Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Moim zdaniem Polska zasłużenie zremisowała.
30 kapitalnych, bajecznych i cudownych minut Austriaków i reszta dobrej naszej gry. I tylko dobrej.
Gol Rogera ewidentny spalony, spalony podczas podania a przecież wtedy się liczy. Tak czy siak remis.
Karny? Z tego co widziałem Lewandowski pchnął na ziemie Austriaka, więc o czym my w ogóle mówimy?

W Polskę ja zawsze wierzyłem i wierzę. Nie wierzę natomiast, że Niemcy nie wygrają z Austrią. A jak wygrają chociaż 1:0 to pozamiatane, bo mają 6 pkt.

A moderatorka to chyba śpi, bo niektóre posty wygląda jak z onetu wzięte.

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 14:53, Vaxinar napisał:

mówimy?

Tam się wszyscy przepychali, a Lewandowski na pewno nie jest temu winny. Dalej w tle Austriacki blondyn (tak to ujmę) zepchnął naszego a Howard Webb oczywiście tego nie zauważył. Bo doczepił się do Lewandowskiego, któy nic nie zawinił ponieważ Austriak specjalnie się przewrócił i wykorzystał tą sytuację.

Dnia 13.06.2008 o 15:01, Carl92 napisał:

Tam się wszyscy przepychali, a Lewandowski na pewno nie jest temu winny.

A kto jest temu winny? Na ZDF i n sport były powtórki i widziałem jak Lewandowski pcha gościa na ziemie łokciami.

Bo doczepił się do Lewandowskiego, któy nic nie zawinił ponieważ Austriak specjalnie
się przewrócił i wykorzystał tą sytuację.

Nawet jeśli masz rację, chociaż nie sądzę to wynik i tak w porządku, bo gol Rogera ze spalonego.

Dnia 13.06.2008 o 15:08, Vaxinar napisał:

A kto jest temu winny?

Sędzia. Nawet im nie próbuj wyjaśniać, że sędzia mógł nas nie okraść. Szkoda czasu, przerabiałem to wczoraj w nocy - zostałem pozerem, który próbuje udawać obiektywnego :)

tylko dobrej.

I co z tego, że tylko dobrej, wygrywalismy 1:0, a to znaczy, że dobra gra wystarczy

czy siak remis.

A czasem nie było tak, że piłka odbiła się rykoszetem od jednago z Austriaków ?

mówimy?

Haha, o czym mówisz. Oglądałeś kiedyś jakikolwiej mecz Premiership ? Takie zachowanie to norma, i jestem pewny, że Webb na wyspach takkiego karnego by nie podyktował.

W Polskę ja zawsze wierzyłem i wierzę. Nie wierzę natomiast, że Niemcy nie wygrają z
Austrią. A jak wygrają chociaż 1:0 to pozamiatane, bo mają 6 pkt.

Trzeba liczyć na kolejnych sędziów. Pewne jest, że będą robić wszystko, żeby Austria awansowała

Ja nic takiego tu nie widzę.

> Tam się wszyscy przepychali, a Lewandowski na pewno nie jest temu winny.
gościa na ziemie łokciami.

Jak już pisałem tam się wszyscy przepychali wszyscy byli rozkojarzeni, Lewandowski biegnąć oczekiwał piłki i miał rozłożone ręce, Austriaka tylko ciągnął za koszulkę ale nie przewrócił go specjalnie, bo tatem sam sie przewróci wykorzystując sytuacje a sędzia kupiony czy nie, ale teraz zrobił swoje. Zamian za tamtego spalonego co niby nie zauważył.