Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 12:07, Puszkin napisał:

W tle to mi się wydaje że to Krwiopijec jest jednak niż te Vespidy. Powiem jedno Chaos się
wzmocni wkońcy Awatar będzie miał normlanego przeciwnika ;] Gwardię zrąbali jakieś platformy
przydałyby się jakieś pojazdy mocniejsze a nie jakieś platformy ;p Szaraki dla SM dobry pomysł
na demony może się przydać a co do Eldarów nie znam się ;p


Faktycznie, to jest Bloodthirster... no coz, w takim wypadku: Nie bedzie latajacych robali na polu walki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 16:17, Ziomuś SmS napisał:

Na forum Relica przeczytalem pewna wypowiedz :" It seems that necrons will gona be a real pain
in the ass" I szczerze mowiac ja ta wypowiedz w pelni popieram :P

Gdziesik spotkałem się z opinią że Nekroni to idealna rasa dla początkujących graczy. Prosta, mało urozmaicona i baaardzo potężna. Ogólnie rasa trudna do przegrania, jeśli nią grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2006 o 16:49, Hubi Koshi napisał:

mało urozmaicona i baaardzo potężna. Ogólnie rasa trudna do przegrania, jeśli nią grasz.



ale powolna... taka bardziej do wolnej systematycznej ofensywy (tak myślę ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos stalo mi sie z moiom warhammerem zaaktualizowalem wersje 1.40 i pisze ze sterowniki zle Dirext mam nowego a jeszcze jedno sciagalo ta aktualizacje z 5 godz. pomurzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 18:24, Pirat10 napisał:

cos stalo mi sie z moiom warhammerem zaaktualizowalem wersje 1.40 i pisze ze sterowniki zle
Dirext mam nowego a jeszcze jedno sciagalo ta aktualizacje z 5 godz. pomurzcie


Mam identyczny problem i do tej pory go nie rozwiązałem więc muszę grać w wersję 1.30. Przez neta też sobie nie pogram. Więc albo ktoś ci pomoże, albo czeka cię reinstal i aktualizjacja do 1.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 18:24, Pirat10 napisał:

cos stalo mi sie z moiom warhammerem zaaktualizowalem wersje 1.40 i pisze ze sterowniki zle
Dirext mam nowego a jeszcze jedno sciagalo ta aktualizacje z 5 godz. pomurzcie

Ściągnij patcha 1.5 i go zainstaluj może wówczas będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sciagnieciem patha 1.41 ze strony cdproject. jak sciagne tego patch z angielskiej strony ( w zwiazku z czym do wersji angielskiej) patch zadziała? zastanawiam sie bo ten na stronie gram.pl waży 300 MB a te na zagranicznych stronach jekies 337MB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować