Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2006 o 22:27, LifaR napisał:

- Mialem nadzieje ze zamiast pytac doprowadzisz do niego wczesniej i tym sposobem wygramy,
bo teraz to juz po ptotach ;)


Jest jedna zasadnicza lipa, bo ktoś może napisać jeden głos na forum, a inny napisac do mistrza i tu jest pies pogrzebany. Myślałem o tym wcześniej, ale można sie niebezpiecznie przejechać ;]
Spróbujmy po jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:28, Ninja Seba napisał:

Jeszcze 2 minuty. Mam propozycję chodźcie uwalimy Arxela i całą odpowiedzialność biorę na siebie.


Jestem za. Nie waże która, ważne, że zdrajca. Mam oddać głos? Kto to poprze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:29, Budo napisał:

Jest jedna zasadnicza lipa, bo ktoś może napisać jeden głos na forum, a inny napisac do mistrza
i tu jest pies pogrzebany. Myślałem o tym wcześniej, ale można sie niebezpiecznie przejechać

- Moze, ale nie wiedzac o probie doprowadzenia do remisu raczej tego nie zrobi. Mialem nadzieje ze bedzie remis Bumber-Arxel wczesniej, ale nie wyszlo, teraz musimy ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arxel... Do piachu. Oddałem głos. Jednego mniej... Pozostał tylko VBone. Ale i na niego przyjdzie kolej... A przynajmniej mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:33, Bumber napisał:

Arxel... Do piachu. Oddałem głos. Jednego mniej... Pozostał tylko VBone. Ale i na niego przyjdzie
kolej... A przynajmniej mam taką nadzieję.


Błąd. Pozostałeś tylko ty. Mam nadzieję, że wszyscy jutro podejmą właściwą decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:32, VBone napisał:

****
Lincz -> Arxel
****

Mam nadzieję, że nie kłamiecie.


Cwane, cwane... Argumentujesz to pójściem za innymi. Umywasz rączki. Zawsze będziesz mógł powiedzieć, że zagłosowałeś na Arxela i całą winę zwalić na mnie. Całkiem nieźle, muszę przyznać... Ale to nie zmienia faktu, że jestem niewinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:35, VBone napisał:

Błąd. Pozostałeś tylko ty. Mam nadzieję, że wszyscy jutro podejmą właściwą decyzje.


I wybiorą Ciebie. Bez obaw, mój głos masz już jak w banku. A jak wszyscy inni będą głosować na Ciebie to też pójdziesz w ich ślady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, praca w CDP to jednak ciezki kawalek chleba, wspolczuje Sol, Tuddowi, i innym jesli przechodzili to samo ;) Wolalbym wersje bez lunaparku, ale i bez zawalu :D
Jest tez i szansa, drobna i wszystko zalezy od szczescia i wyczucia mafii/kataniego, ze dzis zginie tylko Arxel, co daje nam szanse nawet jesli jest niewinny.
I nie wiem czemu aktualna konwersacja VBone-Bumber zaczyna przypominac wczesniejsza Arxel-Bumber ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra niezłe czady, proponuję na dzisiaj zawieszenie broni, a do sprawy wrócimy jutro już starczy nerwów na dzisiaj.
pax :)

***
ci co obserwują pewnie niezłego rotfla mają z nas :P
***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Starczy na dzisiaj, proszę xD
btw
wszystkie powyższe dialogi miały miejsce oczywiście w lunaparku, na diabelskim młynie, ewentualnie konikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 22:37, LifaR napisał:

I nie wiem czemu aktualna konwersacja VBone-Bumber zaczyna przypominac wczesniejsza Arxel-Bumber
;)


Bo ja tak rozmawiam ze zdrajcami, a oni zawsze odpowiadają tymi samymi argumentami. Chyba zresztą widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem, że tak zrobię już rano.... Oczywiście, że zagłosowałem tak jak wszyscy, gdyż to bez róznicy - Ty i Arxel to mafia. Mam specjalnie głosować na kogoś innego? xD

Nie. Jutro zagłosuję na ciebie, gdyż jesteś zdrajcą. Ekhm...
"Bez obaw, mój głos masz już jak w banku."
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się