Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2009 o 20:01, Ecko09 napisał:

Niby w jaki sposób jak bez neta nie można się na konto zalogować?

A no widzisz, nie da się. Ale z opisu kolegi nei wynika, ze podłaczył sieoff-line, tylko, że sięrozłaczył, a to dwie różne rzeczy. Z moją neostrada ciagle mam problemy z dostępem do netu, co wiąże się z ciagłym rozłączaniem się xfire z serwerem. Ale samo xfire nie przestaje działać po rozłączeniu. Ot, po prostu cały czas próbuje się połączyć.
Tak więc:
-xfire nie da się uruchomić w trybie offline
-ale już działać offline może bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot, po prostu cały czas próbuje się połączyć.

I dodaje do profilu ten czas grania podczas tych prób połączenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam mały problem z xfire. Otóż gdy chcę zmienić kombinację klawiszy, na których robi się screena to niby ona się zmienia ale jednak screena zrobić się nią nie da... Działa tylko ta ''oryginalna'', tj. scroll lock+s. Samy przyznacie, że nie jest to zbyt wygodne... Wiecie o co chodzi? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 23:53, Ecko09 napisał:

Ot, po prostu cały czas próbuje się połączyć.

I dodaje do profilu ten czas grania podczas tych prób połączenia?

Jeśli idzie o mój przypadek to rozłączenia nigdy nie trwają więcej niż 10 minut, więc ciężko wyczuć czy xfire pomija czas spędzony w grze offline, z drugiej strony to przecież klient a nie serwer liczy czas spędzony w grze, więc powinien liczyć go cały czas. Ale na pewno nie aktualizuje profilu prędzej niż się połaczy z serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 23:55, kurczak-AFC napisał:

Siema. Mam mały problem z xfire. Otóż gdy chcę zmienić kombinację klawiszy, na których
robi się screena to niby ona się zmienia ale jednak screena zrobić się nią nie da...
Działa tylko ta ''oryginalna'', tj. scroll lock+s. Samy przyznacie, że nie jest to zbyt
wygodne... Wiecie o co chodzi? Z góry dziękuję za pomoc.

Ja proponuję wywalić xfire (tylko skopiuj gdzieś jego katalogi ze screenami i filmami) i zainstalować ponownie, bo może to wina uszkodzonych plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość wysłania innego pliku .avi na swój profil? Bo Xfire straszne nagrywa, a wolałbym nagrać przez FRAPS-a i wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tam w ustawieniach możesz wybrać jakoś filmiku. Tam jest że nawet 1 mb = 1sekunda chociaż umnie tak szybko zabiera pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 00:00, zadymek napisał:

Jeśli idzie o mój przypadek to rozłączenia nigdy nie trwają więcej niż 10 minut, więc
ciężko wyczuć czy xfire pomija czas spędzony w grze offline, z drugiej strony to przecież
klient a nie serwer liczy czas spędzony w grze, więc powinien liczyć go cały czas. Ale
na pewno nie aktualizuje profilu prędzej niż się połaczy z serwerem.

Jak jest się w trakcie rozłączenia, to Xfire nic do danego profilu nie nalicza. Wielokrotnie już to sprawdzałem, bo z moim internetem rozłączenia z Xfire mam bardzo często i nic mi do profilu wtedy nie nalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 09:39, Grinczar napisał:

Jest możliwość wysłania innego pliku .avi na swój profil? Bo Xfire straszne nagrywa,
a wolałbym nagrać przez FRAPS-a i wysłać.

O ile mi wiadomo, nie ma takiej możliwości. Właśnie po to Xfire ma takie funkcje, żeby z nich korzystać, a nie wykorzystywać do tego, to co oferuje konkurencja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 14:52, fearlord napisał:

A w co grasz? Bo w xf opcje ze screenami i filmami nie są we wszystkich grach

Burnout Paradise, ale filmiki przycina, dlatego we FRAPS-ie chciałem nagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 14:52, fearlord napisał:

A w co grasz? Bo w xf opcje ze screenami i filmami nie są we wszystkich grach


Dark Messiah. Na f12+s się robi. Ale chyba tylko dlatego, że gram na laptopie i tam mam scroll lock''a na f12. Na innej kombinacji nie działa. Na standardowej śmiga. Spróbuję przeinstalować, tak jak ktoś wyżej doradził ale wątpię, że to pomoże bo na kompie też nie działa ; /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś:
1. Jak się dodaje ulubione serwery do profilu?
2. Co zrobić, aby w profilu wyświetlały się statystyki z gry? Zabicia, śmierci itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 15:41, Ecko09 napisał:

Wie ktoś:
1. Jak się dodaje ulubione serwery do profilu?

Klikasz "Dodaj własne IP do ulubionych". Wpisujesz IP serwera i dodajesz. Czasem też, w przypadku CoD''ów program sam zamieszcza ostatnio odwiedzane serwery.

Dnia 10.02.2009 o 15:41, Ecko09 napisał:

2. Co zrobić, aby w profilu wyświetlały się statystyki z gry? Zabicia, śmierci itd.

To jest, jak na razie tylko w kilku grach, m.in w Enemy Territory i w Quake''ach.

Dzisiaj zainstalowała mi się aktualizacja i mi Burnouta: Paradise nie wykrywa. Niby wyskakuje napis (u góry okna pod nickiem zawsze), ale w profilu jest wciąż "online".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 16:06, gitarka napisał:

> Wie ktoś:
> 1. Jak się dodaje ulubione serwery do profilu?
Klikasz "Dodaj własne IP do ulubionych". Wpisujesz IP serwera i dodajesz. Czasem też,
w przypadku CoD''ów program sam zamieszcza ostatnio odwiedzane serwery.


A gdzie to się klika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 16:14, Ecko09 napisał:

> Klikasz "Dodaj własne IP do ulubionych". Wpisujesz IP serwera i dodajesz. Czasem
też,
> w przypadku CoD''ów program sam zamieszcza ostatnio odwiedzane serwery.
>

A gdzie to się klika?

W zakładce "serwery" prawym przyciskiem myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była kolejna aktualizacja. I była to jedna z kilku, które mi się naprawdę podobały, ponieważ koledzy od xf dodali nowe fajne dźwięki. Fakt, że stare już się chyba większości znudziły jest bardziej niż pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja aktualizacją ale te dźwięki są tak słabe, że szkoda słuchać tego. Wyłączyłem w opcjach ale i tak nadal to słysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś zrobić tak, żeby działało mu Resident Evil 4 w Xfire?

Manualnie wskazałem folder gry, ale tak:

-Gra się włącza przez przycisk Uruchom, ale w ogóle tego nie pokazuje, że gram

- Nie działa scroll lock+ X , żebym mógł jeszcze porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować