Zaloguj się, aby obserwować  
Kwazis

Divinity II - Ego Draconis - Temat ogólny

263 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2009 o 13:53, fearlord napisał:

Zapowiada się naprawdę nieźle ale oprócz latania najbardziej podoba mi się fakt, że gdy
jakiś npc zleci nam quest, a my nie zgodzimy się go wykonać, to później będzie można
spotkać tego samego npc, który stara się wykonać quest na własną rękę. Tego jeszcze w
cRPG nie było.

Hmm... O tym nie słyszałem, ale pomysł bardzo ciekawy!
VALER- premiera PL odbędzie się pewnie 2-3 miesiące po premierze, choć to zależy od dystrybutora. Ciekawe tylko, czy polonizacja będzie pełna czy kinowa? I kto będzie dystrybutorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2009 o 10:21, fearlord napisał:

Polonizacja będzie kinowa, premiera gry we wrześniu.

Raczej w październiku. Tak, wiem, że na stronie sklepu jest "wrzesień", ale Cenega kiedyś zapowiedziała D2:EG na październik i raczej właśnie wtedy ta gra zostanie wydana. Chyba, że przyspieszyli proces tłumaczenia i chcą wydać we wrześniu, żeby nie było w październiku wojny pomiędzy D2 a Risen, gdyż zmniejszy to sprzedaż D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 09:09, fearlord napisał:

Dziwi mnie fakt, że na xf już gra została dodana (co symbolizuje, że została wydana),

Została wydana tylko w Niemczech.

Dnia 06.09.2009 o 09:09, fearlord napisał:

ale jakoś recenzenci cicho siedzą.

http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/divinity2egodraconis?q=Divinity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 09:09, fearlord napisał:

ale jakoś recenzenci cicho siedzą.


Nie tylko recenzenci.Ten temat także ledwo żyje.Premiera tuż tuż , na You Tube pełno fajnych gameplayów w dobrej jakości , a forumowicze nic o tym nie piszą.Jak dla mnie troszkę to dziwne.Na Ego Draconis czekam nie mniej niecierpliwie niż na Risen , a chyba bardziej , niż na Dragon Age.

Dokładna data premiery została gdzieś w końcu podana?

Wracając do recenzji itp : GOL zamieścił już nawet poradnik do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z uruchomieniem polskiej wersji D2? Mam płytę od wczoraj i nie moge uruchomić bo zabezpieczenie przed kopiowaniem wywala błąd (tak wnioskuje po tym, że wyskoczył komunikat żeby wysłać plik blackbox.rsalog na support@protectdisc.com).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 18:06, spelcast napisał:

Czy ktoś kto kupił tą gre może mi powiedzieć czy dialogi są po Niemiecku czy Angielsku


Kinowa Wersja znając życie dialogi po angielsku, polskie napisy.

P.S Niech moderator poprawi nazwę wątku na "Divinity II - Ego Draconis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 18:43, Woo-Cash napisał:

Czy wiadomo coś o wersji PS3?



ta wersja nigdy nie byla zapowiedziana, jedynie na x''a i pc''ta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Czy ktos juz gra i moze potwierdzic, ze polska wersja jest totalnie spartolona pod wzgledem optymalizacji? Grafika skacze niezleznie od ustawien, w menu wyciaga kilka klatek. Podobno w wersji niemieckiej nie ma takich problemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, gram na wysokich detalach (są jeszcze ekstremalne) i nie mam przyciec, owszem w menu to tragedia, ale mi to za bardzo nie przeszkadza, kilka sekund a tą czy w tę to dla mnie bez roznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 19:56, Growin napisał:

Wiesz może jak się pozbyć tej bariery przed bitewną wieżą?


Jeżeli dobrze rozumiem o co ci chodzi to musisz usunąć wiatr nad grobem na cypelku obok rybaka :) Jak usuniesz wiatr to pojawi się duch a ten duch powie ci resztę questa po którym będziesz mógł wejść do wieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdajcie relacje , czy gra utrzymała klimat z jedynki ( chociaż trudno tu mówić o klimacie po tak olbrzymiej zmianie) :)
Czy przemienianie sie w smoka a człowieka , sprawdziło sie:)
Czy rzeczywiście jest tak ja twórcy zapowiadali ,np(jeśli nie zrobimy dla kogoś Q bedzie "on" próbował zrobić go sam)
Jak polska wersja językowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszą część nigdy nie grałem ale słyszałem o niej bardzo dużo dobrego..Ci co grają prosiłbym o wypowiedzenie sięna temat gry...czy warta jest kupna, jak z fabułą, questami itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować