Zaloguj się, aby obserwować  
Czternasty

Jaka jest dobra myszka?

301 postów w tym temacie

Jaka jest dobra myszka??
=szukam takiej z 5 przyciskami; laserowa; powyzej 400 dpi; najlepiej sprawdzona :) ; do 180zl

PS. jesli taka macie/znacie to dajcie linka/posta z gory dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 22:39, marcin1930 napisał:

Jaka jest dobra myszka??
=szukam takiej z 5 przyciskami; laserowa; powyzej 400 dpi; najlepiej sprawdzona :) ; do 180zl

PS. jesli taka macie/znacie to dajcie linka/posta z gory dzieki!!


Ile amsz zamiar wydac na myszke bo bez tego niczego ci nie poelce bo myszki optyczne a o takie ci zapewne chodzilo bo laserowe to z tego co pamietam to sie do 1600dpi zaczynja a optyczne mozesz kupic i za 20 zl i z 300 zl :D wiec oswiec nas i powiedz ile chcesz wydac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2006 o 23:32, Piter Fersin napisał:


Ile amsz zamiar wydac na myszke bo bez tego niczego ci nie poelce bo myszki optyczne a o takie
ci zapewne chodzilo bo laserowe to z tego co pamietam to sie do 1600dpi zaczynja a optyczne
mozesz kupic i za 20 zl i z 300 zl :D wiec oswiec nas i powiedz ile chcesz wydac :D


Przecież wyraźnie napisał, że do 180zł.
A wracajac do tematu. Jeżeli chodzi o mysze piecio przyciskowe to polecam A4Tech WWW-31. Wprawdzie jest to mysz z kulką, ale nie ma się w niej co popsuć no i jest tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2006 o 23:59, BuuBuu napisał:

Przecież wyraźnie napisał, że do 180zł.


kurde jak ja tego moglem nei przyczaic ??Dopra nie ważne z myszek do 180 zl to polecam ci creative 1010 fatality za 159zl chyba ze masz male dłonie wtedy odpada A jak gdzies ci Uda sie dostac Microsodt Inteli mouse Blue to kupuj w ciemno myszke mam od ponad 4 lat i smiga az milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak możesz to dobrzuć okoł 20 zł i kup sobie Logitech MX 518.

I co ty masz zamiar robić z myszką, grać w FPP, FPS, czy tylko normalne urzytkowanie i gry nie wymagające raczej dobrej myszki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi wyjaśnić po co wydawać na myszke 200zł ???? Dla mnie to nie porozumienie. Sam mam jeszcze myszke z kulką A4Tech WWW-31 a wcześniej miałęm WWW-11 i jestem bardzo, ale to BARDZO zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam teraz mam jakiegoś starego A4Tech''a kulkowego, ma już swoj lata i jedyne co nawala to scrol, żeby przewinąć muszę go lekko docisnąć. Teraz planuje sobie zakup A4Tech X-718F (3x Fire)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 11:23, BuuBuu napisał:

Możecie mi wyjaśnić po co wydawać na myszke 200zł ???? Dla mnie to nie porozumienie. Sam mam
jeszcze myszke z kulką A4Tech WWW-31 a wcześniej miałęm WWW-11 i jestem bardzo, ale to BARDZO
zadowolony.

Jak noramalnie korzystasz z kompa, typu internet jakiś gierki offline to ci nie potrzeba mychy za 200 lub więcej, ale jeśli grywasz np. w CSa, WC3, Battlefield, i inne te FPSy, to dobra mych sie przydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 22:39, marcin1930 napisał:

Jaka jest dobra myszka??
=szukam takiej z 5 przyciskami; laserowa; powyzej 400 dpi; najlepiej sprawdzona :) ; do 180zl

PS. jesli taka macie/znacie to dajcie linka/posta z gory dzieki!!

Ja polecam wszystkie Logitech. www.logitech.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe chce nikogo ale myski A4tech to **** miałęm kontakt z myszkami tego typu 2 w domu i u znajomych i powiedziałem sobie ze wiecej tego ***** nie kupie myszki po miesiacu czasme dłużej wariowały na kazdym kompie plastiki z których były zrobione były nieprzyjemne w dotyku no i kształty prawie jak ergonomiczne :Dz własncyh doświadczeń polecam myszki Logitech i MIcrosoft ( a konkretnie intelipoint Blue)a niedługo zakupie creative 1010 fatality i przekaze info na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A4Tech to chyba najstarsza firma produkujaca "podrobki" Logitecha, sama nazwa ma sie juz kojarzyc:) Ich drozsze modele sa moze i w miare niezle ale to sa nadal tylko podrobki.Chcesz miec dobra myszke kupuj Logitecha - chocby najtanszy model - a nie wyrzucisz pieniedzy w bloto.Odradzam myszki Creative''a - robia dobry sprzet audio ale myszki, klawiatury to szrot w ladnych pudelkach . wydalem swego czasu na ich "topowa" bezprzewodowke sporo kasy - gorszej jeszcze nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 22:24, dobrakos napisał:

A4Tech to chyba najstarsza firma produkujaca "podrobki" Logitecha, sama nazwa ma sie juz kojarzyc:)
Ich drozsze modele sa moze i w miare niezle ale to sa nadal tylko podrobki.Chcesz miec dobra
myszke kupuj Logitecha - chocby najtanszy model - a nie wyrzucisz pieniedzy w bloto.Odradzam
myszki Creative''a - robia dobry sprzet audio ale myszki, klawiatury to szrot w ladnych pudelkach
. wydalem swego czasu na ich "topowa" bezprzewodowke sporo kasy - gorszej jeszcze nie mialem


No to skoro A4Tech to podrubka Logitecha to jest to bardzo udana podróbka. Ja miałęm jedną cztery lata i dopiero się zepsuła. Teraz mam kolejną (niestety inny model, bo tamtego już nie znalazłem, ale o takim samym kształcie jest). Jak dla mnie to jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 22:39, BuuBuu napisał:

No to skoro A4Tech to podrubka Logitecha to jest to bardzo udana podróbka. Ja miałęm jedną
cztery lata i dopiero się zepsuła. Teraz mam kolejną (niestety inny model, bo tamtego już nie
znalazłem, ale o takim samym kształcie jest). Jak dla mnie to jest super.

A kto mówił że podróbka jest zła? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodaj jeszcze troche a za 220 zl kupisz swietna myszke logitech mx 1000 :) - to mysz stworzona dla praworecznych :) idealnie lezy w dloni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować