Zaloguj się, aby obserwować  
Filip29

Watch Dogs - nowa marka Ubi

512 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2014 o 21:04, Jarden napisał:

A jaka masz grafike?
Moj Geforce GTX 780 rowniez rozgrzewa sie do 80 ale to raczej normalne przy nowszych
grach.


Tak jak w podpisie, GTX 760 OC

@ Damanuss1 wymaga przywyczajenia, nie powiem Ci jak jest na padzie bo gnębię klawiaturę, ale po pewnym czasie można spokojnie i całkiem przyjemnie pojeździć, chociaż do modelu jazdy z GTA to daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 22:34, lis_23 napisał:

Taaaaak, super porównanie, scen w nocy i w deszczu z dniem i pełnym słońcem...porównajcie
sceny o tej samej porze i w tych samych warunkach atmosferycznych.


ii chyba przy wszystkim na low... wcześniej pisałem że grafika tyłka nie urywa, ale jak zobaczyłem miasto w nocy w trakcie deszczu, a potem wschód słońca zmieniłem zdanie. Naprawdę rewelacyjnie się prezentuje i robi wrażenie (ale do ideału sporo brakuje ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2014 o 22:44, Marcin08 napisał:


ii chyba przy wszystkim na low... wcześniej pisałem że grafika tyłka nie urywa, ale jak
zobaczyłem miasto w nocy w trakcie deszczu, a potem wschód słońca zmieniłem zdanie. Naprawdę
rewelacyjnie się prezentuje i robi wrażenie (ale do ideału sporo brakuje ;) )


Moim zdaniem do jakości z tego filmiku z E3 brakuje paru poprawek, zwłaszcza w dzień, coś zostało wycięte lub prędzej zablokowane, na filmiku jest trochę lepsze oświetlenie ale to też jest akcja podczas deszczu i tutaj niewiele się to różni od finalnego efektu, może te patenty od Nvidii coś dadzą?, a może zmiany w ini?, być może dodadzą też Physx?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to coś dadzą? To coś ma zostać jeszcze wprowadzone?

Co do poziomu z E3 to nie ma dyskusji, jest gorzej i z tym się nie będę spierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż, gdzieś pisałem, że Watch Dogs prezentuje się niewiele lepiej niż GTA IV, ale okazało się potem, że jakąś dziwną rozdzielczość mi ustawiło :D W każdym razie na FHD i wysokich ustawieniach graficznych wygląda to całkiem nieźle, choć do Crysisa 3 czy BF4 (kampania) sporo brakuje.
Na pewno ten film pokazywany na E3 wygląda lepiej przez dym, kurz niesiony przez wiatr, dodatkowe refleksy świetlne. Być może da się na pececie zbliżyć do takiej jakości poprzez ustawienie wszystkiego na Ultra (choć nie wiem jaka konfiguracja i za ile! to pociągnie).

Trochę w grę pograłem i na razie nie wciąga mnie tak jak ACIV czy FC3, choć i do tego ostatniego podchodzilem aż 3 razy. Model jazdy trochę szwankuje, w GTA był zrobiony lepiej, choć podejrzewam, że można to jakimś patchem naprawić. Bardzo fajnym pomysłem jest ten cały ctOS - niewątpliwie wzbogaca grę, uatrakcyjnia rozgrywkę itd. To całe profilowanie osób też jest interesujące, często całkiem sprawdzam czym konkretne osoby się zajmują. To wykrywanie przestępstw przypomina Raport Mniejszości, ale zawsze to jakieś misje dodatkowe.
Miasto sprawia wrażenie całkiem duzego i na pewno nie szybko je w miarę dobrze poznam.

PS. Woda wygląda naprawdę ślicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał/ma problem z najpierw migającym niebieskim ekranem podczas ładowania nowej gry, a później mam odgłosy ale jest tylko niebieski ekran. Co może być przyczyną? Zmiana ustawień grafiki nic nie daje, czy na wysokich czy niskich to samo, raz się odpaliło to po filmiku gdy możemy już samemu poruszać postacią to mi się zaciął ekran podczas przesuwania i po prostu sama kamera chodziła z lewa do prawa...

AMD Phenom II x4 840, 8GB ram, Radeon HD 6950 1GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 08:42, Juri_gag napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=idA9BEA4Hxs

ktoś może mi powiedzieć CO TO JEST ?! to jest tytuł za 120 zł tak ?!

Grafika bardzo ładna, ale te błędy są karygodne. Dobrze że jeszcze nie zdecydowałem się kupić, może naprawią w jakimś patchu.
Może.

BTW ta gra ma jakiś tryb wieloosobowy ? (poza tym że jest opcja przeszkadzania w kampanii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki jest Dunkey - na wszystko patrzy pod krzywym zwierciadłem, ale jednak racji ma i to sporo. To co było na E3 zaprezentowanie nie urywa się do tego co teraz jest, prawda?
I te błędy w mechanice gry co są pokazane na filmiku wrzuconym dzisiaj rano. Bardzo inteligentna kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli łapie mne frustracja z zamówieniem gry przez sklep.gram.pl. Kiedy wyślecie do mnie preoder kolekcjonerki ? Bez przerwy mam ten sam status "zamówienie jest gotowe do wysłania, zostanie wysłane prawdopodobnie dziś" a popołudniu zmienia się stats że przesyłka będzie wysłana następnego dnia. To już 3 dzień. Złożenie zamówienia jest potwierdzone, nie mam ani numeru telefonu do kuriera ani numeru przesyłki kurierskiej która zawsze pojawiała się po wysłaniu. Tłumaczenia w stylu "fizycznie paczka jest pewnie w drodze" nie przemawia do mnie chyba że kurier piechotą do mnie z Warszawy idzie. Kurier zawsze upewnia się telefonicznie czy dana osoba jest w miejscu zamieszkania albo zostawia awizo w razie braku kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę rzeczy mnie zastanawia:

1: czy w Chicago nie ma przejść dla pieszych? (chyba jeszcze żadnego nie widziałem)
2: czy widział ktoś jakieś zwierzęta? (psy, ptactwo, itp.), może w DLC? ;)
3: czy w całym mieście jest tylko jedna taka komórka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 21:07, Marcin08 napisał:

Tak jak w podpisie, GTX 760 OC


Z tego co widze to w testach obciazeniowych normalna temperatura dla 760 jest 80-85 stopni wiec raczej nie powinienes sie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 15:30, lis_23 napisał:

Parę rzeczy mnie zastanawia:

1: czy w Chicago nie ma przejść dla pieszych? (chyba jeszcze żadnego nie widziałem)
2: czy widział ktoś jakieś zwierzęta? (psy, ptactwo, itp.), może w DLC? ;)
3: czy w całym mieście jest tylko jedna taka komórka? ;)


Generalnie gra jest trochę niedopracowana :D Mam jednak nadzieję, że będzie tym dla serii Watch Dogs, czym ACI był dla serii Assassin''s Creed - wprowadzenie pewnych nowych pomysłów, ale nie do końca wszystko było przemyślane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować