Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2010 o 19:33, Daelor napisał:

ja wysłałem trzy i nie otrzymałem odpowiedzi. więc jaki w tym sens?


Cofnalem sie az do kwietnia 2009 roku. Zadnego maila od ciebie nie dostalismy. Inny problem jest taki, ze czesto otrzymujemy maile z prosba o interwencje, odpowiadamy na niego a tu sie okazuje, ze adres nadawcy jest skopany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo skopane są serwery przsez spam na który sami nie reagujecia tylko dopiero jak ktoś was poprosi. Moderator powinien być samodzielny a nie taki lelek.

Wow ten ban powinien być kilka godzin temu jeśli wogóle powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy Ci na kontakcie z moderatorem, to pisz aż do skutku.
Wojman może mieć trochę racji. Trza archiwizować pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 19:39, Wojman napisał:

Zadnego maila od ciebie nie dostalismy.


dostaliście, ale nie z tego konta. odpowiedzi jak nie było tak nie ma (na pytania zadane w tym wątku również).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemandero :) Tęskniliście ? :D Pan Rebelia nadchodzi :DJuż nie zaglądałem na ten syf wieki całe ale mój druh wierny Sammie podrzucił lynka. To,że W* to kretyn to każdy wie. Ale to,że Helmucinka poszła w jego ślady to już źle. Zaraz będziemy mieli Pan i Pani Smith 2 - czerwoni atakują. Hmm swoją drogą zajechało komuną, czujecie ? Ile to już starej gwardii padło pod tymi komunistycznymi rządami. Ale chwila W to nie P jak Putin. Hmm może mu chce dorównać ? Ale to przeszłości w KGB mu brakuje. Więc nigdy nie będzie. Tylko żeby się nie załamał.Ojj biedny. Prosiak czy jak mu tam to tylko pionek,który odpadł. Przecież zieloni mają w dupie to co czerwony wyprawia na forum. To forum widziało już o wiele większe rebelie i nic to nie dało. Jak go przyrównałem do zera to się ciężko obraził. Ale żeby teraz wysługiwał się Helmutem ? Wstyd. A ten to adwokat bagna. Wydawał się całkiem sympatycznym gościem. Widać,że czerwoni dzielą się na trzy grupy - tych zbuntowanych ( budo jeśli pamiętam ) tych co rezygnują z braku czasu i tych co to się zamieniają w kopy of wojman ( tak to specjalnie ). W tym bagnie,które nazywa się forum gramu nic się nie zmieni. Każda rebelia jest bezsensowna,dopóki regulamin taki jest. A,że tylko userom on przeszkadza to co tam. Nikt wyżej nie uznał,że należy go zmienić.

Tyler aka Kłejk - że Tobie się chce w tym gównie siedzieć to podziwiam. I po ki grzyb ?

Wojman - z pozdrowieniam :D Zero z ciebie było,jest i będzie :) Pozdrów siostrzenicę - to twój poziom :)

Hemlut - stwierdzam,że już 40 letni tramwaj na który woła się helmut wywołuje u mnie cieplejsze uczucia. Widać,że idziesz za wojmanem. Głupia ścieżka.

Sammie - Ty też jesteś głupi :D Że Ty tu tyle siedziałeś ? No kuffa żal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 19:32, Wojman napisał:

A Ty jestes pelnomocnikiemtego uzytkownika czy jego adwokatem? W obu przypadkach prosze
o przedstawienie zaswiadczenia. Bronisz go i wystawiasz zadania w jego imieniu, a sam
zainteresowany nawet maila nie wysle.


Nie, Wojman, nie jestem, wiesz o tym dobrze. Ale jestem jego czytelnikiem oraz znajomym blogowym. I to chyba oczywiste, że -jako taki- będę próbował działać.
Chociażby z powodów moralnych. Do tego nie potrzebuje być adwokatem.

>Nikt nikogo nie pozbawil wlasnosci, co juz bylo tutaj kilkakrotnie tlumaczone.

Zablokowanie dostępu do tekstów może być tak traktowane.

MamDowna

>nadal nie rozumiesz ze ten tekst zostal tu jedynie umieszczony ?

Och, tak. Wiesz, teksty ogólnie ,,jedynie zamieszcza" się wszędzie. Książki, gazety, inne strony internetowe...

>zostal stworzony przez niego, prosiaq (?) jest jego autorem ale to zadaniem autora jest dopilnowanie by >tekstowi sie nic nie stalo

Zadaniem autora? Więc jeśli ktoś autorowi ukradnie tekst, to wina autora, nie złodzieja (ideowo)?
Dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 19:49, cedricek napisał:

Zadaniem autora? Więc jeśli ktoś autorowi ukradnie tekst, to wina autora, nie złodzieja
(ideowo)?

jesli autorowi zalezy na tekscie to niech we wlasnym zakresie zrobi jego kopie. sam jestem muzykiem i niezle bym sie wkurzyl gdyby skasowano mi bloga, ktory byl jedynym miejscem na ktorym trzymalbym swoje wypociny. jednak wiedzialbym ze postapilem zle a ludzie ktorzy zajmuja sie strona z blogami maja prawo zrobic z nimi co zechca. owszem, popieram pokazanie prosiakowi jego tekstow, ale nie jest to obowiazek przedtawicieli gramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 19:44, nordownTNT napisał:

Jak możesz wojmanie karać za spam jak sam piszesz zawsze dwa posty pod rząd?

Moderator musi pisać dwa posty jak odpowiada na posty kilku użytkowników, by oni wiedzieli, że on odpowiada na ich posty i by nie było, że sobie posty edytuje, próbując coś ukryć i takie tam. Po za tym każdy kto został za coś ukarany to musi zostać wyraźnie poinformowany, czyli w oddzielnym poście. Przynajmniej tak słyszałem.

Przy okazji mam takie osobiste pytanie do Wojmana. Wojmanie, czemu w Twoich postach nie ma polskich znaków ? Zawsze mnie to bardzo interesowało.

Co do Prosiaqa, może pora zakończyć ten temat ? W kółko powtarzacie, a dokładniej powtarzamy, bo ja kilkukrotnie się wypowiedziałem, to samo. Nic to nie daje, jedynie prowadzi do kolejnych spięć. Nic to nie da, moderatorzy nie odpuszczą, a najwyżej posypią się degrady.

Pozdrawiam i życzę opamiętania. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 19:48, Davidoff160 napisał:

Siemandero :) Tęskniliście ? :

Nie

Dnia 02.01.2010 o 19:48, Davidoff160 napisał:

To,że W* to kretyn to każdy wie.

Ja nie wiem, oświeć mnie.

Dnia 02.01.2010 o 19:48, Davidoff160 napisał:

Ale to,że Helmucinka poszła w jego ślady to już źle.

No tak, a jakby Woj interweniiował to byłoby z kolei, że nadużywa stanowiska:/

Dnia 02.01.2010 o 19:48, Davidoff160 napisał:

Ile to już starej gwardii padło pod tymi komunistycznymi rządami.

Jeśli stara gwardia stetryczała to nic dziwnego...

Dnia 02.01.2010 o 19:48, Davidoff160 napisał:

Ale chwila W to nie P jak Putin. Hmm może mu chce dorównać ? Ale to przeszłości w KGB mu brakuje. Więc nigdy nie będzie.

A co ma Putin do rzeczy?

Dnia 02.01.2010 o 19:48, Davidoff160 napisał:

Ojj biedny. Prosiak czy jak mu tam to tylko pionek,który odpadł.

Nie taki znowu biedny -on sam swojej winy nie kwestionował- raczej nierozsądny.

Dnia 02.01.2010 o 19:48, Davidoff160 napisał:

Jak go przyrównałem do zera to się ciężko obraził.

Może dlatego, że zapomniałeś o jedynkach:)

Dnia 02.01.2010 o 19:48, Davidoff160 napisał:

Wydawał się całkiem sympatycznym gościem.

A może żóltodzobem, którym bedzie można manipulować? Jak na razie nei daje sobiwe w kaszę dmuchać:)

Dnia 02.01.2010 o 19:48, Davidoff160 napisał:

W tym bagnie,które nazywa się forum gramu nic się nie zmieni

Ostatnio zmieniło się całkiem sporo: mordki, opcje edycji, stabilność, szybkość działania. Czyli to co najważniejsze.

Dnia 02.01.2010 o 19:48, Davidoff160 napisał:

Każda rebelia jest bezsensowna,dopóki regulamin taki jest.

No tak, jak zapanuje anarchia będzie cool:/

Dnia 02.01.2010 o 19:48, Davidoff160 napisał:

A ,że tylko userom on przeszkadza to co tam. Nikt wyżej nie uznał,że należy go zmienić.

Niektórym userom.
Odnośnie sprawy Prosiq''a:
Ludzie, dajcie sobie spokój. Gadaniem w temacie nic nie zdziałacie. Jak już Wojman wspomniał, inicjatywa neleży tylko do zainteresowanego. Niewątpliwie to co spotkalo "Dosię" to dla neigo tragedia, mozliwe tez,ze kara nie była zbyt wychowacza. Ale sam zainteresowany też nie wyciągnął ze sprawy jakichkolwiek wniosków. zamiast tego popadł w ekstremizm, a co gorsza "zaraził" nim kilku innych userów. Nie dajcie się wciągnać w to bagno.
Może pogadajmy teraz o pogodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 20:03, Albii napisał:

Przy okazji mam takie osobiste pytanie do Wojmana. Wojmanie, czemu w >Twoich postach
nie ma polskich znaków ?

Na serio tego nie wiesz? Nie jesteś tu od wczoraj więc to troche dziwne że jeszcze o tym nie słyszałeś ... Wojowi po prostu nie chce się zmienić jego ponoć starego zwyczaju kiedy to "dawno temu" internet dopiero raczkował i nikt się nie przejmował polfontami bo wszyscy pisali bez typowych polskich znaczków i głównie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 20:03, Albii napisał:

Wojmanie, czemu w Twoich postach
nie ma polskich znaków ? Zawsze mnie to bardzo interesowało.


Wyjasnialem te kwestie juz wiele razy, ale powiem raz jeszcze. Otoz pisze bez polskich znakow z przyzwyczajenia (swoja przygode w internecie zaczynalem jeszcze kiedy na roznych kompach u roznych uzytkownikow jak sie pisalo z polskimi znakami to wyswietlaly sie krzaczki. A po za tym niestety nadal na nie wszystkich systemach polskie znaki wyswietlaja sie prawidlowo (korzystam takze z internetu na urzadzeniach moblinych). Nie dosc, ze wygodnie to na dodatek kazdy bez problemu moze rozczytac to co napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 20:06, zadymek napisał:

Nie taki znowu biedny -on sam swojej winy nie kwestionował- raczej nierozsądny.

zdanie na ktore odpowiadasz chyba odnosilo sie do osoby wojmana a nie prosiaka
nordown wkoncu dostanie bana ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2010 o 19:54, MamDowna napisał:

jesli autorowi zalezy na tekscie to niech we wlasnym zakresie zrobi jego kopie.


Ideowo się pytałem.
Autor... no więc taki pisarz, na ten przykład - sam jest sobie winien, jak mu ktos tekst ukradnie?
Co do sprawy blogowej - trzeba robić kopie, tak. Ale nie zawsze się robi, co nie przeszkadza temu, ze kazdy ma prawo do swojej własności.

Dnia 02.01.2010 o 19:54, MamDowna napisał:

sam jestem
muzykiem i niezle bym sie wkurzyl gdyby skasowano mi bloga, ktory byl jedynym miejscem
na ktorym trzymalbym swoje wypociny. jednak wiedzialbym ze postapilem zle a ludzie ktorzy
zajmuja sie strona z blogami maja prawo zrobic z nimi co zechca.


W takim razie nie nazywajmy tego blogami. Są to komercyjne strony gram.pl na których to, co piszemy nie ma wartości i nie należy do nas.

Dnia 02.01.2010 o 19:54, MamDowna napisał:

owszem, popieram pokazanie
prosiakowi jego tekstow, ale nie jest to obowiazek przedtawicieli gramu


Jest. Przynajmniej Moralny, choć ja dalej jestem zwolennikiem poglądu, że i prawny, jeśli dalej mówimy o tym, że teksty autora są jego własnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się