Zaloguj się, aby obserwować  
gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27031 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2016 o 23:34, benq20 napisał:

No pomyśl chwile jak mogą wyglądać kobiety ,którym się podoba facet gadający od rzeczy?
To jest oczywiste że nie dałeś rady te porządne panny dały ci kosza i tylko te "nietypowe"
na ciebie patrzą.
Weź ogarnij się i jeszcze raz spróbuj, choć śmie wątpić że w ten sposób coś znajdziesz.

Ojej, ale mnie przeanalizowałeś. Kończyłeś psychologię? Jeśli nie, to koniecznie musisz iść na ten kierunek, bo masz naturalny talent behawiorystyczny.

No faktycznie, te z randki są bardzo nieporządne - bibliotekarka, księgowa, programistka, a ostatnia nie wiem, ale bierze psy ze schroniska i jest wegetarianką i straszne śmianie z nią miałem. Faktycznie same nieporządne degeneratki i niziny społeczne :) I jak napisałem w poście nieco wyżej "trochę klepałem bez sensu", a nie bez przerwy :)

Pozdrowionka

A nie jest zwyczajnie tak, że po pierwsze KannX czuje się pewniej czy też bardziej komfortowo w swej drugiej odsłonie? Zakładam, że to też pewien wpływ miało. Zwłaszcza, że wszyscy tutaj dobrze wiemy, iż często stosujesz swój podryw na kotki i na BDSM.
Plus standarty zdają się być nudne, czyż nie?

Dnia 16.02.2016 o 00:50, KannX napisał:

No faktycznie, te z randki są bardzo nieporządne - bibliotekarka, księgowa, programistka,
a ostatnia nie wiem, ale bierze psy ze schroniska i jest wegetarianką i straszne śmianie
z nią miałem.

No, te pierwsze trzy wpisują się w męskie fantazje ;) za dnia grzeczna pani z biblioteki, a wieczorami wamp ;) Uważałbym za to na wegetariankę, te osoby często mają manię nawracania i mają problem, że jesz kotleta. W takiej sytuacji warto powiedzieć, że się jest członkiem PETA ( People Eating Tasty Animals ). ;)

Pozdrawiam.

Byłem dzisiaj z panią programistką w kinie. Na filmie Spotlight (o pedofilii w kościele). Bardzo dobry film. Właściwie to nawet jeśli ona już nie będzie chciała się więcej spotykać, to nic nie szkodzi, bo film świetny, więc wyjście niezmarnowane :) Jest inteligentna i zgadzamy się w sprawach wiary i Kościoła. Ciekawe co z tego wyniknie.

Na jutro natomiast jestem umówiony z bibliotekarką na kawę :) A na niedzielę z jeszcze jedną, ale nie pamiętam co ona w ogóle robi :D Fajny tydzień, fajny ja. Brawo ja.

Dnia 11.03.2016 o 17:32, Chlorofil napisał:

Witam. Zna ktoś i jest w stanie polecić portale podobne do Sympatii ? ;) Dziękuję.

Najwięcej spotkań udało mi się dogadać na Fotka.pl ;)

Dnia 16.02.2016 o 12:30, maniekk napisał:

> No faktycznie, te z randki są bardzo nieporządne - bibliotekarka, księgowa, programistka,

> a ostatnia nie wiem, ale bierze psy ze schroniska i jest wegetarianką i straszne
śmianie
> z nią miałem.

No, te pierwsze trzy wpisują się w męskie fantazje ;) za dnia grzeczna pani z biblioteki,
a wieczorami wamp ;) Uważałbym za to na wegetariankę, te osoby często mają manię nawracania
i mają problem, że jesz kotleta. W takiej sytuacji warto powiedzieć, że się jest członkiem
PETA ( People Eating Tasty Animals ). ;)

Pozdrawiam.

Skąd takie przestrogi przesiąknięte stereotypami? Kluczem do korzystania z dynamiki społecznej na swoją korzyść jest m. in. uświadomienie sobie, że inni ludzie tak jak my są nieszablonowymi milionami różnych cech, które na próżno można podpinać pod wszędobylskie schematy :P

Jak zapewne wiecie, spotykałem się z informatyczką. Niestety ale dała mi kosza w dzień chłopaka (30 września). Serio. Najgorsze jest to, że nie odwaliłem żadnej chały i zawsze trzymałem poziom. Nawet się nie upiłem na karaoke i zaprosiłem ją do muzeum techniki (świetnie było!). No ale jednak nie chce się ze mną dalej spotykać.

Ale dzisiaj byłem na cudownym koncercie, gdzie grały kapele folk i viking metalowe i było fantastycznie. I na chwilę obecną żadna panna mi niepotrzebna.

A moja chora kicia Mika ma się świetnie. Jedyna wierna dziewczyna jaką znam :)

Jak to jest że gdy robię pierwszy krok napiszę do jakieś dziewczyny niby wszystko fajnie umawiamy się na jakiś dzień nagle pada hasło : 

dam znac bo jutro mam pare spraw do zalatwienia xdd
a jak nie to w tyg bo na urlop ide xs

Już takich sytuacji było kilka :DD coś czuję że życie spędzę w samotności :P 

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować