Zaloguj się, aby obserwować  
Winmenia

Konta bankowe dla mlodzieży. Które lepsze?

385 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 17:10, kowboj3 napisał:

A ja mam 15 lat i chcę założyć konto, którego użytkowanie jest najwygodniejsze i najtańsze.
Które konto możecie mi polecić?


z tego co wiem to IzzyKonto w mBanku, chociaż sam *jeszcze* go nie posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 16:43, smigolx napisał:

Czy przy kontach młodzieżowych można przelwać peniądze z konta na konto ? Pzy jakich napewno
można to zrobić ?


można, na przykład w mBanku na izzykoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat ponieważ jestem zainteresowany izzyKontem w mBanku.
Niby wszsytko jest ładnie i pięknie napisane, ale czy nie ma w nim jakichś haczyków? Mam 18 lat, kiedy wypełniłem wszytskie pola pojawił się napis: "W ramach promocji ubezpieczenie jest bezpłatne przez pierwsze dwa miesiące od wydania pierwszej karty do rachunku". Czy to oznacza że później należy płacić jakieś ubezpieczenie? Jeśli tak to jakiej wysokości??

No i jeszcze pisze: "Oświadczam, że zapoznałem/am się z wysokością składki oraz "Warunkami ubezpieczenia Pakiet Bezpieczna Karta" dostępnymi na stronach internetowych mBanku"

Tylko gdzie to kurde znaleźć mogę bo w regulaminie tego nie ma.

Proszę o pomoc - najlpiej ludzi mających izzyKonto - ile płacicie za nie i jakie są ogólne zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam 1,5 roku izzyKonto mBanku i jestem szczęśliwy :-) Żadnych dodatkowych opłat, a przelew do każdego banku 0,50zł a między kontami mBanku 0zł :-)


Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest izzy konto w mbanku. Sam jestem w nim od 3 lat i jest ok. Mimo że mam juz ponad 18 nie przeszkadza to w uzytkowaniu tego konta. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie byłem w 100% pewien o co chodzi z tym ubezpieczeniem więc zadzwoniłem do mBanku. Wszystko okazało się jasne. Wniosek wysłany, teraz czekam na kuriera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 23:28, Markus89 napisał:

Ja nie byłem w 100% pewien o co chodzi z tym ubezpieczeniem więc zadzwoniłem do mBanku. Wszystko
okazało się jasne. (...)


A możesz się podzielić jakimiś szczegółami? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 22:27, Yorguś napisał:

> Ja nie byłem w 100% pewien o co chodzi z tym ubezpieczeniem więc zadzwoniłem do mBanku.
Wszystko
> okazało się jasne. (...)

A możesz się podzielić jakimiś szczegółami? :)


Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe - ot cała tajemnica ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do użytkowników izzyKONTA. Otóż zmieniam numer telefonu i kanały dostępu nie będą przychodziły już na ten numer. Co zrobić, żeby zmienić swój numer w Centrali mBANK? Bo bez kanałów dostępu nic nie mogę robić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno:

Jeżeli w przysłanej przez mBANK umowie podpisałem: Umowę o otwarcie rachunku oraz Umowę o wydanie karty debetowej, to:

- po przyjęciu Umowy przez bank karta zostanie mi wysłana?,
- czy może i tak muszę kontaktować się z mLINIĄ, aby móc zamówic kartę?

Proszę o pilną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam konto Graffiti w PKO BP, a do tego usługi internetowe Inteligo. W sumie miesięcznie płacę za prowadzenie konta 2 zł. To nie dużo ale i tak mam zamiar przerzucić się na konto w mBanku, tam w ogóle się nie płaci za prowadzenie konta, tylko za przelewy do innych banków.

kowboj3=====> Z tego co pamiętam, jak moja siostra zakładała sobie konto w mBanku, już po otrzymaniu danych do zalogowania się na konto dzwoniła na tą mLinię żeby jej wysłali kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych, którzy mają izzyKarte. Otóż wiem, że z tyłu karty trzeba się podpisać. Ale nie wiem, gdzie dokładnie. Czy trzeba to zrobić na tym pasku, gdzie jest napisany na kolorowo wyraz ELECTRON?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować