Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Execute jest fajne. Jak raz grałem przeciwko Gwardii i użyłem Bazyliszków do ostrzelania pozycji wrogiej piechoty to ich Komisarz co chwila kogoś zabijał. Fajnie to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Warhammer 40k:Dawn of war Vengance?Jakis dodatek do DOW czy osobna gra?Kiedy bedzie to dostepne w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM ! W końcu mam ! Tylko miałem problem ze znalezieniem Dawn of War bo nie było w Empiku O_o . Musiałem iść do hipermarketu, a nie nawidze w nie inwestować. To ja lece instalować, ale nie tak szybko najpierw troche na forum posiedze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 17:48, Jarzy napisał:

Co to jest Warhammer 40k:Dawn of war Vengance?Jakis dodatek do DOW czy osobna gra?Kiedy bedzie to dostepne w Polsce?


To zapewne nazwa jakiegoś pakietu. Na pewno nie jest to nowa gra ani żaden dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brutalnie się wtrące w dyskusje ;), ale mam nadzieje, że to co zaraz napisze komuś się przyda :).

Otóż jeśli ktoś z was posiada Radeona i zarazem strasznie wam skacze to pomaga zainstalowanie sterowników z Catalyst Control Center. Wyciągnąłem to z forum Relica i mi pomogło, choć szczerze mówiąc nie wiem gdzie mógł tkwić haczyk powodujący, że Control Panel spowalniał grę. Tak czy siak z skaczącego poziomu niskich detali wskoczyłem na płynną grę z maksymalnymi detalami (oprócz ciał, które mam na brak).
Mój komp to:
Athlon XP 2600+
Radeon 9700
1 GB ram

Mam nadzieje, że komuś to pomoże :).

Co do samego dodatku to wg. mnie jest on o wiele lepszy od Frozen Throne do Warcraft''a 3, który praktycznie nic nie wnosił, a WA wnosi bardzo wiele do DoW. Niech żyje GI! Niech żyją Bazyliszki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, dlaczego jak próbuje zagrać przez sieć w DOW: WA ciągle wyskakuje mi okienko "Nie można znaleźć hosta...itd"
Mam najnowszą wersję 1.4 a, ale i tak nie chce mi się połączyć z żadną grą.
Jeśli wiecie w czym może tkwić problem to odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 17:48, Jarzy napisał:

Co to jest Warhammer 40k:Dawn of war Vengance?Jakis dodatek do DOW czy osobna gra?Kiedy bedzie to dostepne w Polsce?


Przestań ściągać piraty, tyle powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 13:26, Grizzly. napisał:

Zainstalowałem Dawn of War i WA . Czy WA zawierało wszystkie wszystki łatki ? Czy musze jeszcze coś sćiągnąć ? I wogóle
O_o nie ma jeszcze patcha do WA ?!


WA zawiera wszystkie latki, jakie wydano do DoW. Ponadto posiada jeszcze łątkę 1.40a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 14:38, Sth`Devilish napisał:

> Co to jest Warhammer 40k:Dawn of war Vengance?Jakis dodatek do DOW czy osobna gra?Kiedy bedzie to dostepne w Polsce?


Przestań ściągać piraty, tyle powiem :P

To już nawet zapytać sie nie moge bo od razu musze ściągać piraty?Daj se spokój ziomek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 21:53, Jarzy napisał:

To już nawet zapytać sie nie moge bo od razu musze ściągać piraty?Daj
se spokój ziomek :/


Nie trzeba ściągać piraty, żeby wiedzieć kto je robi :) A Vengeance, Deviance itd to grupy, które się łamaniem zabezpieczeń zajmują. W ten własnie sposób doszedłem do takich wniosków, nie obrażaj się więc, bo każdy doskonale wie, że nigdy nie było i nie będzie żadnego W40k: Vengeance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko do maniaków Warhammera, mianowice po wgraniu patcha 1.40 gra ucina mi tekst przed misja. to zanczy ma napisane jedno trzy zadni np. Stary przyjaciel. Zabić Isodora.
Zanim nie wgrałem tego patcha gra normlanie pokazywała cały czytany tekst.

Patryk R -> Widzę że potrafisz wypowiadać się konstruktywnie na każdy temat.
Co do Warhammera to ma klimat jednak kampanie troszeczke mnie orzczarowała, spodziewałem się czegoś mocniejszego - łatwe misje (teraz panuje pograć sobie na najwyzszym poziomie), krótka fabuła (raptem 11 misji), wiem też że W40k nastawiony jest na sieciówę dlatego wybaczam te małe wady. Mamy też w kampani walkę z kolejnym Złem przez duże "Z", zdradę, ogólną zawieruchę wojenną, oraz szansę na kolejne dodtaki, wszak nasz dowódca zakonu obiecuje coś Demonowi :D.
Ps. W dodatek jeszcze nie miałem okazji zagrać, ale nastąpi to w niedługm czasie. Podobnie ma się sprawa z grą przez sieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szalony Max -> Kampania w dodatku to kompletnie co innego (choć podstawki nie przeszedłem... bo jak mówiłeś, nudna i zbyt podobno do Warcraftowej kampani wg. mnie), tutaj jest wszystko co trzeba :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 23:48, Dowodca_Pawel napisał:

Kampania w dodatku to kompletnie co innego

Domyślam się :) Niestety muszę poczekać chwilkę na kupno bo inaczej zwawale kolokwia w najblizszym tygodniu ...

Dnia 14.11.2005 o 23:48, Dowodca_Pawel napisał:

(choć podstawki nie przeszedłem... bo jak mówiłeś, nudna

Nudna to zbyt mocne słowo, raczej spodziewałem się czego innego bradziej wyzywającego. W podstawce podobaly mi się trzy momenty, Misja jak walczyliśmy z Hersztem orków - ten duży zielony jaszczór. Misja jak po raz piewszy mamy terminatorów - awatar Eldarów oraz przedostatnia misja jak pojawia się Krwiopijusz. Podobały mi się dlatago że były to potyczki na prawdę wyzywające, walczyliśmy a raczej wlaczyłem tylko marinsami i co chwila było "Sqad morale broken" i nerwowe klikanie na ikone uzupełnień oddziału.. Ostania misja jednak mnie troszeczkę zawiodła, spodziewałem się że non stop będę atakowany (no niby byłem ale tylko przerażaczmi) oraz że nasz ostani demon bedzie niwiarygonie mocny a tu rozwaliłem go 4 składami marinsów 2 składy terminatorów i 3 land raidery + obaj dowódcy. moje spostrzeżenia wynikają z tego, iż grałem na poziome normalnym, za to teraz przejde na poziom max :D

Dnia 14.11.2005 o 23:48, Dowodca_Pawel napisał:

i zbyt podobno do Warcraftowej kampani wg. mnie), tutaj jest wszystko co trzeba :).

Czy podobna raczej nie, w wacrafcie miałes kilka misja typowo obronnych w W40k tego nie było poza małymi wyjatkami, obrona punktu strategiczego i relikwi. No i nie zapominajmy że kampanie w Warcrafcie miały troszeczke wiecej misji a tu mamy ich 11 (tylko podstawka). Za to w W40k jest ten klimacik, aż czuje się swąd z miotaczy ognia a w uszach gra muzyka ciężkich bolterów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zmiany podstawowych nacji, jakie wprowadzil WA ma też wplyw na kampaniepodstawki to juztak dobrze nie będzie - teraz można mieć tylko jednego Land Raidera jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bambusek -> By zagrać w kampanie DoW musisz uruchomić DoW ;). Możesz grać w podstawkę i dodatek, obie gry są wręcz niezależne od siebie, więc kłopotów w kampani DoW nie powinno być.
Szalony Max -> No to jutro zabieram się za kampanie DoW :), tylko skończe kampanie ładu w WA... obłąkany poziom trudności nie jest łatwy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 02:51, Dowodca_Pawel napisał:

Szalony Max -> No to jutro zabieram się za kampanie DoW :),

Powodzenia.

Dnia 15.11.2005 o 02:51, Dowodca_Pawel napisał:

tylko skończe kampanie ładu w WA...obłąkany poziom trudności nie jest łatwy :D.

A tu ma kilka screenów z poziomu max w 2 misji DoW
1) Początek bitwy
2) Krajobraz po bitwie
3) Zagadka ''Co to jest ?''
Obrazki zmniejszyłem bo forum uzanało je za zbyt duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś kody da WA??Normalnie nie gram z kodami ale 3 misja kampanii ładu mnie przerasta(za dużo tych orkow pod koniec misjii) ogólnie chodzi mi o jakiś godmode dla jednostek albo na przejście misjii.Z gory tx za answer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować