Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CDP RED po premierze Wiedźmina 3: - Zrobiliśmy to!

38 postów w tym temacie

- Chcieliśmy na nowo zdefiniować gatunek action RPG pod względem łączenia otwartego świata z fabułą, którą faktycznie się przejmujesz.

Cholera, no i chyba naprawde sie im udalo. Tak jak jedynka i dwojka nie przyciagnely mnie na dlugo, tak trojka pochlonela mnie tak jak zadna inna gra od dawna. Ostatni raz chyba sie tak zagrywalem w Gothica 2. Juz dawno nie mialem tak zeby siadac do gry na chwile i odrywac sie po kilku godzinach.
Chyle czoła przed Redami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Trwają też prace nad usunięciem pomniejszych błędów i poprawą optymalizacji."

A co z tymi większymi? :D
Ostatni raz tyle bugów widziałem przy Vampire: Bloodlines. Każde forum jest zalane bugami, od takich poważnych jak XP czy blokowanie się questów przez ogrom niedziałających talentów.

Świetna gra ale strasznie niedopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda.Ale czy na pewno...?

Niech teraz pomyślą o karciance osadzonej w uniwersum Wieśka, planszówka wyszła im całkiem ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech lepiej bugi naprawiają ;]
Gra jest bardzo dobra, ale są jeszcze błędy, które działają na nerwy. Pierwsze patche wyszły jednak szybko i sprawnie, za to ich trzeba pochwalić- lepiej niż przy dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli, że to jest ostatnia część? :)

Historii Geralta owszem. Ja bym nie obraził się gdyby pociągnęli to dalej obok Cyberpunk jeżeli będą mieli paliwo na to.

(spoilery)

Spoiler

A jak? Proste. Było otwarcie portalu przez Ciri. Widzieliśmy ile potworów się przedostało. Niech zrobią z tego event na większą skalę. Że Wiedźmini znów są niezbędni.
Jest loża czarodziejek. I są powiązani mocno z Yen. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby odnowić Kaer Morhen i wznowić próby traw. Niech będzie że Loża z pomocą Wiedźminów przywróci zapomnianą wiedzę. Mieliśmy szczątki tego w W3 (pierwsza faza próby traw żeby usunąć klątwę z czarownika).
Co dalej? Jesteśmy jednym z takich wiedźminów. Zrobiony przez kreator postaci. Z nadaną nazwą. Wypuszczeni w świat żeby walczyć z potworami. I plątać się w politykę.



Mam nadzieje że Cyberpunk będzie równie dobry co W3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy to - Największy downgrade graficzny jak miał miejsce :D Taki żarcik ; Teraz pewnie zrobią Cyberpunka ale potem powrócą do Wiedźmina przecież nie zabija się kury znoszącej złote jajka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niech teraz pomyślą o karciance osadzonej w uniwersum Wieśka, planszówka wyszła im całkiem
> ok.

Ty poważnie o planszówce? Jedna z gorszych gier w jakie grałem. Karcianka już była (nawet dwie) od Kuźni Gier - taka sama porażka jak planszówka od Trzewiczka :(

Szkoda, bo tak liczyłem na dobrą planszę w uniwersum Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze serialnie, ostatni raz tak dobrze bawiłem się 4 lata temu w Skyrimie. Wiesiu 3 to majster urwał sztyk. Tym bardziej świetną robotę zrobili, że Wiedźmin 3 śmiga mi na kompie, który jest dwukrotnie słabszy od tego w minimalnych wymaganiach. Dragon Age 3 wymagał 512 MB VRAM w minimalnych, mam 1 GB i ciągle wywalało mi errora, że mi pamięci brakuje w grafie. Wiesiu 3 wymaga 2GB i o dziwo mieści się w 1GB. No po prostu caculko. Redzi mogą być z siebie dumni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2015 o 13:10, dariuszp napisał:

(spoilery)

Nie wiesz jak się oznacza spoilery? Podpowiem: na pewno NIE pisząc "spoiler" w nawiasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzi o wersje cyfrowe. Cięzko mi ostatnio zebrać się z kumplami, więc jak przyciśnie - to mogę sam na piecu odpalic i zagrać. Sklepu/klubu z planszówkami/karciankami u mnie w mieście nie ma :/

Na bezrybiu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się marzy wydanie komputerowej kolekcjonerskiej gry karcianej Gwint z rozgrywkami z żywym graczem jak w Duel of Champions czy Hearthstone. Karcianka ma potencjał - tym bardziej, że patrząc na osiągnięcie "zdobądź wszystkie karty dostępne w podstawowej wersji gry" w GOG Galaxy, można dojść do wniosku, że DLC (te drobne jak i pewnie te duże) wniosą do rozgrywki nowe karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 13:48, Silvaren napisał:

Mi się marzy wydanie komputerowej kolekcjonerskiej gry karcianej Gwint z rozgrywkami
z żywym graczem jak w Duel of Champions czy Hearthstone.

Wnioskując po tym co się dzieje na zagranicznych forach, to by naprawdę się sprzedało. Niektórzy uważają nawet obecną wersję Gwinta za lepszą niż Heartstone. A jakby doszło jeszcze kilka talii, więcej kart i drobne modyfikacje w rozgrywce, to by naprawdę mogło przynieść całkiem konkretny zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 14:11, korinek2 napisał:

Po tytule już myślałem, że się przyznali do downgrade''u oprawy graficznej xD

Przecież się przyznali. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, dla nich to wciąż jest/było dostosowanie produktu do współczesnych komputerów i jeszcze jako grafik 3d mogę im dać wiarę, że było to konieczne, to patrząc z poziomu konsumenta, mało mnie to obchodzi. Na trailerach nie było napisane, że gra nie prezentuje finalnego stanu rozgrywki, a to właśnie na nich zbudowali większość hype''u. Dlatego też, pomimo tego, że gra i tak prezentuje się bardzo ładnie, nie powinniśmy o tym zapominać, bo było to kłamstwo takie samo jak przy Watch Dogs''ie i pstryczek w nos IMO "czerwonym" się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować