Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

>/ciach!/

Dnia 20.02.2007 o 18:25, Marcinos07 napisał:

(taki ma właśnie widok, kiedy uruchomi Carbona(patrz: obrazek))


Albo Twój kupel ma jakąs wybrakowaną wersję tego Radka, albo spiepszyły mu się shadery. Takie widoki jak na Twoim zrzucie miałem na swoim GF2 :P

Jest prosty sposób, aby to sprawdzic - niech Twój kupel spróbuje odpalic u siebie grę, która bezwzględnie wymaga PS- np. PoP, albo chociażby Colin 2005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 13:53, colin mcrae napisał:

Czy w NFS Carbon jest policja ?? i jeśli jest to jest tak samo jak w MW, że masz najlepszą
bryke a i tak cie dogoni ??

Tak, w carbonie jest policja, ale z tego co zawuważyłem jest ona rzadziej niż w MW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 13:53, colin mcrae napisał:

Czy w NFS Carbon jest policja ?? i jeśli jest to jest tak samo jak w MW, że masz najlepszą
bryke a i tak cie dogoni ??


Tak w Carbonie też jest policja, i ja bardzo lubie się z nią troche pościgać. Ale wg. mnie to wcale nie jest tak trudno jej zwiać. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 23.02.2007 o 13:55, Marcinos07 napisał:

Tak, w carbonie jest policja, ale z tego co zawuważyłem jest ona rzadziej niż w MW.


No niewiem czy rzadziej. Zależy w jakim miejscu. Kiedyś miałem taką sytuacje że na radarze były cztery jednocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 13:55, Marcinos07 napisał:

Tak, w carbonie jest policja, ale z tego co zawuważyłem jest ona rzadziej niż w MW.

Może jest i rzadziej, ale przetłumacz sobie nazwę Most Wanted -----> Najbardziej Poszukiwany. A to o czymś świadczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie w google "download patch 1.3 Need for Speed Carbon" lub coś podobnego. Napewno znajdziesz...
A z zainstalowaniem to chyba nie będzie problemu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 18:43, Paweł10 napisał:

Miałem zniszczenia dużo pow. 100000 i mi nie zaliczyło.

A złapali Cię ???? Bo jeśli tak to Ci nie zaliczy, ale jak uciekłeś to powinieneś mieć zaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 19:38, Blade2 napisał:

> Miałem zniszczenia dużo pow. 100000 i mi nie zaliczyło.
A złapali Cię ???? Bo jeśli tak to Ci nie zaliczy, ale jak uciekłeś to powinieneś mieć zaliczone.


Nie złapali mnie-nie zaliczyło mi
Złapali mnie-też mi nie zaliczyło

A ja znam sposób jak uniknąć złapania-wyłączyć grę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 19:44, Paweł10 napisał:

A ja znam sposób jak uniknąć złapania-wyłączyć grę:D

I to chyba jest najodpowiedniejszy sposób. ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno ruszy! Tylko nie wiem na jakich detalach, bo masz dosyć słabą kartę graficzną... Powiem tak : Napewno nie zagrasz na maksymalnych... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.
mam WIELKI problem i proszę o pomoc. Czytałem sobie jakie są samochody w nfs carbon, znalazłem nissana 180sx i toyote sprinter trueno (moje ulubione samochody). Zacząłem grać w nfs c, przeszedłem ją i nadal ich nie ma :(.

mam polską wersję i może to wina wersji europejskiej (w nfs u2 nie było chyba peuegota 206 w wersji europejskiej)

PROSZĘ O POMOC !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w kartach nagród czy te samochody masz odblokowane. Dodam jeszcze, że jakiś samochód można odblokować grając w sieci... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy może są już programy typu garage editor (TAKIE JAK BYłY W U2 I MW)do nfs c ?? jak tak to proszę o link do niego.

a co do tego no napisał kuko7 to sprawdzałem wszędzie.

a i jeszcze 1. Jeżeli ktoś odblokował nissana 240sx i trueno, czy może powiedzieć w którym wyścigu (to są tunery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować