Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Więcej Desmonda w Assassin`s Creed III

35 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2012 o 21:18, Witka1995 napisał:

Jak ja nienawidzę tych sekwencji z Desmondem....
Przez ten cały Animus traci się klimat gry.

No, pomijając, że Animus to główny obiekt w całej serii, który jest odzwierciedleniem konceptu, bez którego nie poznalibyśmy przodków.
Ta, mimo tego MALUTEŃKIEGO faktu to zupełnie zabija klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra była by o wiele lepsza gdyby tego całego animusa i Desmonda nie było. Tylko i wyłącznie ta historia która dzieje się przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 21:15, porckypizgus napisał:

Mam już dość tej serii... Ciągle to samo...
P.S. Pepsi ty odpoczywasz kiedyś ? News za news''em... nadążyć nie mogę ;)


Cóż, rano nie popracowałem, za to teraz kilka ważnych i interesujących tematów się pojawiło. Poza tym serwis musi żyć do południa i wieczorem, żebyście zawsze mieli świeże materiały do przeczytania :) Raz to wychodzi lepiej, raz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej informacji o AC3 tym mniej mi się on podoba. Rewolucję amerykańską jakoś przeboleję, ale więcej Desmonda? Błagam nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany. Najpierw na forach pisali, że chcieliby grę tylko z Desmondem, a teraz, że za dużo Desmonda. I bądź tu człowieku mądry. A gra opiera się na Animusie i Desmondzie. Właściwa fabuła toczy się w teraźniejszości (ich i naszej, bo czasy te same co do roku). Gdyby wywalić Animusa to poszczególne części (poza AC II, AC: B i AC: R oraz AC i wersjami na konsole przenośne) nie miałyby żadnego powiązania. Dla mnie to raczej jasne, że więcej Desmonda, bo nie zakończą wszystkiego w 5-minutowym przerywniku
P.S. Nudny jestem może, ale czekam z niecierpliwością, żeby zamówić. Wiadomo coś nowego na temat kontrolerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pre-orderu kolekcjonerek dalej na gramie nie ma, a wszędzie indziej już są od potwierdzenia ich zawartości, choć powoli przechodze na muve bo znacznie taniej zwłaszcza jak się wykorzystuje bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 21:15, porckypizgus napisał:

Mam już dość tej serii... Ciągle to samo...


Ja mam tak z CoDami, jednak AC może sobie trwać jeszcze przez 20 części i nie obrażę się. Materiału (czasów w historii, w których mogłaby się toczyć gra) jest aż zbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 21:42, Bulkers86 napisał:

A pre-orderu kolekcjonerek dalej na gramie nie ma, a wszędzie indziej już są od potwierdzenia
ich zawartości, choć powoli przechodze na muve bo znacznie taniej zwłaszcza jak się wykorzystuje
bonusy.

Sto razy było już mówione że edycja Freedom prawdopodobnie nie będzie dostępna w żadnym ze sklepów a nabyć ja będzie można tylko z Ubishopu. Wszystkie sklepy wycofały ją ze sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko malkontentom przypomnieć/uświadomić, że momenty z Desmondem to jest tak naprawde PRAWDZIWA, WŁAŚCIWA gra.Większość gry to flashback, wsponienia. Właśnie dlatego ANIMUS powoduje że ta seria jest już na zawsze zapisana jako jedna z najlepszyż gier w historii (Wg mnie druga najlepsza serie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko malkontentom przypomnieć/uświadomić, że momenty z Desmondem to jest tak naprawde PRAWDZIWA, WŁAŚCIWA gra.Większość gry to flashback, wsponienia. Właśnie dlatego ANIMUS powoduje że ta seria jest już na zawsze zapisana jako jedna z najlepszyż gier w historii (Wg mnie druga najlepsza serie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 21:42, Bulkers86 napisał:

A pre-orderu kolekcjonerek dalej na gramie nie ma, a wszędzie indziej już są od potwierdzenia
ich zawartości, choć powoli przechodze na muve bo znacznie taniej zwłaszcza jak się wykorzystuje
bonusy.


Możliwe,że coś źle sprawdzam, ale własnie zalogowałem się na muve i widzę taką informacje
" Kod działa na wszystkie tytuły dystrybuowane przez firmę Cenega z aktywnego katalogu gier na PC znajdującego się na stronie www.cenega.pl z wyjątkiem gier firmy Ubisoft.
Kod nie obejmuje gier z wyprzedaży oraz Edycji Kolekcjonerskich "
Tyczy się to 30dniowego kodu na 40% zniżki. To można w końcu użyć z grą która jest zarówno grą Ubi jak i kolekcjonerką ? (mam tu na myśli join or die, freedom akurat mnie nie interesuje i rzeczywiście, nie ma jej nigdzie)

pytam, bo jeszcze nic z muve nie zamawiałem ani nie wykorzystywałem punktów (w tym na kody zniżkowe). No i co jeśli gra jest jeszcze nadal pre-orderem? czy to 30 dni tyczy się dnia złożenia zamówienia czy realizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 21:53, Szczena42 napisał:

No skoro to jest ostatnia część z Desmondem to chyba wypadałoby, żeby było go w niej
więcej.


Ten komentarz doskonale oddaje moje stanowisko w tej kwestii :-)
Mam nadzieję że nie skończy sie tylko na skakaniu, bujaniu i bieganiu po dachu... Może jakaś walka tak jak pod koniec AC2 ale teraz już z prawdziwym hidden bladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować