Zaloguj się, aby obserwować  
Sk4t3r

Darmowe gry MMORPG

1430 postów w tym temacie

Ja raz jeszcze pragnę zwrócić Waszą uwagę na Rusty Hearts. Niby MMO, a w praktyce hack''n''slash, tudzież nawalanka rodem gier na automaty z lat 90tych. Całość w klimatach anime o bardzo przyjemnej oprawie graficznej i muzycznej.

Ostatnio wróciłem do gierki na kilka godzin. Sporo dodali nowości, zwiększyli level-cap do 36 (jak zaczynałem grać parę miesięcy temu było 25), a także uaktywnili nową, czwartą postać. Stale też zapewniane są pewne urozmaicenia w postaci eventów, nagród za wysokie osiągi i temu podobne.

Warto zwrócić uwagę. Osobiście sięgnąłem z ciekawości swego czasu i wsiąkłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 21:28, SuavekS napisał:

Ja raz jeszcze pragnę zwrócić Waszą uwagę na Rusty Hearts. Niby MMO, a w praktyce hack''n''slash,
tudzież nawalanka rodem gier na automaty z lat 90tych. Całość w klimatach anime o bardzo
przyjemnej oprawie graficznej i muzycznej.

Właśnie tym scrolowanych bijatyk jest teraz od groma;/ Grałeś w jakieś inne? Chętnie bym którąś wypróbował, ale za diabli nie wiem którą : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 21:38, nightfaler napisał:

Właśnie tym scrolowanych bijatyk jest teraz od groma;/ Grałeś w jakieś inne? Chętnie
bym którąś wypróbował, ale za diabli nie wiem którą : |

Od groma mówisz? Ja o żadnej innej nie słyszałem, więc w tej kwestii nic więcej nie doradzę. Niemniej jednak Rusty Hearts swój urok posiada, także ze względu na przyjemny system walki, dostosowany zarówno do pada, jak i pod klawiaturę.

Poza tym MMO to dla mnie "zuo" i generalnie staram się tego gatunku unikać. Widzę co ze mną zrobił Star Trek Online, a po dorwaniu Rusty Hearts tylko utwierdziłem się w przekonaniu, że jest to straszny pochłaniacz czasu - co by nie powiedzieć jego marnotrawstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2011 o 20:53, Fumiko napisał:

Od Free Realms jest :P BTW: za co po randze dostałeś?

We Free Realms gram tylko dlatego że nie chce mi się ściągać DC Universe na PS3, a nie mam innej alternatywy na konsole. ;P

A bumelant jak zwykle od Wojmana, za to że ''chciałem spalić siedzibę cenegi''. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 10:09, Ifym napisał:

We Free Realms gram tylko dlatego że nie chce mi się ściągać DC Universe na PS3, a nie
mam innej alternatywy na konsole. ;P


Raczej ciężko Ci będzie znaleźć MMO nie wymagające instalatora. Ustaw ściąganie przez torrent jak śpisz, sporo gier ma oficjalne torrenty do instalatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2011 o 12:04, Fumiko napisał:

Raczej ciężko Ci będzie znaleźć MMO nie wymagające instalatora. Ustaw ściąganie przez
torrent jak śpisz, sporo gier ma oficjalne torrenty do instalatorów.

Instalator mi nie przeszkadza, bardziej chodzi o wagę tego instalatora. Ściąganie 14 GB (DC Universe) z moim netem to prawdziwa męka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 12:20, Ifym napisał:

Instalator mi nie przeszkadza, bardziej chodzi o wagę tego instalatora. Ściąganie 14
GB (DC Universe) z moim netem to prawdziwa męka. ;)


DC Universe ponoć posysa. Z opinii moich znajomych wynika, że City Of jest zdecydowanie lepsze jak ktoś się w superherosów chce bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 13:12, Fumiko napisał:

DC Universe ponoć posysa. Z opinii moich znajomych wynika, że City Of jest zdecydowanie
lepsze jak ktoś się w superherosów chce bawić.


Z trójcy: Champions Online, City of Heroes i DC Universe Online, to ten ostatni jest najbardziej zoptymalizowany i przy okazji wygląda bardzo dobrze. CoH według mnie jest po prostu brzydki, a CO się stara ale mu nie wychodzi.

Problem z DCUO jest taki, że to dość casualowa gra. Póki się człowiek bawi w trzaskanie combosów na padzie itp to jest fajnie, ale jak już się zorientuje że przez mniej niż 10h gry nabił więcej jak połowę lvl capa, to już nie jest tak różowo. Zdecydowanie nie jest to MMO na dłuższy okres czasu - o czym zresztą SOE boleśnie się przekonało jakieś 2-3 miesiące po premierze płatnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na gramie newsa raczej nie będzie, więc krótko i zwięźle:
Nowy F2P Lineage 2 jest już do pobrania, tym czasem NCSoft przygotowuje swoje serwery i jutro (znaczy tak mi się wydaje - wyłączyli je o "5 AM" i ma to trwać 12 godzin, tylko nie wiem o jaki konkretnie czas chodzi ;P) wszystko już będzie gotowe do gry.
Jak ja dawno świata Aden nie widziałem... ;)

Tylko mam dziwny problem, nie mogę ustawić efektów Shaderów w opcjach grafiki, są niedostępne, mimo, że przy starszych kronikach wszystko było ok, czego to może być wina? :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 17:12, Fumiko napisał:

Od lutego Aion przechodzi na free to play. NCSoft się chyba pozbywa starych gier żeby
się skupić na GW2 i Wildstar.


Biorąc pod uwagę ile ludzi jest na serwerach L2 (rzadko gram, ale czasem chcę sobie wieczorem odpalić... i się nie da, bo serwery zapchane; do tego za parę dni startuje nowy), to chyba musi im się to też w jakiś sposób opłacać. ;)

Podstawowa różnica między tymi tytułami jest taka, że do Aiona nie ma nadal sensownie działających privów (a do L2 było tego przecież pełno, ciekawe jak im się żyje po przejściu na f2p ;p), więc imo chętnych może trochę być, zastanawia tylko info o podziale kont na darmowe i płatne(czy tam dla ludzi, którzy grali w Aiona za czasu P2P):

"As a true and loyal player, you will enjoy some advantages over the Starter rank players: you will be able to open your own store, carry out business with the Trade Brokers or send letters with attachments."

Darmowe konto nie będzie mogło korzystać z ustawiania sklepików, auction house (tutaj znanego jako trade broker) i przesyłania przedmiotów w listach? Trochę przegięcie... :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 17:24, Adjatha napisał:

"As a true and loyal player, you will enjoy some advantages over the Starter rank players:
you will be able to open your own store, carry out business with the Trade Brokers or
send letters with attachments."

Darmowe konto nie będzie mogło korzystać z ustawiania sklepików, auction house (tutaj
znanego jako trade broker) i przesyłania przedmiotów w listach? Trochę przegięcie...
:<


Pożyjemy - zobaczymy, ja Ci nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej ponad to co jest w sieci, info dostałam od znajomego i żadnych wtyków w NCSofcie nie mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 17:31, Fumiko napisał:

Pożyjemy - zobaczymy, ja Ci nie jestem w stanie powiedzieć nic więcej ponad to co jest
w sieci, info dostałam od znajomego i żadnych wtyków w NCSofcie nie mam ;-)


Domyślam się, już nawet na gramie było =P
Ale jeśli chciałbym sobie pograć naprawdę w F2P, to moje możliwości handlowe są praktycznie zerowe (przynajmniej jako sprzedawca) - chyba wiadomo, że ludzie sprawdzają sklepy i AH żeby coś kupić - jest to znacznie wygodniejsze niż przeglądanie chatu, pisanie do konkretnej osoby, trade, jeszcze po drodze sprawdzić czy wszystko się zgadza i nikt mnie nie próbuje oszukać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie o to zapytać, ten temat będzie chyba dobry. Szukam jakiegoś dobrego, darmowego mmofps''a. Macie coś takiego? Fajnie gdyby było coś w stylu CoD/BF, czyli wojenne, ale nie pogardzę żadnym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 08:00, Ifym napisał:

Nie wiem gdzie o to zapytać, ten temat będzie chyba dobry. Szukam jakiegoś dobrego, darmowego
mmofps''a. Macie coś takiego? Fajnie gdyby było coś w stylu CoD/BF, czyli wojenne, ale
nie pogardzę żadnym. :)

Battlefield Play4Free?, wspomniana wyżej AVA i jakby miało nieoczekiwanie gdzieś wyjść w Europie to Battle Territory.
Ps. Jak lubisz realizm to nawet i America''s Army 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2011 o 09:06, Niewiernus napisał:

Battlefield Play4Free?, wspomniana wyżej AVA i jakby miało nieoczekiwanie gdzieś wyjść
w Europie to Battle Territory.

Ile zajmuje ten Battlefield? Ściąga mi się już, ale nigdzie nie jest napisane ile zajmuje. AVA sobie odpuszczę, wszystko zajmujące ponad 2 GB to męczarnia z moim netem.

Dnia 23.12.2011 o 09:06, Niewiernus napisał:

Ps. Jak lubisz realizm to nawet i America''s Army 3.

A do tego steam nie jest potrzebny czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować