Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dzis z Samildanach wbilismy pare lvl i milo sie gralo :) zapraszam wiecej osob do wspolnej gry !! Prosze pisac na gg jezeli ktos jest zainteresowany jutro na gre " . PS. Dzieki za money w grze Samildanach bardzo mi sie przyda teraz kiedy gram na Legendarnym :) Pozdro !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 00:11, Kermit5738 napisał:

Dzis z Samildanach wbilismy pare lvl i milo sie gralo :) zapraszam wiecej osob do wspolnej
gry !! Prosze pisac na gg jezeli ktos jest zainteresowany jutro na gre " . PS. Dzieki za money
w grze Samildanach bardzo mi sie przyda teraz kiedy gram na Legendarnym :) Pozdro !!

spoko;p mi rowniez sie dobrze gralo;p jakbys potrzebowal wiecej kasy to po prostu powiedz;p pozdroo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc gra powoli nudzi mi sie i chialbym sie zapytac czy znacie mod na niebieskie przedmioty do titan quessta (nie IT)
ale ktore beda dzialac na podstawowej wersji bo ,nie mam z kad sciagac aktulaizacji (mam zrabanego neta i pisze z kompa u kuzynki ) prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 13:13, zmudus napisał:

czesc gra powoli nudzi mi sie i chialbym sie zapytac czy znacie mod na niebieskie przedmioty
do titan quessta (nie IT)
ale ktore beda dzialac na podstawowej wersji bo ,nie mam z kad sciagac aktulaizacji (mam zrabanego
neta i pisze z kompa u kuzynki ) prosze o pomoc

ja nie moge pomoc niestety.... zauktualizowalem sobie wlasnie za posrednictwem neta;p i mam bez dodatku Titana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 16:42, Mateusz kopacki napisał:

niemoge pokonaci ostatniego bossa

Jesli na podstawce to morzem ci pomoc w tej kwesti :) Wystarczy ze zagrasz z nami przez neta wtedy sie z nim rozprawimy
Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wojna + obrona na 40 lvl. Gram na epickim. Moglby mi ktos przeslac jakies instrukcje co do gry wieloosobowej, poniewaz w tej kwestii jestem laikiem. moje gg 4008224. Z gory dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 13:20, W32darWin napisał:

Mam wojna + obrona na 40 lvl. Gram na epickim. Moglby mi ktos przeslac jakies instrukcje co
do gry wieloosobowej, poniewaz w tej kwestii jestem laikiem. moje gg 4008224. Z gory dzieki
i pozdrawiam

Przeciez zawsze mozesz sprawdzic w instrukcji do gry ktora dostales wraz z gra przy kupnie ,tam wszystko jest opisane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2007 o 00:41, Samildanach napisał:

> Dzis z Samildanach wbilismy pare lvl i milo sie gralo :) zapraszam wiecej osob
do wspolnej
> gry !! Prosze pisac na gg jezeli ktos jest zainteresowany jutro na gre " . PS. Dzieki
za money
> w grze Samildanach bardzo mi sie przyda teraz kiedy gram na Legendarnym :) Pozdro !!
spoko;p mi rowniez sie dobrze gralo;p jakbys potrzebowal wiecej kasy to po prostu powiedz;p
pozdroo


yy Tak wogole to po co wam kasa w TQ? Przedmioty sa za slabe na kupno, zas miksturki zbyt tanie by pozbyc sie takiej ilosc golda oferowanej w grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 21:15, michał26 napisał:

> > Dzis z Samildanach wbilismy pare lvl i milo sie gralo :) zapraszam wiecej
osob
> do wspolnej
> > gry !! Prosze pisac na gg jezeli ktos jest zainteresowany jutro na gre " . PS. Dzieki

> za money
> > w grze Samildanach bardzo mi sie przyda teraz kiedy gram na Legendarnym :) Pozdro
!!
> spoko;p mi rowniez sie dobrze gralo;p jakbys potrzebowal wiecej kasy to po prostu powiedz;p

> pozdroo

yy Tak wogole to po co wam kasa w TQ? Przedmioty sa za slabe na kupno, zas miksturki zbyt tanie
by pozbyc sie takiej ilosc golda oferowanej w grze

na legendarnym mikstury sa niezle drogie , a wyjmowanie reliktow z przedmiotow tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaden pirat. Nie jestm glupi. Nie chodzilo mi o to zeby sobie wlaczy gre na necie i grac od tak. Tylko o konkretne gry (do ktorych ponoc zapraszacie na tym forum). O wytlumaczenie dokladnie na czym wasze rozgrywki pollegaja. Zawsze gram na singlu a chcialem sprobowac czegos nowego. Ogolnie chcalem sie dowiedziec o mozliwosciach gry wieloosobowej. Sorki ze zle sformulowalem swoj post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2007 o 21:50, W32darWin napisał:

Zaden pirat.

A czy ktoś oskarża Ciebie?.
O wytlumaczenie dokladnie na czym wasze rozgrywki pollegaja. Ogolnie chcalem sie dowiedziec o mozliwosciach gry > wieloosobowej.
Robisz dokładnie to samo, ale z kolegami ;) Biegasz po świecie i wykonujesz zadania, zabijasz potworki itp. Tylko, że umiejętności, które masz mogą wpływać na ludzi z drużyny, czyli np. zwiększać im życie dodawać do obrażeń itp. na tym to głównie polega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować