Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dopiero teraz przeczytałem Twojego posta. Tego palka masz na CBN czy OBN ? Jeżeli masz ochotę zacząć grę od nowa na CBNie to był bym chętny, sam zaczynam teraz po przerwie i zamierzam trochę popykać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 15:33, oOreVenOo napisał:

Dopiero teraz przeczytałem Twojego posta. Tego palka masz na CBN czy OBN ? /.../

Nieee. Ja sobie gram tylko na własnym komputerze - tyle, ze raz wszedłem na OBN ale to było baaardzo dawno temu. Chciałbym tylko wymienić swoją druidową maczugę na porządny miecz/nadziak/berło dla paladyna. Bo z maczugą dużo dalej nie zajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak się okazało po kilku miesiącach mojej nie aktywności konto na CBN dalej istnieje z palkiem na lvlu 78 w pełnym Griswold Secie... Mmm cudo. xD Już myślałem, że nic z tego. Hmm na razie dla Twojego palka miał bym tylko Miecz Świetlny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 17:02, oOreVenOo napisał:

/.../ > Hmm na razie dla Twojego palka miał bym tylko Miecz Świetlny. :)

A jakie on ma parametry i co za niego chcesz?
Nie wiem, czy mogę wejść z moją indywidualną postacią na CBN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 17:50, KrzysztofMarek napisał:

Nie wiem, czy mogę wejść z moją indywidualną postacią na CBN?


Jeśli grasz w tryb single to nie. W przypadku CBN dane postaci są przechowywane na serwerze i gracz nie ma możliwości ich modyfikacji. W przypadku postaci single player mamy dostęp tylko do Open BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 18:03, KrzysztofMarek napisał:

No to mam pecha...


No lekkiego natomiast nie graj w single czy OBN bo tracisz tylko i wyłącznie czas. Zapraszam na CBN. :)

A staty mieczyka to:

Miecz Świetlny (Lightsabre)
Fazowe Ostrze (Phase Blade)
Obrażenia Jednorącz: (90-106) - (120-138) (śr. 105-122)
Wymagany Poziom: 58
Wymagana Siła: 25
Wymagana Zręczność: 136
Bazowa Szybkość Ataku: [-30]
+150-200% Zwiększone Obrażenia
Dodaje 10-30 Obrażeń
Dodaje 60-120 Obrażeń od Magii
Dodaje 1-200 Obrażeń od Błyskawic
5-8% Mana Wykradziona za Każde Trafienie
5% Szansa rzucenia (8-16)-poziomowego Czaru Seryjne Błyskawice podczas Atakowania
20% Zwiększona Szybkość Ataku
Ignoruje Obronę Celu
Absorbcja Błyskawic 25%
+7 do Promienia Światła

PS Wszystko masz na Karczmie Diablo II (pierwszy post przypięty) więc więcej nie będę nic wklejał bo zaśmiecę temat w tempie błyskawicznym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 18:14, oOreVenOo napisał:

/.../> No lekkiego natomiast nie graj w single czy OBN bo tracisz tylko i wyłącznie czas. Zapraszam
na CBN. :) /.../

To nie dla mnie, jestem indywidualistą. W każdym razie dziekuje za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 18:17, KrzysztofMarek napisał:

To nie dla mnie, jestem indywidualistą. W każdym razie dziekuje za zainteresowanie.


Ale zarówno w CBN czy OBN można grać samemu cały czas. Po prostu tworzy się serwer i zakłada hasło (brzmi strasznie, a jest banalne i trwa 2-6 sekund) i gra się cały czas samemu. Natomiast jeżeli będzie się miało ochotę na handel wtedy robi się serwer np o nazwie "WTB Sword" i tyle. Tak to można grać cały czas i non stop samemu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:11, KrzysztofMarek napisał:

Eeee, ja się tak nie bawię! ;-D


A gdybyś wziął od kogoś miecz z OBN to myślisz, że to byłoby coś innego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:19, rob006 napisał:

> /.../ > A gdybyś wziął od kogoś miecz z OBN to myślisz, że to byłoby coś innego? :D

Oczywiście! Kupuję od handlarzy, mogę od innego paladyna. Albo druida. Nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale 90% itemów, które nawet niby "kupisz" czy "dostaniesz" na OBN są generowane dzięki edytorom przez samych graczy. Niestety rob006 ma rację, handel na OBN jest równoznaczny z generowaniem itemów przez siebie czy innych. Cały OBN to jedno wielkie cziterstwo i przedmioty mające atak po 1500kkk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:24, KrzysztofMarek napisał:

Oczywiście! Kupuję od handlarzy, mogę od innego paladyna. Albo druida. Nie biorę.


A jak uważasz, ale dla mnie równie dobrze mógłbyś wyrzucić tą maczugę którą teraz masz i wyczarować sobie coś innego. Tym bardziej że szansa kupienia na OBN "wyczarowanego" przedmiotu jest bardzo wysoka. ;] Jak chcesz wyzwania to katuj mefista, może coś wyrzuci ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:29, rob006 napisał:

> /.../Jak chcesz wyzwania to katuj mefista, może coś wyrzuci
;D

Nie dojdę prędko do Mefista. Na poziomie "piekło" daleko nie zaszedłem... Maksymalnie do drugiego etapu :-(
W dodatku przedtem z krowiego levelu wyrzuciło mnie zanim coś ciekawego znalazłem, z powodu jakiedoś błedu. Nie pamietam, co to było, ale drugi raz tam sie juz nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje ci albo katować mefista na koszmarze (choć i tak raczej nic ciekawego nie wypadnie), albo próbować szczęścia z tym co masz na piekle, albo "magia" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zaczniesz grać na CBN daj znać tutaj, postawię serwer i zrobię Ci taxi, czyli odkryje wszystkie teleporty, a Ty sam już będziesz sobie robił questy, będzie szybciej, jak chcesz mogę Ci nabić lvl i podrzucić ten mieczyk ale tego już chyba nie będziesz chciał skoro jesteś indywidualistą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować