Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy w ogóle jest szansa na L.A. Noire w wersji PC?

56 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2011 o 13:14, KingMan napisał:

Skoro Rockstar ma w dupie graczy, to ja będę miał w dupie Rockstara i spiracę ich gry.


Rzeczywiście - "mają w dupie". Gratuluję podejścia.
Edit: a pomyślałeś, że właśnie dlatego mają PC w d*pie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś mi może powiedzieć, o czym jest ten news?

A czy to ważne ? Chodzi o to, żeby był flejm i duża liczba "kliknięć". Nic to, że grę od początku (od bodajże pierwszych informacji z 2006 r.) zapowiadano tylko na konsole - trzeba lunąc beznzyną w ognisko i napuszczać ludzi na siebie.

Ostatni akapit mnie całkiem rozwalił - Rockstar "zachłyśnięty dochodowymi DLC" :) No rzeczywiście - miliony tycgh dodatków wypuszczają, bijąc na głowę EA ;-)

ps. A co do samej gry - nie mam nic przeciwko temu, żeby wyszła na PC, naprawdę. Ale skoro Rockstar to deweloper/wydawca w dużej mierze konsolowy i jest tak od lat, to po co teraz wyskakiwac z takim tematem i rozpetywać burzę ? Ma wyjść to wyjdzie, nie ma wyjść to nie wyjdzie - to tylko gra, do cholery. Jak dobra by nie była, to wciąż tylko gra, więc nie ma nad czym płakać.

ps2. Jedyne co zabawne w tym wątku, to przeczytanie jak naczelny malkontent gramu krytykuje inego za malkontenctwo :) Precious ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba obejść się smakiem...:) Dobrze, że BF3 jest robiony głównie z myślą o piecykach, będę się mógł przekonać na ile stać mojego blaszaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to odnoszę coraz większe wrażenie, że kupując komputer wydajemy za dużo pieniędzy, bo niektórym nie starcza już na inne rzeczy i muszą kraść gry i obrzucać gnojem inne platformy, których nie mogą już nabyć. Dodatkowo czują zawód i niedosyt jeżeli jakiś tytuł nie wykorzystuje mocy ich sprzętu w stu procentach. Jakby to powiedzieć trzeba było zapoznać się ze specyfiką rynku PC i tym, że gra musi chodzić u każdego, na różnym sprzęcie, różnych producentów, zanim podpisało się cyrograf na świętą wojnę z innymi platformami.

Drogie gram. Czytam was od dawna i szanuję uczciwą pracę, ale ostatnio coraz częściej zauważam, że zamieniacie się w Fakt. "News" oznaczało kiedyś nową informację, a nie plotkę.

Mam nadzieję, że takim kwiatkom można napisać RIP ("Rest in Pieces" jak mawiał pewien Duke), a jak chcecie podywagować to proszę o porządny artykuł z analizą przyczyn takiego stanu i szacowaniem szans. To z chęcią przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 15:30, Barteek88 napisał:

"Wiem, fuj i bleh, ale co zrobić?"

Autor jest żałosny...

Mając przy biurku Xboksa i ponad 10 samodzielnie kupionych gier (a nie otrzymanych do recki) na niego wraz z całym zestawem do GH... Tak ciężko wyczuć wstawkę wrzuconą dla żartu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar dało sobie spokój z wersjami PC swoich nowych gier. Pewnie za dużo zachodu, a zysk za mały.

Max Payne 3 pewnie wyjdzie na PC, bo zapowiedzieli (no, chyba że się wycofają bo coś tam... ;p). Kolejne GTA też wyjdzie na pecety, bo tak się już utarło i ludzie by ich "zjedli" gdyby nie było portu (nawet skopanego). Poza tym co jak co, ale na tej serii da się jeszcze przyzwoicie zarobić nawet na PC.

O pozostałych grach można zapomnieć. RDR, L.A. Noire, Agent zapewne nigdy nie wyjdą na blaszaki. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy ktoś z gramu w ogóle odpowie na zarzuty dawane przez forumowiczów?
Znaczy się pytam o temat plotkarskich newsów.
===
Heh, powiedziałbym, że po roku wydadzą i na PC, ale po premierach GTA LCS, GTA VCS oraz RDR ta "pewność" jest już nieaktualna.
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 18:53, Zaitsev napisał:

> "Wiem, fuj i bleh, ale co zrobić?"
>
> Autor jest żałosny...
Mając przy biurku Xboksa i ponad 10 samodzielnie kupionych gier (a nie otrzymanych do
recki) na niego wraz z całym zestawem do GH... Tak ciężko wyczuć wstawkę wrzuconą dla
żartu?


Po co zachecac uzytkownikow do wojenek miedzy pc a konsolami ktore sa dzis tak modne ?

Przez te swoje "wstawki" wrzucone dla zartu tracicie czytelnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 19:52, Barteek88 napisał:

Po co zachecac uzytkownikow do wojenek miedzy pc a konsolami ktore sa dzis tak modne ?

Nic tak nie działa na ilość kliknięć jak porządna

Spoiler

rozpierducha

;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 19:52, Barteek88 napisał:

> > "Wiem, fuj i bleh, ale co zrobić?"
> >
> > Autor jest żałosny...
> Mając przy biurku Xboksa i ponad 10 samodzielnie kupionych gier (a nie otrzymanych
do
> recki) na niego wraz z całym zestawem do GH... Tak ciężko wyczuć wstawkę wrzuconą
dla
> żartu?

Po co zachecac uzytkownikow do wojenek miedzy pc a konsolami ktore sa dzis tak modne
?

Przez te swoje "wstawki" wrzucone dla zartu tracicie czytelnikow.

Mamy 2011 rok. Kto jeszcze kłóci się o głupie pecety/konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 22:56, Zaitsev napisał:

> > > "Wiem, fuj i bleh, ale co zrobić?"
> > >
> > > Autor jest żałosny...
> > Mając przy biurku Xboksa i ponad 10 samodzielnie kupionych gier (a nie otrzymanych

> do
> > recki) na niego wraz z całym zestawem do GH... Tak ciężko wyczuć wstawkę wrzuconą

> dla
> > żartu?
>
> Po co zachecac uzytkownikow do wojenek miedzy pc a konsolami ktore sa dzis tak modne

> ?
>
> Przez te swoje "wstawki" wrzucone dla zartu tracicie czytelnikow.
Mamy 2011 rok. Kto jeszcze kłóci się o głupie pecety/konsole...


Hehe.... I wychodzi na to ze czlowiek prowadzacy portal o PCetach i konsolach uwaza je za "głupie". Niezle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 23:27, Barteek88 napisał:

> > > > "Wiem, fuj i bleh, ale co zrobić?"
> > > >
> > > > Autor jest żałosny...
> > > Mając przy biurku Xboksa i ponad 10 samodzielnie kupionych gier (a nie
otrzymanych
>
> > do
> > > recki) na niego wraz z całym zestawem do GH... Tak ciężko wyczuć wstawkę
wrzuconą
>
> > dla
> > > żartu?
> >
> > Po co zachecac uzytkownikow do wojenek miedzy pc a konsolami ktore sa dzis
tak modne
>
> > ?
> >
> > Przez te swoje "wstawki" wrzucone dla zartu tracicie czytelnikow.
> Mamy 2011 rok. Kto jeszcze kłóci się o głupie pecety/konsole...

Hehe.... I wychodzi na to ze czlowiek prowadzacy portal o PCetach i konsolach uwaza je
za "głupie". Niezle...

Oczywiście, że są głupie. Tak samo głupi jest bajerancki samochód w garażu czy wypasiona chata. To tylko narzędzia, w życiu liczy się coś więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 23:49, Zaitsev napisał:

> > > > > "Wiem, fuj i bleh, ale co zrobić?"
> > > > >
> > > > > Autor jest żałosny...
> > > > Mając przy biurku Xboksa i ponad 10 samodzielnie kupionych gier (a
nie
> otrzymanych
> >
> > > do
> > > > recki) na niego wraz z całym zestawem do GH... Tak ciężko wyczuć
wstawkę
> wrzuconą
> >
> > > dla
> > > > żartu?
> > >
> > > Po co zachecac uzytkownikow do wojenek miedzy pc a konsolami ktore sa
dzis
> tak modne
> >
> > > ?
> > >
> > > Przez te swoje "wstawki" wrzucone dla zartu tracicie czytelnikow.
> > Mamy 2011 rok. Kto jeszcze kłóci się o głupie pecety/konsole...
>
> Hehe.... I wychodzi na to ze czlowiek prowadzacy portal o PCetach i konsolach uwaza
je
> za "głupie". Niezle...
Oczywiście, że są głupie. Tak samo głupi jest bajerancki samochód w garażu czy wypasiona
chata. To tylko narzędzia, w życiu liczy się coś więcej :)


Spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować