Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2005 o 22:26, Szalony Max napisał:

> a jak niema jak odfajczyc WA??
wchodzisz tak jak wcześniej napisałem, tylko że zamiast "Dodaj port" klikasz dodaj program
i z listy programów wybierasz Winter Assault.

tylko ja w ustawieniach mam 3 jakby okenka
uslugi
rejestrowanie zabezpieczen
protokol ICPM
co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 22:34, boy21o napisał:

> > od poczatku otwieram panel sterownia - polaczenia
sieciowe - wlasciwosci - zaawansowane i ustawienia i tam jakby 3 okienka : uslugi, rejestrowanie zabiezpieczen, protokol ICMP i co dalej?

Start-> Panel sterowania-> Połączenia sieciowe i internetowe -> Zapora systemu Windows-> Wyjątki ->dodaj program
Zarzuciłem obrazki co by nie było wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 22:44, Szalony Max napisał:

> > > od poczatku otwieram panel sterownia - polaczenia
> sieciowe - wlasciwosci - zaawansowane i ustawienia
i tam jakby 3 okienka : uslugi, rejestrowanie zabiezpieczen, protokol ICMP i co dalej?
Zarzuciłem obrazki co by
nie było wątpliwości :)

ale jak wchodze do polaczen sieciowych to pozniej mam tylko "polaczenie sieci bezprzewodowej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 22:53, boy21o napisał:

ale jak wchodze do polaczen sieciowych to pozniej mam tylko "polaczenie sieci bezprzewodowej"

A masz service packa 2 ? pytanie tak z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 23:03, Szalony Max napisał:

> ale jak wchodze do polaczen sieciowych to pozniej mam tylko "polaczenie sieci bezprzewodowej"
A masz service packa
2 ? pytanie tak z ciekawości

nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 23:09, boy21o napisał:

> > ale jak wchodze do polaczen sieciowych to pozniej mam tylko "polaczenie sieci bezprzewodowej"
> A masz service packa 2 ? pytanie tak z ciekawości
nie mam

A widzisz i w tym może byc problem, ewentualnie poszperaj w opcjach połączenia sieciowego bo zakładam że jesteś bezpośrednio połaczony do internetu, jeśli jednak nie to zagadaj z adminem twojej sieci. Więcej pomysłów nie mam na rozwiązanie twojego problemu, niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 23:12, Szalony Max napisał:

> > > ale jak wchodze do polaczen sieciowych to pozniej mam tylko "polaczenie sieci bezprzewodowej"
> > > A masz service packa 2 ? pytanie tak z ciekawości
> nie mam
A widzisz i w tym może byc problem, ewentualnie poszperaj
w opcjach połączenia sieciowego bo zakładam że jesteś bezpośrednio połaczony do internetu, jeśli jednak nie to zagadaj z
adminem twojej sieci. Więcej pomysłów nie mam na rozwiązanie twojego problemu, niestety :/

mam go sciagniety ale niemoge zainstalowac bo wyskakuje blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozwiązany!!!
Pisalem do administratora zeby odblokowal mi te potzebne porty to on mowi ze "porty nie sa zablokowane przekierowania nie zrobie bo to jest niebezpieczne i inni tez chca korzystac z tych portow"
na to ja jake przekierunkowania ja chce zeby mi odblokowal porty to on
"nie bo musisz miec ip zewn. a ty jestes za serwerwem podlaczony"
to ja sie tak wkur..!!! Co mam robic?? on ma racje czy mam go dalej naciskac!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co zrobić jeśli po wgraniu najnowszej łatki 1.41 wyskakuje taki błąd " A required security module can not be activated. This program can not be executed. " a na 1.40 wszystko chodziło cacy .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh dobra jeśli ktoś ma takie coś A required security module can not be activated. This program can not be executed. to niech kilnie anti-blaxxa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

QBA000---> gra będzie Ci działać jak skasujesz wszystkie programy do tworzenia obrau płyty ( Alcochol 120%, Clone CD ) ta gra ich nie trawi ja miałem ten sam problem.


Teraz też mam problem chcę zagrać z kumplem w DoWa przez sieć obaj mamy orginalne wersje gry, u mnie jest wrzystko w porządku ale u niego oczywiście po zarejestrowaniu gry wyskakuje przeinstaluj grę i nie może stworzyć własnego profilu. Czy będzie to można naprawić ? i jescze jedno jak można zagrać przez sieć ja czy on mamy stworzyć grę ? i czy będe z nim mógł pograć bo jam kartę LAN a on stałe łącze a mnie jak wchodzę do gra sieciowa to nie chce mnie zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra problem z grą sieciową z moim kumplem mam częściowo rozwiązany i pojawił się nowy problem jak mój kumpel próbuje zarejestrować grę ( ma oczywiście orginalną ) na swoim koncie to wyskakuje mu brak autoryzacji CD co to znaczy ? i cy można coś na to zaradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 20:57, Patryk R napisał:

Dobra problem z grą sieciową z moim kumplem mam częściowo rozwiązany i pojawił się nowy problem jak mój kumpel próbuje zarejestrować grę ( ma oczywiście orginalną ) na swoim koncie to wyskakuje mu brak autoryzacji CD co to znaczy ? i cy można coś na to zaradzić ?

Aby popykać przez się cpotrzeba jeszcze dodatku Winter Assault. Ewnetualnie możecie pograc na siebie za pomoca bezpośreniego połaczenia z adresem IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2005 o 21:18, Szalony Max napisał:

Aby popykać przez się cpotrzeba jeszcze dodatku Winter Assault. Ewnetualnie możecie pograc na siebie
za pomoca bezpośreniego połaczenia z adresem IP.


A myślałem że w normalnego DoW''a można pograć przez sieć no trudno to sobie nie pogramy, dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2005 o 21:22, Patryk R napisał:

A myślałem że w normalnego DoW''a można pograć przez sieć no trudno to sobie nie pogramy, dzięki za pomoc

W normalnego DoWa nie ma raczej szanst zagrać, ale poszukać nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować