Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Treyarch rozpoczął nabór ludzi do prac nad nowym Call of Duty

25 postów w tym temacie

Ktoś na te gówna jeszcze czeka? :]

BF3 zgniecie CoDa, zmiażdży i zje. Szkoda tylko, że te 10mln ludzi i tak go kupi. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaa czyli nic ciekawego, osobiście na pewno nie kupie. Ani CoD-a od IW a tym bardziej od Treyarch, jak dla mnie ta seria skończyła się na MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 mln ludzi kupi kolejnego CoD''a, bo w krajach gdzie najwięcej się gier z tej serii sprzedaje (czyli UK i USA) ludzie nie potrzebują gry realistycznej czy taktycznej. Dla nich najważniejsze jest aby była bezmyślna rzeźnia i widowiskowość w stylu filmów z Bondem. Pierwsze części Call of Duty miały trochę z realizmu (mniej wybuchów, większy odrzut broni), ale od MW2 realizm w tej serii przestał istnieć. Ja osobiście lubię tą serię ale BO było napewno ostatnią częścią jaką kupiłem. Kupiłem właściwie tylko ze względu na czas akcji, bo mało jest fps-ów w latach 60 XX w. I dostałem kolejną część przygód Bonda (lub nawet bardziej Rambo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polaczki biedaczki dalej stękają... CoD(multi) nigdy nie był skupiony na taktyce i planowaniu działania. Zwykle idziemy i sobie naparzamy, czyli to co powiniem mieć fps, po dniu nauki/roboty. Nie szalejcie z tym realizmem. Chcecie mieć realizmu to zainstalujcie, wyrzućcie płytę i kartę z cdkeyem, po pierwszym padnięciu wyinstalujcie i macie realizm... W końcu śmierć to śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 21:56, arturar napisał:

Dla
nich najważniejsze jest aby była bezmyślna rzeźnia i widowiskowość w stylu filmów z Bondem.

Za to tyle osób uwielbia filmy z Bondem. I gry. Ja zdecydowanie wolę widowiskowość i akcję, przy realizmie natomiast przysypiam.

Dnia 29.03.2011 o 21:56, arturar napisał:

Pierwsze części Call of Duty miały trochę z realizmu (mniej wybuchów, większy odrzut
broni), ale od MW2 realizm w tej serii przestał istnieć.

I chwała mu za to. Wcale nie bronię serii CoD, bo z wtórności ostatnich części zdaję sobie sprawę. Natomiast IMO w grze chodzi o frajdę płynąca z rozrywki. Odrzut? Wcale nie zauważyłem jego braku/słabości. Bo po co, skoro się przyjemnie grało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko to moje wyobrażenie czy raczej zaczyna się to robić powoli nudne, wtórne scenariusze plus dość kiepskawa i wsteczna wizualizacja tegoż tytułu raczej nie przyciągnie jej do mnie, ale sama kwestia CoD a raczej jej nazwa przyciągnie kolejnych klientów - czekam na chwilę gdy ludzie "legalni inaczej" nie będą chcieli łapać tego tytułu nawet z torrentów ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 22:35, Marci0 napisał:

Polaczki biedaczki dalej stękają... CoD(multi) nigdy nie był skupiony na taktyce i planowaniu
działania. Zwykle idziemy i sobie naparzamy, czyli to co powiniem mieć fps, po dniu nauki/roboty.
Nie szalejcie z tym realizmem. Chcecie mieć realizmu to zainstalujcie, wyrzućcie płytę
i kartę z cdkeyem, po pierwszym padnięciu wyinstalujcie i macie realizm... W końcu śmierć
to śmierć.


Zwrot "polaczek" jest obraźliwy dla Polaków, prosiłbym na przyszłość to zapamiętać i nie używać.
===
Gdy ujrzałem w treści newsa rok 2012, już miałem nadzieję, że Kotick wystraszył się BF 3 i zrobił rok przerwy od udziału CoD-a.
Nadzieja matką...
===
PS. Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej wydany, najlepiej sprzedający się tytuł w historii. Aż dziwne, że nie ma jeszcze płatków śniadaniowych sygnowanych marką CoD - pobiłby wszystko co jest na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę że wydadzą kolejną dobrą gre tak jak to było z Black Ops :) Liczę po cichu na kontynuacje tej że części;P Jest dużo nie wiadomych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hie hie , ja to nawet wątpie aby nowy CoD ukazał się wczesniej niż baaardzo późnym koncem 2012 roku (jak nie pozniej), po prostu spece od CoD-a musza opracowac cos NA PRAWDE wypasnego aby przebić to co juz w tej chwili oferuje BF3 ...

tak czy siak zapowiada sie ciekawa walka o graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować