Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed Brotherhood doczeka się nowej edycji kolekcjonerskiej na PC?

21 postów w tym temacie

To chyba jakieś żarty są. Nie po to się czeka tyle czasu - zamówienie złożone 27.07.2010 - by teraz Ubi takie cyrki odwalało ! Nie rozumiem takiego podejścia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz, to ta edycja kolekcjonerska co jest zostanie anulowana? K*rna czekamy 4 miesiące, a tu jeszcze będą takie cyrki odwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co kur.a? Zamówiłem 1 sierpnia (wcześniej byłem na wczasach i nie miałem jak), i mieli w ch.j czasu przygotować kolekcjonerke. Nie dość, że zapłacę więcej 10zł niż bym zamówił tydzień wcześniej to moge nie dostać tego co chcę, czyli zaje.istego pudełka. Ja pie.dole *facepalm* EDIT: Nie będę jeszcze wspominał, że przy każdej premierze AC musiałem czekać ileś miesięcy po konsolach zanim Ubi łaskawie je wydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że t o tylko plotki. Skąd macie to info, bo nigdzie nie mogę nic takiego znaleźć. I ewentualnie czego dotyczą te problemy, przecież niema tu nic skomplikowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kupić zwykłą edycję nie przepłacając za badziewne dodatki mające na celu jedynie wyciągnięcie pieniędzy od graczy i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie ze zrozumieniem. Na PC będą DWIE EDYCJE KOLEKCJONERSKIE. Ci z Was, co zamówili wcześniej, takową otrzymają, zaś Ci, którzy jej nie zamówili a chcieli (czyli tacy jak ja;) ) będą mieli możliwość wyboru EK z figurką- tak to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 11:28, Obi-Wan napisał:

Czytajcie ze zrozumieniem. Na PC będą DWIE EDYCJE KOLEKCJONERSKIE. Ci z Was, co zamówili
wcześniej, takową otrzymają, zaś Ci, którzy jej nie zamówili a chcieli (czyli tacy jak
ja;) ) będą mieli możliwość wyboru EK z figurką- tak to rozumiem.

Hmmm. Czyli nasze zamówienia nie są zagrożone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"[...] Edycja Codex Assassin''s Creed: Brotherhood to na pewno łakomy kąsek dla kolekcjonerów, ale ptaszki nam wyćwierkały, że z powodu problemów technicznych jakie wystąpiły podczas produkcji jej nakład na PC ma być bardzo ograniczony. [...]"

@Obi-Wan - w takim razie co będzie decydowało o tym kto dostanie jedną, a kto drugą ? Losowanie ? Szczęśliwy numerek ?

@vip82 - nie chcesz, nie kupuj. Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 11:28, Obi-Wan napisał:

Czytajcie ze zrozumieniem. Na PC będą DWIE EDYCJE KOLEKCJONERSKIE. Ci z Was, co zamówili
wcześniej, takową otrzymają, zaś Ci, którzy jej nie zamówili a chcieli (czyli tacy jak
ja;) ) będą mieli możliwość wyboru EK z figurką- tak to rozumiem.


To żle rozumiesz, napisane jest że edycja kolekcjonerska znana do tej pory tylko z wersji na konsole została uszczuplona z wyniku chińskiej tandety. Zostały jeszcze jakieś egzemplarze ,ale Ubik boi się że zabraknie i ma zamiar wprowadzić nową wersje EK AC:B. Osobiście nie lubie takich zagrywek. Szkoda tylko pudełka na codex, fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pisze też, że ilość 1 wersji ma być ograniczona, a zamówień była ogromna ilość. W takim wypadku nie wiadomo czy wszyscy dostaną to co chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Z tego co mi wiadomo nie ma planów odnośnie anulowania edycji Codex. Zainteresowanie lepszymi wydaniami jest duże, nakład tej konkretnej ograniczony i dlatego Ubi się zastanawia czy nie wrzucić na rynek drugiego wydania dla kolekcjonerów. Wszystko jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby te "problemy'' dotyczyły tych kart, pocztówek lub tego kodeksu (przeboleję), ale ta figurka ma być ruchoma ;P
I do tego jakiś artbook by się przydał ;) Nie po to k**** czekamy, by kilka tygodni przed premierą, Ci, którzy są dużymi fanami i składają zamówienie na E. Kolekcjonerską mogli tylko podziękować Ubi za to WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Spokojnie. Z tego co mi wiadomo nie ma planów odnośnie anulowania edycji Codex. Zainteresowanie lepszymi wydaniami jest duże, nakład tej konkretnej ograniczony i dlatego Ubi się zastanawia czy nie wrzucić na rynek drugiego wydania dla kolekcjonerów. Wszystko jasne?[/quote]No dobrze, popyt na Codex jest, więc Ubi da Codex-ów więcej, to jest jasne. Nie jest jasne co ma do tego źle wyprodukowana część towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 11:59, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Spokojnie. Z tego co mi wiadomo nie ma planów odnośnie anulowania edycji Codex. Zainteresowanie
lepszymi wydaniami jest duże, nakład tej konkretnej ograniczony i dlatego Ubi się zastanawia
czy nie wrzucić na rynek drugiego wydania dla kolekcjonerów. Wszystko jasne?


A dokładnie CO jest wadą EK ACB:Codex? Bo jeżeli to "coś" wpłynie ujemnie na wartość produktu to czy możemy domagać się wymiany na inny (taki san rzecz jasna) lub na drugą wersję EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 18:59, Makintosh napisał:

A dokładnie CO jest wadą EK ACB:Codex?


A skad ktos ze sklepu ma to wiedziec? To jest pytanie raczej do Ubisoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować