Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - premiera już jutro. Zobacz zwiastun

21 postów w tym temacie

Ogólnie mam nadzieje ze za bardzo nie odbiegne od tematu, dosłyszałem strachy, że u nas ma być o 1.00, bo za premierę eu biorą czas brytyjski. Niech ktoś mnie z błędu wyprowadzi, bo ja odliczam już teraz nie godziny a sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż gra wygląda naprawdę Interesująco choć pewnie zagram w nią dopiero za 2 lub 3 lata póki co zbieram na ślub :D. A zakup nowego kompa jest na innym miejscu choć szkoda trochę, czekam na komentarze z opiniami na temat gry. Dobry łowów w wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer bardzo dobrze zgrany. Zastanawiają mnie niektóre sceny w nim ujęte. Mianowicie: Yen w Kaer Morhen gdy Ciri była jeszcze tylko dzieckiem? Coś się nie zgadza, chyba, że historia została zmieniona, lub to tylko czyjeś marzenie. Ciri płacząca przy, chyba, płonących zwłokach? Ktoś chyba zginie, z jej powodu, lub ktoś dla niej cenny - Vesemir, Lambert lub Eskel? Zamrożona Ciri jako dziecko i w tle Dziki Gon? Kurczę, będzie grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Talar, Filippa, Letho, Roche, Ves - fajnie ;]. Nie zauważyłem Iorwetha, ale akurat jego powrót jest wiadomy od co najmniej 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ten trailer wyglada graficznie tak...biednie w porownaniu do PC ;( ? Az taka duza roznica miedzy ps4/x1 a PC ? Kwadratowe drzewo i kruki :P

Co do samego trailera to bardzo fajnie zgrany :) Wgryze sie w ta gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nowy trailer bardzo dobrze zgrany. Zastanawiają mnie niektóre sceny w nim ujęte. Mianowicie:
> Yen w Kaer Morhen gdy Ciri była jeszcze tylko dzieckiem? Coś się nie zgadza, chyba, że
> historia została zmieniona, lub to tylko czyjeś marzenie. Ciri płacząca przy, chyba,
> płonących zwłokach? Ktoś chyba zginie, z jej powodu, lub ktoś dla niej cenny - Vesemir,
> Lambert lub Eskel? Zamrożona Ciri jako dziecko i w tle Dziki Gon? Kurczę, będzie grubo.

Odp na prawie wszystko jest juz w pierwszych min gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 23:05, Killyox napisał:

Dlaczego ten trailer wyglada graficznie tak...biednie w porownaniu do PC ;( ? Az taka
duza roznica miedzy ps4/x1 a PC ? Kwadratowe drzewo i kruki :P


Muszę Cię zmartwić, ale gra na PC wygląda niemal identycznie jak na konsole. Wersja PC wygląda dokładnie jak na tym trailerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Muszę Cię zmartwić, ale gra na PC wygląda niemal identycznie jak na konsole.
>
> Wierutna bzdura.
>
Niestety to prawda, Różnicy wcale tak dużej nie ma > https://www.youtube.com/watch?v=1fUGFmmikn4.
Tak więc nie ma co oczekiwać na PC(nawet na max ustawieniach) grafiki jaka była prezentowana na pierwszych trailerach. Tu porównanie starego "gameplaya" z trailerów i obecnego stanu rzeczy na PC. Różnica gigantyczna (zwłaszcza przy wjeździe do miasta) > https:youtu.be/UIS5WHx4xDk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Muszę Cię zmartwić, ale gra na PC wygląda niemal identycznie jak na konsole.
>
> >
> > Wierutna bzdura.
> >
> Niestety to prawda, Różnicy wcale tak dużej nie ma > https://www.youtube.com/watch?v=1fUGFmmikn4.
> Tak więc nie ma co oczekiwać na PC(nawet na max ustawieniach) grafiki jaka była prezentowana
> na pierwszych trailerach. Tu porównanie starego "gameplaya" z trailerów i obecnego stanu
> rzeczy na PC. Różnica gigantyczna (zwłaszcza przy wjeździe do miasta) > https:youtu.be/UIS5WHx4xDk
>
Własnie porównywałem dwie wersje na własne oczy i różnica jest załważalna na pierwszy rzut oka, na konsoli wyglada to dojśc gorzej nie jest to kolosalna roznica ale jest dojsc widoczna ;) no i chrupie i denerwuje to wyskakiwanie trawy ktorej jest wyraznie mniej przed oczami plus rozmazane tło i mniej cieni oraz mniej wyraźne textury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 08:55, jangusik napisał:

Dostał już ktoś kurierem preorder?
Wie ktoś może o której tak mniej więcej można się go spodziewać?


Ja nawet nie mam numeru nadania paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dostał już ktoś kurierem preorder?
> > Wie ktoś może o której tak mniej więcej można się go spodziewać?
>
> Ja nawet nie mam numeru nadania paczki.
Ja właśnie też.Juz myślałem że nie potwierdziłem czy coś ale wszystko jest git.
Nawet maila nie dostałem żadnego czy przyjdzie wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować