Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Ja tam nie wiem czy chciałbym postawić obok komputera miskę z jakimś olejem i pompką która by mi chłodziła kartę graficzną. Jak na razie chyba żadna gra(oprócz Crysisa) nie wykorzysta tego jak i podstawowej wersji bez podkręcania. Może za jakiś czas będzie to miało sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 16:34, neo937 napisał:

Mam takie pytanie odnośnie Crysisa - czy odpali na tym kompie: Intel Core2Duo 2.66Ghz, 1gb
ddr2, GeForce 6600GT PCIe x16?


odpalic odpali ale pewnie na LOW detalach. Najwieksza bariera jest twoja karta graficzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 16:34, neo937 napisał:

Mam takie pytanie odnośnie Crysisa - czy odpali na tym kompie: Intel Core2Duo 2.66Ghz, 1gb
ddr2, GeForce 6600GT PCIe x16?

Ja miałem 6800GT i mi sie ciął Need for speed pro street demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 16:36, MLODY2K6 napisał:

> Mam takie pytanie odnośnie Crysisa - czy odpali na tym kompie: Intel Core2Duo 2.66Ghz,
1gb
> ddr2, GeForce 6600GT PCIe x16?

odpalic odpali ale pewnie na LOW detalach. Najwieksza bariera jest twoja karta graficzna


Dzięki za odpowiedź. A tak btw: nie będę grał u siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak pytanie może z innej beczki ale czy jest jakaś zasadnicza różnica między monitorami LCD i ciekłokrystalicznymi??
I czym to ma jakieś odzwierciedlenie w przyjemności grania w gre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 16:50, marcinshinoda napisał:

ta gra to prawdziwy benchmark naszych kompówxP jak myślicie GF 7600 GS pociągnie tą grę przy
1,5 GB ram???


Gdzieś czytałem, że silnik graficzny tej gry ustawili tak że gra będzie działać na 2-3 latenich kompach. Tak więc myślę
że jak się pobawisz ustawieniami w grze to pójdzie.
p.s Ściągnij demo i zobacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 16:51, Devil Cry napisał:

a tak pytanie może z innej beczki ale czy jest jakaś zasadnicza różnica między monitorami LCD
i ciekłokrystalicznymi??
I czym to ma jakieś odzwierciedlenie w przyjemności grania w gre??



roznicy nie ma bo cielkokrystaliczne i lcd to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 16:51, Devil Cry napisał:

a tak pytanie może z innej beczki ale czy jest jakaś zasadnicza różnica między monitorami LCD
i ciekłokrystalicznymi??
I czym to ma jakieś odzwierciedlenie w przyjemności grania w gre??

Na LCD masz tak zwane smużenie. Jeżeli chcesz podziwiać ładny " wygląd" monitora kup LCD, jeżeli cenisz każdą milisekundę w grach FPS to kup CRT. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 17:18, bunio38 napisał:

> a tak pytanie może z innej beczki ale czy jest jakaś zasadnicza różnica między monitorami
LCD
> i ciekłokrystalicznymi??
> I czym to ma jakieś odzwierciedlenie w przyjemności grania w gre??
Na LCD masz tak zwane smużenie. Jeżeli chcesz podziwiać ładny " wygląd" monitora kup LCD, jeżeli
cenisz każdą milisekundę w grach FPS to kup CRT. :)



prosze:

20071111172741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 17:27, MLODY2K6 napisał:

> > a tak pytanie może z innej beczki ale czy jest jakaś zasadnicza różnica między monitorami

> LCD
> > i ciekłokrystalicznymi??
> > I czym to ma jakieś odzwierciedlenie w przyjemności grania w gre??
> Na LCD masz tak zwane smużenie. Jeżeli chcesz podziwiać ładny " wygląd" monitora kup LCD,
jeżeli
> cenisz każdą milisekundę w grach FPS to kup CRT. :)


prosze:




Kupiłem albo taki sam albo podobny monitor. Jezli to jest CRT to kupilem taki sam Samsunga ;) Mój ma 2ms. To dobry wynik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LCD <=> Liquid crystal display... wystarczyło użyć Google.
bunio38: ta, nie ma to jak przeczytać uważnie czyjegoś posta.

Kamuflaż jest przegięty i to mocno. Bawię się z kolesiami i biegam obok nich a ci nic... Oczywiście jak stanę na środku drogi to też mnie nie widać, a co, ten cień to pewnie przeciwnicy interpretują jako błąd matrixa.
No i czemu broń też jest objęta kamuflażem (jeśli już mam się czepiać), czemu po wystrzale staję się widoczny?
A wystarczyło urealnić reakcję przeciwników na "niewidzialnego" łowcę, kamuflażem objąć tylko podstawowe wyposażenie i już nie trzeba się uciekać do sztucznych trików. Taka zabawka, choćby nawet pozwalająca ba bycie zakamuflowanym przez znacznie dłuższy czas służyłaby do atakowania z zaskoczenia a nie biegania między przeciwnikami.
Zastanówmy się, co zrobiłby przeciętny żołdak widząc pewne anomalie wizualne.
Na normalnej, spokojnej warcie - haluny, za mało snu (lub za dużo uzywek). Zatem "niewidzialność" łowcy zapewniona.
Sytuacja bojowa, kamraci padają jak muchy. Ile czasu (lub ile zgonów) zabrałoby zauważenie, że to ktoś "niewidzialny" jest w okolicy? Innymi słowy kiedy taki żołnierz zacząłby pruć serią do każdego niezidentyfikowanego ruchu?

Chciałbym zobaczyć multi (już za tydzień) jak dokładnie wygląda przeciwnik w kamuflażu i wtedy może uznam, że jest dobrze jak jest.
Póki co uważam, że jest on zrobiony bez pomyślenia o umiejscowieniu takiego urządzenia w realnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 17:41, Devil Cry napisał:


Kupiłem albo taki sam albo podobny monitor. Jezli to jest CRT to kupilem taki sam Samsunga
;) Mój ma 2ms. To dobry wynik??


ten tez ma 2ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 15:59, MLODY2K6 napisał:

nie nie potrzenbuje chlodzenia wodnego. poki co narazie na dforum nikt mojego w 3dmarku 06
nie pobil chociaz teraz to juz moze. aj mam 12148. ale teraz zmieniam proca wiec spodziewam
sie jeszcze jakis 500pkt do przodu


A skąd wiesz, że nikt Twojego wyniku w 3d marku nie pobił? Nie widziałem, żebyś z kimś porównywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 18:26, MLODY2K6 napisał:

next :))

Przestań spamować, używaj kompresji JPG (80%), wstawiaj jakieś ciekawe zrzuty ekranu a nie fotostory pod tytułem "Demo Crysis".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować