Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

CD Projekt chyba w końcu zabrał głos:

" CD Projekt o Two Worlds 2, wzmianka o dacie premiery

Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością wyczekują premiery najlepszej polskiej gry RPG od czasu Wiedźmina, mamy dobrą wiadomość. Niesamowita przygoda w świecie Antalor rozpocznie się już 12 listopada.
Two Worlds II to epicka opowieść o miłości i zdradzie, o przeznaczeniu i zmaganiu z własnymi słabościami. Stworzona przez Polaków opowieść zabierze graczy w najwspanialszą przygodę, poprowadzi przez pełen magii i bohaterstwa świat, w którym można doświadczyć niezapomnianych emocji.
Dla wszystkich fanów gatunku RPG twórcy Two Worlds II przygotowali niezliczoną liczbę atrakcji. Niezwykle rozbudowany system tworzenia postaci, niemal nieograniczone możliwości wytwarzania przedmiotów, unikalny i wyjątkowy sposób kreacji zaklęć magicznych – to wszystko na najwyższym poziomie znajdziecie jedyne w Two Worlds II.
Dodatkowym atutem jest całkowicie nowatorski tryb dla wielu graczy, który przeniesie rozgrywkę sieciową na poziom nieosiągalny dla innych gier. Two Worlds II zostało już ocenione przez niemiecki magazyn XBG 360 Games na bardzo wysokie 92% co przebija wynik legendarnego Obliviona. Z recenzji wynika, że gra jest prawdziwym mega hitem. Redaktor naczelny magazynu XGB 360 Games i jednocześnie autor recenzji komplementuje produkt krakowskiego studia Reality Pump w następujących słowach „Ogromna, fascynująca i ulepszona w odpowiednich miejscach. Top-RPG! Jestem naprawdę zanurzony w tym świecie, uzależnienie prawdopodobnie pogłębia się, występuje typowe uczucie „jeszcze to zadanie, ta skrzynia, zabiję tego wroga”.

Bądźcie gotowi, 12 listopada polskie RPG wkracza na scenę by sięgnąć po tytuł króla tego gatunku.

[źródło: CD Projekt] "

http://www.two-worlds.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 14:59, lis_23 napisał:

Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością wyczekują premiery najlepszej polskiej gry
RPG od czasu Wiedźmina, mamy dobrą wiadomość. Niesamowita przygoda w świecie Antalor
rozpocznie się już 12 listopada.


Jak dla mnie, ten nius jest wręcz kwintesencją współczesnej reklamy i dowodem na odlotowy charakter psychiki autorów. W kilka dni po ogłoszeniu opóźnienia premiery gry, daje się wiadomość, że już od....itd. A może zamiast tego, przepraszamy szanownych klientów, ale zaliczyliśmy spóźnienie?
Tak troszkę poza tematem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 09:16, KrzychW napisał:

Jak dla mnie, ten nius jest wręcz kwintesencją współczesnej reklamy i dowodem na odlotowy
charakter psychiki autorów. W kilka dni po ogłoszeniu opóźnienia premiery gry, daje się
wiadomość, że już od....itd. A może zamiast tego, przepraszamy szanownych klientów,
ale zaliczyliśmy spóźnienie?

Dzisiejszy zwiastun: http://www.gram.pl/news_8QngJOu8_Swietny_zwiastun_Two_Worlds_II.html.Ładny trailer,lecz chętnie zobaczyłbym jakiś obszerniejszy gameplay, czy demo.Oczywiście nie padło nic w stylu "przepraszamy za obsuwę,ale za to..." Bardzo umiejętnie jest wpleciony przekaz,że oto dzięki firmie CDP 12 listopada będziemy mieli oto przyjemność...itd.Zobaczymy jak wypadnie najbardziej oczekiwana przeze mnie gra RPG w tym roku.Więcej materiałów o grze,mechanice ,gameplay,demo by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo umiejętnie jest wpleciony

Dnia 25.10.2010 o 12:18, Maximo napisał:

przekaz,że oto dzięki firmie CDP 12 listopada będziemy mieli oto przyjemność...itd.Zobaczymy
jak wypadnie najbardziej oczekiwana przeze mnie gra RPG w tym roku.Więcej materiałów
o grze,mechanice ,gameplay,demo by się przydało.


Jak ktoś nie śledził dotychczasowych losów Two Worlds II, to coś takiego nawet nieźle brzmi, jednak dla mnie ma dość szyderczą wymowę i jest dowodem, że w reklamie wszystko jest dozwolone, a odwracanie kota ogonem to codzienność. Można jeszcze dodać, iż co drugi tytuł jest grą roku i kultowy zresztą też.

A materiałów z TWII faktycznie mało mogliśmy zobaczyć i chociaż dla mnie także jest to najbardziej oczekiwana premiera w tym roku, niemile nauczony większością oczekiwanych premier, chętnie zapoznałbym się ze znacznie większą ilością informacji o grze zanim wydam pieniądze. Może to nienormalne, ale strasznie nie lubię myśleć o sobie w następujący sposób : "I znowu Krzychu pod wpływem reklamy dałeś się wydoić". :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z całą przykrością postanowiłem obwieścić tę oto nieciekawą nowinę, że premiera TW 2 została znowu przesunięta na 19 listopada. Właśnie wszedłem na pocztę a tam właśnie taka informacja. Jako, że nikt się nie odgrażał, iż poufna to proszę, cytuję:

"W dniu dzisiejszym zostaliśmy poinformowani przez firmę CD Projekt, że
premiera edycji kolekcjonerskiej gry Two Worlds II została przesunięta z 12
na 19 listopada. W zaistniałej sytuacji termin wysyłki Państwa zamówień
został zmieniony na 18 listopada."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowa edycja wychodzi chyba zgodnie z planem bo ja żadnego info nie dostałem a na stronie sklepu data się nie zmieniła. Teraz tylko żeby gra nie okazała się kaszaną i będzie gitara:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano faktycznie... eh zmęczony jestem najwidoczniej po całym dniu wrażeń na uczelni. Tak czy siak to nawet bardziej dołujące, że niektórzy już rozpoczną zabawę. No, ale może przynajmniej będzie na kim testować TW II :) . Ostatnia część była... "nieciekawa" z paroma dobrymi pomysłami, ale ogólnie nudna. Fabuła też nie ratowała jej za bardzo. Szybka, mało zaskakująca i bez ciekawych akcji. Do TW II przekonała mnie skrucha twórców i całkiem ciekawy gameplay zabójcą. Tak więc... oj tak będzie co testować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwaga na polska wersje kolekcjonerska - w europie wychodza 3 wersje gry - zwykla / Premium i Royal - preorderowalem nasza wersje kolekcjonerska gdyz na zdjeciu pokazana byla wersja Royal edition - cos jednak nie gralo z opisem i zaczelem mailowac do obslugi sklepu - okazuje sie ze nasza wersja kolekconerska nie ma nic wspolnego z werjami zachodnim ii jest tylko ciut lepsza wersja zwyklej edycji - co wiecej rankiem zminili zdjecie gry - nie ma juz nic co by wskazywalo ze jest to wersja royal ( a taka powinna byc)
http://twoworldsvault.ign.com/fullstory.php?id=58518 - tu sa opisy tego co powinno sie znajdowac w naszej wersji kolekcjonerskiej - do wczoraj ze zdjecia Royal Edition - szkoda poszedl cancel preordera i chyba znoz zakupy na amazonie beda ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W polskiej EK znajduje sie:

- gra Two Worlds II
- bonusowa płytę DVD
- figurka
- podkładka pod mysz
- karty do gry
- album z grafikami koncepcyjnymi
- mapa
- instrukcja

I taki tez jest opis na karcie produktu w sklepie gram.pl. Nie wiem dlaczego uwazasz, ze jest tylko troche lepsza od zwyklej edycji, skoro zawiera sporo elementow, ktorych w zwyklej edycji nie ma. Z opisu ze strony, ktora podales wynika, ze jest to wersja Royal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz nie wiem co zrobić bo zamówienie na edycję kolekcjonerską złożyłem już w sierpniu ...
nie dość że kolekcjonerka jest opóźniona to jeśli jeszcze okaże się że jest to tylko ciut lepsza edycja od edycji standardowej 9 jak,np.Dragon Age II ) to rzeczywiście nie będzie się opłacać jej kupić ...
a tyle czasu czekam na tę grę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra miała być wysyłana dopiero jutro ale z tego co widzę poszła już dziś. Szkoda, że wyszło to tak nagle i bez żadnego info, bo zamówiłbym preordera.. ale dość już o tym. Jutro co niektórzy będą ją mieli więc i ten temat się rozwinie - będziesz miał swoje oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 20:40, Dalvert napisał:

Gra miała być wysyłana dopiero jutro ale z tego co widzę poszła już dziś.


Już dzisiaj została wysłana ze sklepu gram.pl?Jeśli tak to jestem w niebie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować