Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2009 o 10:39, Ecko09 napisał:

Przydałoby sie, żeby zwiększyli liczbe gildii w jakich można być...te 5 mi nie wystarcza
:/ W ogóle co to za kretyński pomysł, żeby to ograniczyć...

Mi też nie wystarcza te pięć gildii, ale ten limit jest absolutnie potrzebny. Jaki byłby sens jakby każdy user Xfire należał do kilkudziesięciu/kilkuset gildii ? Żaden. Żeby mało to jakiś sensowny cel, musi być jakiś limit, tylko powinien on być nieco wyższy, bo te pięć gildii to rzeczywiście bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 10:39, Ecko09 napisał:

Przydałoby sie, żeby zwiększyli liczbę gildii w jakich można być...te 5 mi nie wystarcza
:/ W ogóle co to za kretyński pomysł, żeby to ograniczyć...

istotą gildii nie jest to żeby wszyscy zobaczyli że np. lubisz diablo II bo należysz do gildii Diablo II fans...
gildia to grupa ludzi którzy się ze sobą kontaktują, dyskutują i w ogóle udzielają na gildiowym lobby etc.
jeżeli należał byś do 20 gildii wątpię, żeby starczyło ci czasu na to wszystko co wymieniłem wyżej razy 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 10:39, Ecko09 napisał:

Przydałoby sie, żeby zwiększyli liczbe gildii w jakich można być...te 5 mi nie wystarcza
:/ W ogóle co to za kretyński pomysł, żeby to ograniczyć...

Nie kretyński, tylko dobry. Gildie to nie są klany na fotce, żeby mieć ich 200 i zapominać o nich zaraz po dołączeniu. Ja jestem w trzech (+1, ale to totalnie dla wałka) i każdy na jakiś sposób codzień mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagle mam problem z rozmową głosową na xfire. Z testów wychodzi wsio dobrze, siebie słyszę w słuchawkach, dźwięki też, ale gdy próbuję z kolegą rozmawiać, to on mnie nie słyszy, za to ja jego tak. Wcześniej było wsio dobrze, reinstalacja nic nie pomogła... :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 13:08, Infes napisał:

A przez GG albo Skype sprawdzaliście? Jest ten sam problem?

Sprawdzaliśmy na TeamSpeak''u i tam było dobrze. :(
Tyle że... ja nie znam zbytnio serków do TS, nie mamy własnego, więc wbiłem na chama do publicznego, który był pusty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to rozmawiajcie przez TS po prostu.Chociaż ja bym Ci polecił Ventrillo. Jak nie masz kanał to nie ma problemu moge Ci prywatny porzadny załatwić jak coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem zarejestrowałem się na xfire wszystko dobrze loguję się ściąga mi jakieś uaktualnienia instaluje się wyskakuje jakiś komunikat akceptuję go i mi się wyłącza włącza mi się znów okno logowania xfire loguję się i znó to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 16:31, KUBAxBEHEMOTH napisał:

Ja mam problem zarejestrowałem się na xfire wszystko dobrze loguję się ściąga mi jakieś
uaktualnienia instaluje się wyskakuje jakiś komunikat akceptuję go i mi się wyłącza włącza

No to może najpierw przeczytaj ten komunikat? I wypadałoby go zacytować tutaj, moze to coś ważniego...

Dnia 05.03.2009 o 16:31, KUBAxBEHEMOTH napisał:

mi się znów okno logowania xfire loguję się i znó to samo.

Ale tak po prostu, czy też masz jakiś komunikat o nieudanym logowaniu? A próbowałeś wpisać ręcznie login i hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona od kilku miesięcy wczytywała się kilka minut, a teraz nie wczytuje się wcale.
Masarka, serwery im padły czy jak? Niedługo karzą sobie płacić abonament za korzystanie z Xfire, albo jakieś płatne dodatki bo na serwery nie wyrobią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie coś się dzieje bo na swój profil dostać się nie mogę nawet na główną stronę Xfire nie mogę jedynie na profil kumpla pozostałe strony otrzymuję białe ;/
Macie coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 23:02, wdowiakm napisał:

Ogólnie coś się dzieje bo na swój profil dostać się nie mogę nawet na główną stronę Xfire
nie mogę jedynie na profil kumpla pozostałe strony otrzymuję białe ;/
Macie coś podobnego?

Taa, zdecydowanie coś im siada, ale od czasu do czasu jest lepiej... np tera mogłem wejść na swój profil, ale już do Gumisia się nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 07:39, KUBAxBEHEMOTH napisał:

A jak si,ę dodaj gre do xfire


Jeśli Xfire grę obsługuje to po instalacji i uruchomieniu tej gry Xfire samo zaktualizuje i doda ową grę do twojego profilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem otóż zakupiłem wczoraj Sagę Baldru''s Gate i instaluję 1 część. Gdy to zrobię ustawiam ją oczywiście na xfire (sama się ustawiła) ale jak odpalam tę grę przez XF to w ogóle jej nie nalicza, tak samo jest jak odpale normalnie ;/ A gra na xf jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować