Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Na Skullcrusher EU(PvP) po stronie Alliance są 2 bardzo dobre gildie(Bad Company i Fusion), po stronie Hordy również 2(Last Resort - bardzo hardcore, bardzo duże wymagania i Method) jeżeli ktoś jest zainteresowany tzw. "high end PvE content"(MC i BWL). Obie gildie(alliance) są oczywiście anglojęzyczne. Ja osobiście jestem w Bad Company mam tam status tzw. "core member" i jestem bardzo zadowolony z naszych postępów. MC mamy opanowane perfekcyjnie, całe miejsce czyścimy w ok. 4-5 godzin bez wipów. W BWL opanowaliśmy 2 pierwszych bossów(Raza i Vael) i aktualnie pracujemy na Broodlordem. ZG traktujemy jako dodatek raczej niz poważny instance. Dla każdej gildii która doszła do Ragnarosa przynajmniej, to miejsce nie powinno stanowić problemu(a ma bardzo dobry loot w porównaniu do poziomu trudności - tym lepiej). Jeżeli ktokolwiek jest zainteresowany ewentualnym przyłączeniem się do nas(ostatnio zwolniło się kilka miejsc) może śmiało słać mi maila albo kontaktowac się ze mną w grze(mój nick - Eryk) aby przedyskutować konkrety. Oczywiście nie muszę przypominać że lvl 60 jest wymagany.

P.S.
http://www.expectnothing.com/pub/posts/attached/0002k1cc.gif - polecam, kupa śmiechu ;) Oglądać od początku koniecznie, ładuje się bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 02:25, Stwór napisał:

Jak na razie od godziny 21:11 Nie miałem nawet jednego laga.. czyżby Blizzowi sie udalo?:) A może im sie lagi zepsuly i
nie działają?;) Jęśli tak to niech nie naprawiają tej usterki;)


Na The Venture Co. od godziny 18 (dokladnie z zegarkiem w reku) zaczely sie takie lagi, ze mowy nie bylo o grze zadnej takze... udalo im sie! Boze co za szajs, a ja za to tyle place!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No lagi sa niestety czeste ale Blizzard stara sie to mimo wszystko jakos rekompensowac , wiec nie jestem jakos na nich super zly , jezlei czasem zdarza sie lagi, ostatnio mialem non stop "disconnected from the server" :) ale coz , jakos to minelo, jak mowilem Blizzard sie stara , aczkolwiek nie zawsze moga zrobic cos perfekcyjnie, niemniej jednak ekscytujmy sie ich "perfekcyjna" gra :)
See You in the World of Warcraft universe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około 23 wogóle już nie mogłem wejść na serwer. Na szczęście mam jeszcze drugą postać, na dobry serwerze więc jest co robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 09:18, Air napisał:

Około 23 wogóle już nie mogłem wejść na serwer. Na szczęście mam jeszcze drugą postać, na dobry serwerze więc jest co robić
:)

Dlatego nie mogłeś bo wyłanczali niektóre sery o tej godzinie :P. Bloodfeather tak miał. Mieliśmy fajną bitwe o 24 w Orgrimarze ponieważ jedna gildia z Ally skupiająca najlepszych graczy o najwyższym honorze i wogóle. Chodźą w samych epikach z MC i ZG :]. Ale mieli pecha bo akurat było zgrupowanie gildi przed AH i około setka 60'' na poziomach Blood Guard ++ na nich napadła i pełno innych :D. Mój lag wtedy przekroczył wszystkie granice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 13:00, WoWmen napisał:

Dlatego nie mogłeś bo wyłanczali niektóre sery o tej godzinie :P. Bloodfeather tak miał. Mieliśmy fajną
bitwe o 24 w Orgrimarze ponieważ jedna gildia z Ally skupiająca najlepszych graczy o najwyższym honorze i wogóle. Chodźą
w samych epikach z MC i ZG :]. Ale mieli pecha bo akurat było zgrupowanie gildi przed AH i około setka 60'''' na poziomach
Blood Guard ++ na nich napadła i pełno innych :D. Mój lag wtedy przekroczył wszystkie granice :D

Na Haumarushu to bym chyba miał ponad 50k w takiej sytuacji. "Normalnie" mam około 23-25k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widźe masz podobne pingi :D JA sobie ale z nimi poradziłem. Dość że mój dostawca się polepszył to znalazłem programik który konfiguruje coś w karcie sieciowej co powoduje że nie mam lagów. Wczoraj miałem lagi z powodu serwera :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 15:57, WoWmen napisał:

Wiem że nie ranga znaczy o umiejętnościach :P. Na moim serwerze jest pewien gnom mag z rangą Marshal a go zabija każdy jak
chce. Ma dwa razy więcej hp od innych magów a inni go zabijają jak chcą :DAle większość high ranked ma dość duże pojęcie
o grze bo zamiatają na BG(widziałęm ich w akcji :]) Jeden mag 4x60lvl na solo ubił a to już wyczyn


Dokładnie. Dlatego do rang aż tak wielkiej uwagi nie przywiązuję. Pewnie, miło mieć jak najwyższą, ale nie sposób oceniać czyichś umiejętności tylko po tym. A na BG bardziej liczy się działanie w zespole i wypełnianie celów niż nabijanie killsów. ;P Ja już dawno dałem sobie spokój z walczeniem o szczyt w "killing blows" (zresztą pal się do tego nawet nie nadaje ;D). Zaś wyczyn tego maga - na papierze robi wrażenie. Mnie udało się jak na razie pokonać tylko trzech na moim poziomie. :) I cóż mogę powiedzieć - przeciwnicy byli bardzo słabi. W ogóle jeśli dwie osoby nie potrafią pokonać jednej równej im levelem, to znaczy, iż muszą nad sobą popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla magów to nie jest aż tak ciężke zabić dwóch równych przeciwników. Owca i może robić sieczke :D A na większa ilość frost mag sobie poradzi włanczając shieldy i AoE :D Najlepszy atak "AoE" dla frost maga to nova + crone, z talentami 70% szansy na krytyka za 1600dmg :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 15:03, WoWmen napisał:

Dla magów to nie jest aż tak ciężke zabić dwóch równych przeciwników. Owca i może robić sieczke :D A na większa ilość frost
mag sobie poradzi włanczając shieldy i AoE :D Najlepszy atak "AoE" dla frost maga to nova + crone, z talentami 70% szansy
na krytyka za 1600dmg :]


Napapierze wszystko ladnie wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w praktyce to samo :D No może to 1600 troszke przesadźone bo trzeba mieć dobry sprzęt +dmg ale : z talentów jest takie coś 100% powiększone dmg z krytyka + 6% dmg i +35%dmg od crone of cold. Czyli od tego 141% norm dmg powiększasz to oo krytyk czyli prawie dwa razy + 100% większe dmg krytyka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 17:25, WoWmen napisał:

Ale w praktyce to samo :D No może to 1600 troszke przesadźone bo trzeba mieć dobry sprzęt +dmg ale : z talentów jest takie
coś 100% powiększone dmg z krytyka + 6% dmg i +35%dmg od crone of cold. Czyli od tego 141% norm dmg powiększasz to oo krytyk
czyli prawie dwa razy + 100% większe dmg krytyka :]


Ja swoim Cone of Cold robbie tylko ok 1000 dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja 1100 :] A nie mam żadnego super ekwipunku :D. Przydał by się ten staff za honor +72 do speli czy 96 nie pamiętam ile to było ale to już samo dodaje ponad 200dmg :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 17:48, WoWmen napisał:

ja 1100 :] A nie mam żadnego super ekwipunku :D. Przydał by się ten staff za honor +72 do speli czy 96 nie pamiętam ile
to było ale to już samo dodaje ponad 200dmg :]


Pełny +dmg z itemów dostajesz przy czarach które maja czas rzucania conajmniej 3 sec, przy instant cast prawie tego nie zauważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 19:05, kwik napisał:

> ja 1100 :] A nie mam żadnego super ekwipunku :D. Przydał by się ten staff za honor +72 do speli czy 96 nie pamiętam
ile
> to było ale to już samo dodaje ponad 200dmg :]

Pełny +dmg z itemów dostajesz przy czarach które maja czas rzucania
conajmniej 3 sec, przy instant cast prawie tego nie zauważasz

I tu się mylisz bo Frost bolt ma ktrótszy czas castowania ;) ale nie zaprzeczam ale coś mi się zgdaje że to działą przy AoE choć np. dziwne to by było odnośnie frost novy skoro ona sama przy krytyku zadaje od 150dmg w zwyżale troszke tylko. Ale w Twoim stwierdźeniu jak widać jest też racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witka
Mam zamiar zacząć grać w WOW-a na oficjalnych serwerach bo gra mnie coś skusiła ale mam pewne pytanka dla tych co grają na oficjalnych serwerach odnośnie opłat
W jaki sposób opłacamy gre w WOW-a ? konieczna jest karta kredytowa czy można urzywać tylko te kupony 60 dniowe co sprzedają w różnych serwisach aukcyjnych, słyszad kilku osób że jeżeli nie mam karty kredytowej to nie będę mógł się zalogować czy to prawda ?
Ile szmalu wynosi miesięczna opłata grania w WOW-a ?
Jaki serwer jest najlepszy/na którym gra najwięcej Polaków ?
To chyba wszystko jak jakieś pytanka mi dojdą to je tutaj dorzuce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2005 o 23:24, Jaszczurek napisał:

W jaki sposób opłacamy gre w WOW-a ? konieczna jest karta kredytowa czy można urzywać tylko te kupony 60 dniowe co sprzedają w różnych serwisach aukcyjnych

Tak można płacić za pomocą karty kredytowej lub karty pre-paid. Kartą można zapłacić za 1 miesiąc lub więcej im więcej tym taniej wychodzi.
słyszad kilku osób że jeżeli nie mam karty kredytowej to nie będę mógł się zalogować czy to prawda ?
Nie prawda. Do założenia konta owszem trzeba podać nr. karty ale tylko podać gra NIE POBIERA opłaty. Po założeniu konta można odrazu zmienić rodźaj subskrypcji na pre-paidy jeśli sobie tak życzysz.

Dnia 18.10.2005 o 23:24, Jaszczurek napisał:

Ile szmalu wynosi miesięczna opłata grania w WOW-a ?

Miesięczna płacąc kartą około 50zł.

Dnia 18.10.2005 o 23:24, Jaszczurek napisał:

Jaki serwer jest najlepszy/na którym gra najwięcej Polaków ?

Polecam serwer Bloodfeather bo jest to serwer średnio zaludniony i istnieją już polskie gildie. PO stronie Hordy "Quassum PL"(za niedługo zmienia nazwe z powodu małej rewolucji :]) a po stronie przymierza "Husaria PL"
Ale możesz też spróbować na serwerach nowych. Jednak możesz mieć problem ze znalezieniem się w tym świecie bo lepiej jest miec wsparcie innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się