Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie rozsprzedaż THQ. "Tytuł po tytule"

67 postów w tym temacie

@ Pepsi

Nie ma takiego słowa jak "rozsprzedaż". Jest "rozprzedaż". Choć i tak uważam, że "wyprzedaż majątku" brzmi znacznie lepiej.


Szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie i resztek THQ
V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mam nadzieję że Volition trafi w dobre ręce, albo że przygarnie je ktoś kto ich nie zepsuje, bo jest to jedno z niewielu firm, które nie lecą na kasę i masówkę, tylko na dobrą zabawę i fabułę. Robią niewiele gier ale za to jak robią to porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 11:02, Maciej2801 napisał:

Zapomniałeś chyba o Activi$ion

Koticka żadna z tak mało zyskownych marek nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 15:19, pawbuk napisał:

Wynika z tego, że albo THQ wydawał zbyt słabe gry, albo gracze po prostu nie byli zainteresowani
takimi gatunkami lub grami. Możliwe też, że firma była po prostu źle zarządzana, koszty
były zbyt wysokie. Rynek działa zazwyczaj tak, że najsłabsze jednostki są z niego eliminowane.
Nie wiadomo, być może upadek THQ przyniesie coś dobrego. Relic może trafić do bogatszego
wydawcy, który gry potrafi odpowiednio rozreklamować.

Jest znacznie prostsze wyjaśnienie zarząd THQ to po prostu banda nieudaczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 16:07, EmperorKaligula napisał:


obchodzi: na zasadzie wylaczenia ich z obiegu.

Żadna z tych marek nie jest warta wyłączania z obiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 16:09, ZubenPL napisał:

Jest znacznie prostsze wyjaśnienie zarząd THQ to po prostu banda nieudaczników.


Możliwe, aczkolwiek nie można niczego przesądzać :) Moim zdaniem THQ powinno wcześnie dążyć albo do połączenia z innym wydawcą podobnej wielkości, albo zebrania z rynku odpowiednich funduszy potrzebnych do odpowiedniego promowania niektórych marek. Jeśli jednak cała wolna kasa poszła na to tajemnicze urządzenie, to po prostu zarząd popełnił gigantyczny błąd :) tak jak napisałem , najsłabsi wypadają z gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhy, z punktu widzenia sprzedażowego THQ nie ma żadnej marki, która mogłaby w tej chwili konkurować z Blizzardem i Call of Duty. Żadnej.

Kotickowi się nie opłaca tego kupować. Za niskie progi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem...
WH40K to wielkie uniwersum i całkiem solidna marka.
Polemizował bym, czy nie jest "opłacalna".
Owszem - może nie jest tak przehypeowana i tak popularna w porównaniu do konkurencji, ale w dobrych rekach potencjał tego uniwersum jest przeogromny [solidny cRPG w klimatach WH40K - fuck yeah, kupił bym nawet za gruba kasę byle tylko ktoś solidnie taką gre skleił, nowy DOW - podobnie, mmo Dark Millenium - sam przyznasz, potencjał świata Wojennego Młota daje gigantyczne możliwości]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dość zadowolony z takiego podziału, lepiej niż jedna firma zajęłaby się tyloma markami naraz. Szczególnie jest to szansa dla Darksiders i Red Faction - gry z tych serii nie były planowane przez THQ.
Moja wizja podziału, jeśli w grę wchodzą tylko te trzy firmy:
EA - Homefront, Metro i Red Faction
Ubisoft - Saint''s Row i Darksiders
Warner Bros. - Company of Heroes i WH 40k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też widzę Company of Heroes pod skrzydłami Warner Bros... Ale zobaczymy jak to będzie. Oby tylko nie skończyło się na tym, że niektóre z tych tytułów zobaczymy po raz ostatni. Najbardziej się boję właśnie o CoH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedno niestety trzeba przyznać: mając takie studia i marki splajtować?- życzę członkom zarządu THQ żeby przejedli zarobioną kasę i NIKT ich nigdzie nie zatrudnił. Nieudaczncicy i szmatławcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 18:11, Karharot napisał:

Proszę o nieprzekręcanie nazw firm.


A nie, że się czepiam ale tam było chyba pierwotnie ActiBli$$ tak ?
Co jak co firma Acivision-Blizzard istnieje, więc to chyba żadne przekręcanie, sam korzystam z takiego skrótu i bynajmniej nie jest on jakimś uszczypliwym zwrotem typu "cenędza".

Kiedyś już rozmawiałem z administracją gramu, że ta polityka cenzury jaką tu wprowadziliście jest najmniej dziwna.
Ergo - cenzurujecie "szyderę" jednocześnie nic nie robiąc jak ktoś podobnie szydzi np z Kotticka.
Wiec albo jest to czysta cenzura bo ktoś to na was wymusza, albo jest to kompletna hipokryzja.
Idąc polityka gramu trzeba by ocenzurować też np wszystkie kabarety [bo ile tam się pojawia przekręconych nazw panie kochany]

Wiem - powtarzam się i trochę nie w tym temacie co trzeba, ale nie wydaje wam się, że wprowadzanie tak hmm nazwijmy to "nietypowych" regulacji wymagało chociaż ankiety kto popiera taka politykę a kto nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2013 o 12:15, Pietro87 napisał:

A nie, że się czepiam ale tam było chyba pierwotnie ActiBli$$ tak ?

Nie.

Co do reszty to było proszone aby nie stosować naumyślnego przekręcania nazw firm na tej samej zasadzie na której nie powinno się przekręcać nicków użytkowników, Cenega kiedyś przeciwko temu zaprotestowała i tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować