Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nad Deus Ex: Mankind Divided na PC nie pracuje Eidos Montreal

23 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2015 o 19:32, Sanders-sama napisał:

Oby tylko nie odwalili tego samego co w HR, skoro to ci sami..

A co niby było złego w PCtowej wersji Human Revolution o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 19:32, Sanders-sama napisał:

Oby tylko nie odwalili tego samego co w HR, skoro to ci sami..


Hm? A co tam było złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Oby tylko nie odwalili tego samego co w HR, skoro to ci sami..
> A co niby było złego w PCtowej wersji Human Revolution o.O
Przede wszystkim ja do dzisiaj nie wiem dlaczego The Missing Link wydali jako oddzielna grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Oby tylko nie odwalili tego samego co w HR, skoro to ci sami..
> >
> > Hm? A co tam było złego ?
>
> Walki z bossami były.
>
Co wy za głupoty gadacie. W wersji na konsole tak samo była. Chodzi o port gry a nie o jej zawartość, litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 22:33, MisticGohan_MODED napisał:

Ten nowy trend promujący konsole rozwija się dość szybko.
Ale czego się nie zrobi dla hajsu pod stołem ?

Ale jaki trend przecież to będzie ta sama gra z tym że na PC będziesz miał DX 12 i lepszą grafikę zapewne plus lepsze sterowanie myszą i klawą które sa moim zdaniem dokłądniejsze dla gier FPP/FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 21:10, cHICEK napisał:

Co wy za głupoty gadacie. W wersji na konsole tak samo była. Chodzi o port gry a nie
o jej zawartość, litości


A co było nie tak z portem ? Bo chyba graliśmy w dwie różne wersję tej gry. Nie zauważyłem nic, co by było złe i nie dobre. Nigdy mi się nic nie zwiesiło, zepsuło. Nawet buga nie widziałem specjalnie. Do tego świetna optymalizacja.

@Sanders-sama - No były walki z bossami. Chodzi ci o ich łatwe ubicie ? Po shooterze nie spodziewaj się innego podejścia niż strzelanie. Oczywiście można się kłócić w momencie, gdy wybraliśmy wszczepy w skradanie a nie w rambo. Ale w końcu bossowie są po to, żeby ich pokonać i między innymi poznać dalszą część fabuły. To co zaproponowali twórcy, że może będzie można ich ominąć czy z nimi w ogóle nie walczyć wydaje mi się, że jest to absurdalne. Z drugiej strony nie wyobrażam sobie, żeby Adam - szpieg mógł ubić jakiegoś klocka. Nie wiem jak to rozwiążą, ale stary system był dla mnie zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają doświadczenie z silnikiem, to chwytają kolejny tytuł z błogosławieństwem EM - nic w tym dziwnego. Może poza tym, że warto na ten temat walnąć niepotrzebnego newsa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2015 o 23:44, vegost napisał:

Chodzi ci o ich łatwe ubicie ?


Chodzi mi o to, o co chodziło wszystkim którzy uznawali ten element za spartolony. Jak gram Pacyfistą, to gram pacyfistą, a nie nagle wyciągam giwerę bo tak. Jeśli dla ciebie takie rozwiązanie wydaje się absurdalne, to jest mi strasznie przykro, bo dla mnie jest ono jedynym, rozsądnym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupię R9 280tkę ominie mnie DX 12 i będę walczył na AMD Mantle? Powiedzcie mi jak to będzie, to dla mnie ciekawy i istotny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a) a co to ma do PCtowego portu? Tu chodzi o jakość wersji PCtowej a nie to, co sama gra zawiera
b) już zostało potwierdzone, że walki z bossami będą "ghostable"
c) zagraj w pierwszego Deus Eksa - zdziwisz się, tam nie każda walka była do ominięcia. Dwójkę bossów można było zabić długo przed walką z nimi, ale, no właśnie, zabić. Nie dało się tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 11:05, MisioKGB napisał:

Jeśli kupię R9 280tkę ominie mnie DX 12 i będę walczył na AMD Mantle? Powiedzcie mi jak
to będzie, to dla mnie ciekawy i istotny temat.

Nic cię nie ominie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować