Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2008 o 11:40, Maggie 10 napisał:

Serio bez cracka mi nie działało... Wyskakiwało ciągle to, że nie ma płyty w środku a
była i to orginalna. Sprawdzałam to też na innych płytach nawet na piratach i to samo.


Trochę późno :P, ale jeśli faktycznie masz oryginała, to spróbuj powyłączać emulatory wirtualnych napędów, typu Alkohol czy Daemon, ich obecność często sprawia takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle ostatnio wieści o D3, że aż zacząłem znowu grać w dwójkę i mam dwa pytania, czy opłaca się ładować jakieś punkty w ogłuszenie tarczą, jakoś nigdy nie używałem tej umiejętności i nie wiem czy na dłuższą metę się to opłaca plus czy można ogłuszać bosów?
A po drugie czy jest jakiś program dzięki któremu można zresetować i przydzielić od nowa umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie odkąd zainstalowałem najnowszy patch mam problemy polegające na dość czestym ograniczaniu dostępu do krainy, nawet jak nie gram przez jakis czas to po wejsciu na konto pojawia mi sie ten komunikat, czy wy tez macie takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.)niestety... jak to jest ze serwer po godzinie a nawet mniej zaprasza mnie innym razem (czasowe ograniczenie dostepu) czy battle.net sie martwi, że za wiele czasu spedzam przed komputerem? błąd-uprawiam sporty
2.)mimo ostrzeżeń dałem sie nabrać i orypali mnie w smieszny sposób z zestawu ik oraz 2 niezlych pierscieni
przeklinam spamerów i bandytów, pozdrawiam cywilizowanych graczy i administratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 19:03, iApol napisał:

2.)mimo ostrzeżeń dałem sie nabrać i orypali mnie w smieszny sposób z zestawu ik oraz
2 niezlych pierscieni
przeklinam spamerów i bandytów, pozdrawiam cywilizowanych graczy i administratorów.


Mógłbyś powiedzieć w jaki sposób?? Było by to przestrogą dla innych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm uzbierało mi się trochę śmieci, czy ktoś byłby tak dobry i spotkał się ze mną w grze, by je wycenić? chodzi mi o to, czy w ogóle opłaca się je trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Diablo II i LoD,gram nekromantą.Cała rozgrywka dostarczyła wielu godzin grywalnej zabawy ale jest jedna rzecz która mnie zraziła-mianowicie:brak eliksirów many u kupca.Jako że grałem nekromantą był to problem bo przecież każdy mag musi mieć eliksiry many a było kilka momentów w których nie miałem ani jednego.Nie ma na to czasami jakiegoś patcha.

I jeszcze dwa pytania:
Po ukończeniu gry wyskoczyły mi gratulacje za ukończenie gry.Było tam też napisane że teraz mogę cieszyć się imieniem Slayer(o ile dobrze pamiętam) *imię postaci*.O co w tym chodzi?:P

Diablo II w multi ma strukturę otwartego mmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Otrzymałeś tytuł slayer, czyli przeszedłeś grę na najniższym poziomie trudności.
Na koszmarze otrzymasz kolejny (champion bodajże) a na piekle Patriarch/Matriarch.
Czyli to są jakby rangi w wojsku lub forum. Stopień zaawansowania.

#Edit
u Kupca są miksturki many i życia. poszukaj a znajdziesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrzucam skrin ze śmieciami, żeby było szybciej :)
pewnie większość bezwartościowa, ale może coś akurat będzie bardziej przydatne :)

20081105223501

20081105223515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 22:35, Azrathel napisał:

wrzucam skrin ze śmieciami, żeby było szybciej :)
pewnie większość bezwartościowa, ale może coś akurat będzie bardziej przydatne :)


Hmmm będę mówił te ceny który mniej więcej wiem:
-trujący uchwyt- parę pgmsów(4-6),
-kruczy lód- tęż gdzięś tak ok.8, bo perf lub prawie perf nawet po lema chodzą,
-flanka lysandera, ona ciężko chodzi mam sam +2 i +4 do umiejętności:) Te z 2 to jakieś 10-12 pgs,a jakbyś miał 4 to nawet pul,
-piekielny wędrowiec z 2-3
Ta broń dla pala to nie wiem, ale jak dla pala to zawsze drożej:)
Resztę uda ci się sprzedać może 1-2 pgms(oczywiście ceny mogą być nieprawidłowe, ale to są itemki, które mniej więcej znam ich wartość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dałem się nabrać w następujący sposób:
biegam za andariel w celu zdobycia drobnych run i przedmiotów aż pojawia się palladyn i oferuje, że ma sposób na podwyższenie o 5 poziomów dla postaci. namówił mnie że mnie zabije 18 razy a dziewiętnasty razem z moimi ciuchami... nastepnie cain miał mi dawować 5 poziomów ( ale wstyd ) pobiegłem do caina ale ten odparł zaledwie: "dobrze Cie widzieć", pobiegłem następnie pozbierać odzież ( cały zestaw IK i 2 pierścienie nawet niezłe) ale niezastalem ani przedmiotów ani pana paladyna. wtedy wyłaczyłem komputer i pojechałem na siłownię...

od tego czasu jak widzę na czacie, że ktoś zna sposób na skopiowanie przedmiotów itp to razem z kolegą caps lock''iem układamy szeregi wulgaryzmów i obelg wobec oferenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 22:35, Azrathel napisał:

wrzucam skrin ze śmieciami, żeby było szybciej :)
pewnie większość bezwartościowa, ale może coś akurat będzie bardziej przydatne :)




sory że tak późno ale liczy się że odpisałem ;p


Zostaw wędrowca (buty) kruczy lód osczep dla ama oraz Mojo spalona różdżka brzyzgacz jak na początek jest nawet niezły ale potem sie już raczej lepszych używa. a rozrywacz ciał możesz komuś dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy istnieje jakiś górny limit jeśli chodzi o cechy postaci (Siła itp.), bo w pierwszej części pamiętam że takowy był. Wiem że pytanie trochę noobowskie, ale w D2 gram głównie w Singla... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 21:22, AvP2 napisał:

Mam pytanie. Czy istnieje jakiś górny limit jeśli chodzi o cechy postaci (Siła itp.),
bo w pierwszej części pamiętam że takowy był. Wiem że pytanie trochę noobowskie, ale
w D2 gram głównie w Singla... :P

Z tego co wiem to nie, jednak i tak nie opłaca się podnosić siły i zręczności powyżej maksymalnej liczby potrzebnej do korzystania z itemów. Potem i tak obrażenia i skuteczność ataku będziesz miał z itemów i skilli, więc po osiągnięciu poziomu cech które pozwolą ci nosić dowolne wyposażenie najlepiej inwestować w punkty życia, ewentualnie manę zależnie od klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taki super klasyk rpg taka dobra jakos swojej kategori a jedna z podstaw rpg jest mapa swiata ktorej diablo mnbie mna to jAK SIE ORIENTOWAC MOZE NIE UMIEM ZROBIC TEJ MAPY ALE JEJ NIEMA TEN FAKT Z DIABLO JAKO RPG ROBI SLABA GRE JESLI SIE MYLE PROSZE PISAC I MI WYJASNIC JAK TA MAPE ZROBIC ZEBY BYLAA JESLI SIE DA ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować