Zaloguj się, aby obserwować  
hans_olo

The Fall – Last Days of Gaia

70 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2008 o 13:17, bomba123 napisał:

Cześć!

Chciałbym prosić o pomoc bo jestem w Casa Verde i nie wiem co mam zrobić z Jim-bobem
mam ciuchy ze skóry i mydło i nie wiem co mam dalej zrobić.


O ile pamiętam to jeszcze musisz jeszcze pogadać z fryzjerem (stoi chyba obok sąsiedniego budynku) musisz go przekonać albo gadką albo jakimś prezentem nie pamiętam co chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 13:40, bomba123 napisał:

Powiem wam gdzie jest chammer jest w Wiosce Bowie w momencie kiedy pojawicie sie na tej
mapce do pola drogą i tam znajdziecie chmmera


Po pierwsze "Hummera".
Po drugie - jestes na Forum, a nie na czacie. Tu nie pisze sie kilku wypowiedzi z rzedu. Najpierw zastanow sie co chcesz napisac, tak aby nie musiec dopisywac po chwili nastepnych postow. Jesli jednak cos ci sie przypomni po dodaniu posta, to masz 5 minut na edycje napisanego juz posta, aby dodac do niego dodatkowa tresc.

Mam nadzieje, ze juz wiecej nie zobacze takiej serii postow w twoim wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy da rade kupic jeszcze gdzioes te gre w jakiejs gazecie albo kiosku ? szukam w sklepach z grami i nikt nawet nie wiedzial o istanieniu tej gry, czy moze ukazala sie w jakims czasopismie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 13:11, Jagged napisał:

czy da rade kupic jeszcze gdzioes te gre w jakiejs gazecie albo kiosku ? szukam w sklepach
z grami i nikt nawet nie wiedzial o istanieniu tej gry, czy moze ukazala sie w jakims
czasopismie ?


Patrz po Empikach i salonikach prasowych może gdzieś tam się zawieruszył jakiś egzemplarz. Możesz też pewnie zamówić u wydawcy czyli w play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować