bardziej, że na liście są wszyscy - nawet Ty - oprócz niej.
Swoją drogą co ma do tego obecny etap, zły jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:20, qrex napisał:

A tak poza tym, czemu pytasz o moją kandydaturę skoro piszesz
że jestem raczej niewinny. Trochę konsekwencji w działaniu bo w praktyce, albo dałeś
tylko wybór wirtualny (Zendemion do odstrzału) albo nie uważasz mnie za niewinnego.(
a wtedy kłamiesz) Albo chcesz mnie odstrzelić bo jestem niewygodny (jak windows np.).


Moim zdaniem nie ma nic dziwnego w pytaniu o zdanie osoby uważanej za niewinną. Przeciwnie - jeśli jestem pewna czyjejś "dobroci", zawsze pytam go o zdanie, bo wiem, że nie ma interesu we wprowadzaniu mnie w błąd :) to tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 21:26, Winry napisał:

Moim zdaniem nie ma nic dziwnego w pytaniu o zdanie osoby uważanej za niewinną. Przeciwnie
- jeśli jestem pewna czyjejś "dobroci", zawsze pytam go o zdanie, bo wiem, że nie ma
interesu we wprowadzaniu mnie w błąd :) to tak na marginesie


Asthariel nie pytał Qrexa o zdanie tylko o opinię innych którego z nas zlinczować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:30, Zendemion napisał:

Asthariel nie pytał Qrexa o zdanie tylko o opinię innych którego z nas zlinczować.


Rzeczywiście, mój błąd. Źle zrozumiałam post Qrexa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Winry, Złociutka, metoda nachamowej eliminacji...

Jestem w stanie obecnie uniewinnić Qrexa, Zendemiona, Ciebie i Asthariela. Przy założeniu, że Alexei i Zurris odpadną przez brak aktywności (co do tego drugiego nie jestem przekonany) oraz, że Fiarota lepiej nie tykać, bo utonę w morzu słów (Czyli na obecnym etapie gry to nie ma sensu), to zostaje Avalon i xSky. Siebie uniewinniam z przyczyn oczywistych.

Naprawdę Wasze argumenty, że Zendemion jest winny albo Asthariel jest winny, bo w czymśtam są niekonsekwencji są do bani. Tok rozumowania, a często i sama intuicja wielokrotnie się zmienia podczas gry. Wystarczy na to spojrzeć z innej strony. Czy jako mafia, ci gracze robiliby tak banalne i głupie błędy? Czy naprawdę nie dostrzegają, że to co mówią i robią stoją często ze sobą w sprzeczności?

Rozumiem, że Wasze argumenty przeciwko innym są w pełni uzasadnione i logiczne. Niemniej w zdecydowanej większości wynikają jedynie z punktu widzenia. Ot przekonałem się o tym choćby z Waszych oskarżeń dotyczących mnie. Z mojej perspektywy wszystko wygląda klarownie, z Waszej jest naciągane i zagmatwane.

Tym samym zdecydowanie przekonuję się do oddania głosu na xSky, ponieważ Avalon z pewnością zaszczyci nas niejedną rzeczą w tej grze. Jednak dziwi mnie jego opóźniona (Taaak, patrzyłem na Twoją lampkę i tempo odpisywania) reakcja na moje oskarżenie. Ponadto jego posty brzmią nieco sztucznie. Czyżby serce zabiło szybciej, gdy ni stąd ni zowąd na Ciebie naskoczyłem? : >

Raz jeszcze apeluję: Odpuście sobie dzisiaj linczowanie osób z uniewinnionej przeze mnie czwórki. Dużo więcej czynników wskazuje na to, że są niewinni. Najczęściej swoje oskarżenia bazujecie tylko na tym, kto i ile się udzielał. Oczywiście najbardziej obrywa się tym, którzy najwięcej pisali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prido czy Twoje oskarżenia Avalona opiera się na "dobrze idzie mi prześlizgiwanie się" tak samo jak uniewinniłeś Kindziuka kiedy zapytany o członkostwo w mafii odpowiedział "nie" czy masz może jakiś lepszy powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:33, Prido napisał:

Tym samym zdecydowanie przekonuję się do oddania głosu na xSky, ponieważ Avalon z pewnością
zaszczyci nas niejedną rzeczą w tej grze. Jednak dziwi mnie jego opóźniona (Taaak, patrzyłem
na Twoją lampkę i tempo odpisywania) reakcja na moje oskarżenie. Ponadto jego posty brzmią
nieco sztucznie. Czyżby serce zabiło szybciej, gdy ni stąd ni zowąd na Ciebie naskoczyłem?

Nie mam serca. Owszem, odpisuję powoli, oglądam Dortmund-Hamburger SV i w obliczu piłki nożnej (i swoją drogą żywego meczu) spycham FM na drugi plan, tak się składa, że to jest moja pasja, akurat jest przerwa jeśli Cię to interesuje ;P
Well, Sky odda głos?
Jeśli jest tak jak mówisz to moje posty zawsze są sztuczne, cóż, taka stylówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:35, Zendemion napisał:

Nevermind.
Tylko jeszcze jedna kwestia.
Czemu akurat TOBIE mamy wszyscy uwierzyć?


Bo ma INTUICJĘ...


Tak Prido, też nie jestem przekonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:35, Zendemion napisał:

Nevermind.
Tylko jeszcze jedna kwestia.
Czemu akurat TOBIE mamy wszyscy uwierzyć?


Uhm, bo po wczorajszej akcji sprawdził mnie katani, a skoro nikt się na mnie nie rzuca, to znaczy, że jestem dobry? :D

To już leży w Twoich umiejętnościach analizy postów innych. Jeśli nie potrafisz dostrzec szczerości i dobrych chęci w moich postach - trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2011 o 21:33, Prido napisał:


Tym samym zdecydowanie przekonuję się do oddania głosu na xSky, ponieważ Avalon z pewnością
zaszczyci nas niejedną rzeczą w tej grze. Jednak dziwi mnie jego opóźniona (Taaak, patrzyłem
na Twoją lampkę i tempo odpisywania) reakcja na moje oskarżenie. Ponadto jego posty brzmią
nieco sztucznie. Czyżby serce zabiło szybciej, gdy ni stąd ni zowąd na Ciebie naskoczyłem?
: >


Ale czemu chcesz najpierw linczować milczka? Przyjmując, że są w parze, czy Avalon nie będzie niebezpieczniejszy przy późniejszej grze? Zlinczowanie Sky''a praktycznie nic nam dziś nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:37, Prido napisał:

> Nevermind.
> Tylko jeszcze jedna kwestia.
> Czemu akurat TOBIE mamy wszyscy uwierzyć?

Uhm, bo po wczorajszej akcji sprawdził mnie katani, a skoro nikt się na mnie nie rzuca,
to znaczy, że jestem dobry? :D

To już leży w Twoich umiejętnościach analizy postów innych. Jeśli nie potrafisz dostrzec
szczerości i dobrych chęci w moich postach - trudno.


Ja chcę się dać przekonać, ale daj mi szansę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! I dzięki temu udzielił się bardziej w temacie. Doskonale :) Naprawdę nie zdziwię się, jeśli mafią okaże się xSky i jedna z osób nieaktywnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby to oni byli mafią.

Tak jak napisałem, podejrzenia wobec Ciebie opierają się tylko na tym, że bardziej ufam innym. Ty po prostu udzielałeś się zdecydowanie mniej i nie miałeś okazji przekonać mnie o swojej niewinności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie machnę rozpiskę, a co :P

Qrex ---> Zendemion
Prido ---> Sky
Zendemion ---> Qrex
Winry --->
Asthariel --->
Sky --->
Avalon --->
Fiarot --->
Zurris --->
Alexei --->

m\Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. Jak nie patrzeć, nienajlepiej; powtórka z rozrywki?

Prido, Skarbie, nie twierdzę jeszcze, że Twoja argumentacja co do Avalona mnie przekonała, bo nadal niepokoi mnie Asthariel, ale co do Sky''a się zgadzam - uwalamy :P

================

Lincz ---> Sky

================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się