Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops takie samo na PC, jak na konsolach, ale...

18 postów w tym temacie

Miejmy nadzieję, że chociaż tekstury będą lepsze... Choć cały interfejs jest identyczny jak w MW2. Wie ktoś czy będzie można się wychylać? I czy będzie normalna krew, a nie pieniądze jak w MW2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że pomimo całego tego hype''u na PC pozostanie mouse smoothing i spaprany, konsolowy FOV. Oczywiście brak wychylania zza rogów którego nie ma już chyba od 2 części i ograniczona klawiszologia (np. zmiana trybu ognia) to już standard. Cieszcie się bracia pecetowcy, gdyż gra będzie identyczna jak jej konsolowy odpowiednik. Bobby K. potrzebuje paru groszy więcej. Ach, już nie mogę się doczekać CoD 8!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw kiedy w końcu temat współczesnych wojen w grach fpp osiągnie swoje granice i nastąpi totalny przesyt tym "gatunkiem" kiedyś musi to nastąpić nowy medal i call jakoś do mnie nie przemawiają (w formie zapowiedzi) ale patrząc na ilość dlc sprzedanych do modern2 świadczy o tym ze jednak nie prędko.

Cale szczęście ze w 2011 dostaniemy coś Ciekawszego, Crysis2 i DNF, nie ma to jak inwazje kosmitów na ziemie a nie jakieś bieganie po pustyni za arabami, ile można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 15:05, shinigami napisał:

Założę się, że pomimo całego tego hype''u na PC pozostanie mouse smoothing i spaprany,
konsolowy FOV. Oczywiście brak wychylania zza rogów którego nie ma już chyba od 2 części

Czwórka jeszcze miała wychylanie, nie wiem jak z WaW-em. I chyba wychylanie nie wróci.
@Byverter: ciała będzię można rozczłonkowywać (z tego powodu ocenzurowaną BO w Japonii) - więc i krew też powinna się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czwórka jeszcze miała wychylanie, nie wiem jak z WaW-em. I chyba wychylanie nie wróci."

W WaWie też było wychylanie i bardzo się przydawało. Serio. To akurat IW z***ło (zło wyszło lol) w MW2. Oczywiście nie tylko to, no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacun? Z tego wynika że dostaniemy konsolowy port plus zmiany w sterowaniu i w multiplayerze. Jednym słowem spodziewam się niezłej ilości bugów i cyrków jak to miało miejsce (i nadal ma) w Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 20:31, mr-nadol napisał:

Gdzie te czasy kiedy PC był priorytetem..


A niby dlaczego pc miałby być wiecznie uprzywilejowaną platformą? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak na PC będzie najlepiej wyglądać, chociażby przez wyższą rozdzielczość i lepsze AA ale to już są kwestie czysto sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować