Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Need for Speed: Carbon - Temat ogólny

5126 postów w tym temacie

Po pierwsze... Kup sobie lepszy procesor, hmm... 1,4 GHz to jak na te czasy jest o wiele za mało. Wymagany procesor w NFS to 1,7 GHz.
Następnie, ramy... Chyba nie 25, a 256 MB RAM... :)
... i właśnie to też jest za mało, bo minimalnie może być 512 MB RAM, więc do wymiany...
Na koniec karta graficzna... Jak na Carbona to powinna starczyć na minimalnych detalach, ale polecam też wymianę. Przyda się na później... Jak już wymieniać to wszystko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 14:45, kuko7 napisał:

Po pierwsze... Kup sobie lepszy procesor, hmm... 1,4 GHz to jak na te czasy jest o wiele za
mało. Wymagany procesor w NFS to 1,7 GHz.
Następnie, ramy... Chyba nie 25, a 256 MB RAM... :)
... i właśnie to też jest za mało, bo minimalnie może być 512 MB RAM, więc do wymiany...
Na koniec karta graficzna... Jak na Carbona to powinna starczyć na minimalnych detalach, ale
polecam też wymianę. Przyda się na później... Jak już wymieniać to wszystko... :)



Co do karty graf. to ja na identycznym FX5200 128/128 gram w 1024x768 i medium bez zaciny. Dodam,że mam procka Athlona 2000xp+ i 1GB RAM. Kozacka gra.
Mogę się pochwalić ze 3 tygodnie temu wygrałem 2 turnieje w Carbona :) Fajne nagrody wygrałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szkoda że czasy MW się skończyły...

A mnie się wydaje, że Most Wanted jest still w sklepach dostępna, a ponadto także serwery do gry w sieci ciągle stoją i mają się dobrze... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 17:32, elvaxi napisał:

(...)Mi zajęło to o wiele dłużej(...)
Ile dokładnie??


Teraz dokładnie Ci nie odpowiem. Dawno to było. Od tego czasu wiele wody upłynęło w rzece i wiele gier się skończyło ;-PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...mam pomysł...Jakiego bossa bryka wam się najbardziej podoba(Kenji,Wolf czy bryka Angie)?Bo mi Angie,taka średniowieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:58, pan m. napisał:

Hmmm...mam pomysł...Jakiego bossa bryka wam się najbardziej podoba(Kenji,Wolf czy bryka Angie)?Bo
mi Angie,taka średniowieczna:)


A ja uważam, że wolfa jest najlepsza. Podoba mi się jego wygląd. Angie bryki nie lubie. Wogule mam wstręt do muscle carów w carbonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:08, pan m. napisał:

Mi najmniej.Aston Martin...błe...później,na kóncu ma Murcielago,to jak ulał,ale DB9..Błe...


A jakby się zastanowić, to dobre jest audi Dariusa. Fajnie sie nią jeździ. I fajnie się nią ściga na naecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wybieramy pomiędzy Kenji,Wolf i Angie.(Mazda RX-7,Aston Martin DB9,i ten taki długi...chyba Plymouth HEMI Cuda,zapomniałem.Wiadomo,że każdy by wybrał Audi Le Mans 2007 Quattro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:01, pan m. napisał:

Save?Tak.Niektórzy wiedzą,jak wgrać,ale męczą się godzinę.Teraz gadamy o wozach bossów:)


Macie na myśli problem z save''ami ? Po przeinstalowaniu gry starych zapisów wam nie odtworzy, bo w każdym save jest zapisany Cd-Key. Zmienić go można poprzez program Save Validator. Można go pobrać z tąd -> http://www.nfsplanet.com/nfsc_files.php?lang=eng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Teraz zauważyłem kolejną różnicę pomiędzy NFS:C a MW.Bowiem,MW przejść zajęło mi miesiąc przy graniu 2,5 godz.dziennie,a Carbon 3 dni przy 7/8 godzinach grania na dzień.Więc wniosek:Carbon bardziej wciąga,ale jest krótki.Prosty wykres.Coś za coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:16, pan m. napisał:

Ale wybieramy pomiędzy Kenji,Wolf i Angie.(Mazda RX-7,Aston Martin DB9,i ten taki długi...chyba
Plymouth HEMI Cuda,zapomniałem.Wiadomo,że każdy by wybrał Audi Le Mans 2007 Quattro:)


No wiem. No to jak tak to razem na 1 miejscu jest Wolf i Kenji. Nie lubie bryki Angie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 09:51, Wojtas94 napisał:

Macie na myśli problem z save''ami ? Po przeinstalowaniu gry starych zapisów wam nie odtworzy,
bo w każdym save jest zapisany Cd-Key. Zmienić go można poprzez program Save Validator. Można
go pobrać z tąd -> http://www.nfsplanet.com/nfsc_files.php?lang=eng


Dzięki, może teraz będzie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 23:01, pan m. napisał:

Save?Tak.Niektórzy wiedzą,jak wgrać,ale męczą się godzinę.Teraz gadamy o wozach bossów:)


Mi już działają. Fajny programik dał Wojtas94.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować