Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Cezaq, młody --> usuńcie i zainstalujcie na nowo. Wtedy problemów nie ma.

Potem "tylko" z 1h instalowania.

A jak już napotkacie problem z cośtam cośtam mss32.dll to zmniejszcie poziom przyspieszania sprzetowego dźwieku i nie włączajcie EAX dopóki redzi nie naprawią tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masa zamieszania z tą ER... Ja już cały proces ściągania, instalek mam za sobą, więc mogę podzielić się kilkoma spostrzeżeniami/radami, tym bardziej, że widziałem tu kilka bzdurnych postów mogących wprowadzić w błąd)
- ER instalujemy na czystą wersję Wiedźmina (bez patchy)
- do ściągania niemal konieczny jest jakiś wspomagacz bo diskonekty przy takim oblężeniu są nieziemskie (ja sobie zainstalowałem Download Accelarator Plus)
- w przypadku błędów instalacji któregoś z komponentów jest spora szansa że plik się źle ściągnął... i czeka nas replay
- ER NIE ZAWIERA w sobie przygóg dodatkowych (ściągamy je osobno i instalujemy lub nie)
- ER może ściągnąć każdy i gra chodzi bez płyty teraz (JUPI!) ALE do jej zainstalowania konieczne jest połączenie z netem i potwierdzenie zarejstrowania swojego oryginału.
- ja i kilka osób miały problem z EAX bugiem (wywalało grę z błędem przy uruchomieniu). Jeżeli ktoś ma zwis z błędem biblioteki mss32.dll polecam temat - http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=16826.15 - jest tam DZIAŁAJĄCE rozwiązanie (bynajmniej nie polegające na wyłączeniu przyspieszenia sprzętowego - jeden z userów zahostował odpowiednie biblioteki do podmiany szwankujących)

GL&HF:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 00:08, ChrisBgnr napisał:

- ER instalujemy na czystą wersję Wiedźmina (bez patchy)


Niekoniecznie, ja zainstalowalem na wersje 1.3 i smiga az milo, po godzinie grania i dojscia do Wyzimy nic sie nie stalo i nawet save''y dzialaja jakos te stare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 00:03, Lone Wolf napisał:

Cezaq, młody --> usuńcie i zainstalujcie na nowo. Wtedy problemów nie ma.

Potem "tylko" z 1h instalowania.

A jak już napotkacie problem z cośtam cośtam mss32.dll to zmniejszcie poziom przyspieszania
sprzetowego dźwieku i nie włączajcie EAX dopóki redzi nie naprawią tego błędu


Niestety, instalacja na wersję v1.0 nie powiodła się (ten sam błąd) :( Nawet skopiowałem plik instalacyjny + polski pakiet językowy do głównego folderu Wieśka i dalej to samo. Czy muszę mieć patcha v1.3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 00:37, Matunio napisał:

> - ER instalujemy na czystą wersję Wiedźmina (bez patchy)

Niekoniecznie, ja zainstalowalem na wersje 1.3 i smiga az milo, po godzinie grania i
dojscia do Wyzimy nic sie nie stalo i nawet save''y dzialaja jakos te stare

Ja tam nie wiem, ale tak jest w zaleceniach, a i osoby instalujące na spatchowane wersje skarżyły się na problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie jak to jest z tym update do Wiedźmina. Wiec cały czas myślałem, ze e.roz zawiera podstawową wersje połaczoną w tym update, a sam update mozna kupić/ sciagnąc z neta ( jeżeli ktoś kupił już w czesniej wersje podstawową). Lecz, po sciagnięciu update z neta wymaga ode mnie rejestracji e.roz. Wiec moje pytanie jest takie, na czym polega różnica mieczy wersja rozszerzoną ? i czy jak juz posiadam wersje pierwotna to "musze" wydawać kolejne kilkadziestąt zlotych na nowe przygody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 09:22, PatrolPatryk napisał:

A co jeśli komputer, na którym gram nie jest podłączony do internetu? Czyżby nici z update''u?
:(


Pozostaje zakupić Update Pack za 19.90
Ma wyjść w ciągu najbliższych kilku dni.
Sam na niego czekam, mimo iż mam internet w miarę szybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 09:22, PatrolPatryk napisał:

A co jeśli komputer, na którym gram nie jest podłączony do internetu? Czyżby nici z update''u?
:(

Zawsze update możesz kupić w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 09:54, Gorn7 napisał:

> A co jeśli komputer, na którym gram nie jest podłączony do internetu? Czyżby nici
z update''u?
> :(
Zawsze update możesz kupić w sklepie.

A właśnie jest ten update już w sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: w czasie przeprowadzki zgubilem instrukcje do wiedzmaka (serio serio) - i teraz gdy chce zainstalowac sciagniety update gra prosi mnie o kod, ktorego juz nie mam. Czy jesli kupie update to i tak bede musial podac ten kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 11:30, Skie napisał:

mam pytanie: w czasie przeprowadzki zgubilem instrukcje do wiedzmaka (serio serio) -
i teraz gdy chce zainstalowac sciagniety update gra prosi mnie o kod, ktorego juz nie
mam. Czy jesli kupie update to i tak bede musial podac ten kod?


Tak. ale jeśli zarejestrowałeś wczesniej w CDPR kod z instrukcji to skontaktuj się z ich pomocą techniczną- powinieneś dostać nowy kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 11:30, Skie napisał:

mam pytanie: w czasie przeprowadzki zgubilem instrukcje do wiedzmaka (serio serio) -
i teraz gdy chce zainstalowac sciagniety update gra prosi mnie o kod, ktorego juz nie
mam. Czy jesli kupie update to i tak bede musial podac ten kod?


Jeżeli masz grę zarejstrowaną nie - w trakcie instalki ER wymaga tylko zalogowania na konto a nick i hasło chyba pamiętasz?

edit - nie wiem jakjest z kupną - ściągnięta z netu ma tak jak piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten patch 1.4 ktory mozna sciagnac jest tylko dla tych co maja edycje kolekcjonerska? Bo jak chce zainstalowac patcha to mowi ze nie mam jezykow zainstalowanych a jak chce zainstalowac jezyki to mowi ze nie mam wersji rozszerzonej zainstalowanej, nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 12:59, Gosu napisał:

Czy ten patch 1.4 ktory mozna sciagnac jest tylko dla tych co maja edycje kolekcjonerska?
Bo jak chce zainstalowac patcha to mowi ze nie mam jezykow zainstalowanych a jak chce
zainstalowac jezyki to mowi ze nie mam wersji rozszerzonej zainstalowanej, nic nie rozumiem.

http://www.thewitcher.com/community/pl/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps .html
powinno pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, po pierwszych paru chwilach sporego podziwu dla wykreowanego świata, dobrej grafiki i niezaprzeczalnego uroku, niezakłócanego nawet wciąż badziewną animacją ruchu Geralta (nie potrafi wciąż wykonać dwóch pierwszych kroczków biegu, miast tego przesuwa się chwilę po podłodze jak figurka) i powtarzalnością postaci (to, że czapeczka ma inny kolor nie zmieni faktu, że Zielarz spod karczmy dalej wygląda jak Odo) przyznam że trochę cierpliwości straciłem...

Grałem sobie już drugą noc (trzeba wiedzieć w jakich sklepach wykładają premierowy towar na półki dzień wcześniej wieczorem :P) i właśnie z dumą nowicjusza wracałem po porachowaniu kości Bestii, gdy program postanowił wywalić mnie zupełnie znienacki na pulpit. Nic. Zero ostrzeżenia. Zero errorów. Zero jakiejkolwiek wiadomości "program wykonał niedozwoloną operację i zostanie zamknięty". Tu gra, a po sekundzie Windows. Wszystko pięknie, ale to już drugi raz się zdarzyło (z tym że wtedy ostatni sejw nie był jeszcze PRZED nieprostą walką z potworem) co jak na środek drugiego etapu nie jest zbyt dobrym wynikiem.

Tak więc się sobie zastanawiam... WhereTF są te szumnie zapowiadane zmiany? -.- Oprócz wybitnie przydatnego mi faktu, że gdy będę chciał sobie poćwiczyć mandaryński to mogę włączyć takowe napisy...

EDIT: Ups, literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mianowicie ściągnąłem z internetu tą edycję rozszerzoną do Wiedzmina, ten patch ważący nie całe 1GB. Nie mam jeszcze zainstalowanego wiedzmina, więc czy po instalacji witchera mam instalować poprzednie patche czy tylko tą edycję rozszerzoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować