Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2005 o 17:07, Sledziuw napisał:

ma ktoś kody da WA??

W którymś patche byłychyba podane podane komendy cheatowania.
>Normalnie nie gram z kodami ale 3 misja kampanii ładu mnie przerasta(za dużo tych orkow pod koniec misjii)
No dużo ale do przejścia, nie zapominaj że dowódca się odradza, więc za kazdym razem jak nam się pojawi mamy mozliwość wezwania nalotu co zancząco redukuje liczebnośc orków.
Dodatkowo polecam wybudować choć jednego Bazyliszka, jego strzały odrzucają wroga na boki i dodatkowo obniżają mu morale.
Dzis nabyłem dodatek WA więc moja znajomość gry jest niewielka, grałem w podstawke ale tylko tyle co w kampanie. Na normalu to jest do przejścia nie wiem jak na wyższych poziomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 21:58, Szalony Max napisał:

Dodatkowo polecam wybudować choć jednego Bazyliszka,[...]


No nie wiem ;p Raczej wyprodukować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 18:14, DEViANCE napisał:

No nie wiem ;p Raczej wyprodukować :D

no dobrze juz dobrze kazdy może się pomylić :P
Jak zauważyliście mam już WA i jakby ktoś zechciał pograć to niech da zanać, zaznaczam że jestem cienki jak przysłowiowy sik komara ;)
Mam juz niewielkie sukcesy na kącie.
1vs1 wygrałem 2vs2 wygralem 3vs3 przegrałem.
Dla chętnych mail madmax_1985@o2.pl pisać wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DoW to gierka w której szybkość ataku się liczy, ja naprzykład lubię stworzyć mocną bazę, potęge ekonomiczną i militarną dopiero wtedy atakuje, a jak każdy wie to zajmuje dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje - wydano patcha 1.41. Formalnie patch jest do DoW (tzn. po aktualizacji, jak chce restartować grę, to trzeba mu dać płytkęz DoW). Jednak oczywiście zawiera też zmiany dla WA (np. zwiększa HP Techpriestów, ale osłabia ich broń) i z WA jak najbardziej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że CDP tak dobrze tłumaczy a przecież podczas gry jest bardzo dużo przypadków że przez dłuższy czas ork gada o wogóle nie ma napisów. A może nie mam patch do Dawn o f War ? Czy jest jakiś patch który daje że jest więcej napisów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 03:41, Grizzly. napisał:

Czy można jakoś przyspieszyć żeby rosło życie bohatera, bo trwa to bardzo długo.

Produkujesz Kosyliniarza w przypadku Space Marines, Konowała u orków a Eldarowie leczą się obok bramy Osnowy po odpowiednim ulepszeniu.

Dnia 18.11.2005 o 03:41, Grizzly. napisał:

Ile jest misji Ładu w Dawn of War a ile w Winter Assault ?

Dawn of War - 11 misji
Winter Assault 5 misji po stronie Łady i 5 misji po stronie Zametu

>Mówicie że CDP tak dobrze tłumaczy a przecież podczas gry jest bardzo dużo przypadków że przez dłuższy czas ork gada o wogóle nie ma napisów.
Wiem też tak mam, co najśmieszniejsze zrobiło się tak po zainstalowaniu patche. Nie będę tez przypominał o tym że zniknął tekst w DoW odczytywany przed misjami.

>A może nie mam patch do Dawn of War ?

Dnia 18.11.2005 o 03:41, Grizzly. napisał:

Czy jest jakiś patch który daje że jest więcej napisów ?

Jeśli grasz przez sieć to musisz mieć wszystkie patche, jak wspomiał Bambusek wczoraj wyszedł nowy 1.41 i gra automatycznie po zalogowani go ściąga. CZy istnije patche który daje więcej napisów wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 03:41, Grizzly. napisał:

Czy można jakoś przyspieszyć żeby rosło życie bohatera, bo trwa to bardzo długo.
Ile jest misji Ładu w Dawn of War a ile
w Winter Assault ?

Co do bohatera, to trzymaj go w pobliżu jednostki leczącej "Apothecary", czyli medyk czy coś.
A jeśli masz WA to Kapelan też wspomaga leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 08:24, Wichrun napisał:

> Czy można jakoś przyspieszyć żeby rosło życie bohatera, bo trwa to bardzo długo.
> Ile jest misji Ładu w Dawn of
War a ile
> w Winter Assault ?
Co do bohatera, to trzymaj go w pobliżu jednostki leczącej "Apothecary", czyli medyk
czy coś.
A jeśli masz WA to Kapelan też wspomaga leczenie.


Mam to i to (Dow i WA) Tylko nawet nie zwróciłem że jest taka jednostka jak medyk. Teraz jestem w 4 misji. Żałuje że od razu kupiłe DoW i WA bo i tak teraz gram tylko w DoW.

A z tym patchem to co ? Tzn. że jak sobie tylko ściągne tego 1. 41 to już będe mógł grać przez sieć ? Wogóle to jest poplątane z tymi patchami. Jak instalowałem WA to mi się ściągały jakiś patche ale nie wiem czy wszystkie i czy może tylko do WA ! Już się pogubiłem z tymi patchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak instalowałeś WA to patche się nie sciągały. Po prostu instalator Winter Assault ma w sobie wszystkie łątki, jakie wyszly od premiery DoW i aktualizuje podstawową grę do najnowszej wersji. Potem można jeszcze zainstalować patcha 1.40a. Teraz obowiazuje 1.41. Kiedy go ściągniesz i zainstalujesz to mozesz swobodnie grać po sieci. W innymwypadku system i tak pobierze patcha przy pierwszej próbie połaczenia sie z serwerami gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 14:12, Grizzly. napisał:

Mam to i to (Dow i WA)
Tylko nawet nie zwróciłem że jest taka jednostka jak medyk. Teraz jestem w 4 misji. Żałuje że od razu kupiłe DoW i WA bo i tak teraz gram tylko w DoW.

DoW szybko powinieneś przejśc, mi to zajeło tydzień z przewami i raz grałem z półdnia.
Dow kupiłem jakiś tydzień temu a przed 3 dniami zakupiłem WA. Miałem czekać na złota edycje ale uznałem że oddzielnie bedzie 10 gr taniej ;)

Dnia 18.11.2005 o 14:12, Grizzly. napisał:

A z tym patchem to co ? Tzn. że jak sobie tylko ściągne tego 1. 41 to już będe mógł grać przez sieć ?
Wogóle to jest poplątane z tymi patchami.

Powinno iść tak: Instalacja Dow ->patche 1.1-> patche 1.2-> patche 1.3 -> patche 1.4 -> WA -> patche 1.41

>Jak instalowałem WA to mi się ściągały jakiś patche ale nie wiem czy wszystkie i czy może tylko do WA !
Gra sama aktualizuje sie jeżeli wchodzisz to rozgrywek sieciowych, więc zapewne ma sz juz patche 1.41
poaz tym jazeli chcesz zainstalować te wcześniejsze to są na 1 płytce DoW

>Już się pogubiłem z tymi patchami.
Tak niezle z nimi zakrecili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 14:28, Bambusek napisał:

Jak instalowałeś WA to patche się nie sciągały. Po prostu instalator Winter Assault ma w sobie wszystkie łątki, jakie wyszly
od premiery DoW i aktualizuje podstawową grę do najnowszej wersji. Potem można jeszcze zainstalować patcha 1.40a. Teraz
obowiazuje 1.41. Kiedy go ściągniesz i zainstalujesz to mozesz swobodnie grać po sieci. W innymwypadku system i tak pobierze
patcha przy pierwszej próbie połaczenia sie z serwerami gry.


Acha dzięki, czyli nie ma problemu itak niczego ściągania wszystko się zrobi samo. Moim zdaniem głupie jest że każdy kto chce grać na necie to musi ściągać patche ? Czy w ten sposób dystrybutorzy chcą reklamować swoją stronę żeby wszyscy na nią weszli i ściągneli patcha ? Powinno być tak że instalujesz grę i od razu grasz a nie trzeba się męczyć z jakimiś patchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 14:32, Grizzly. napisał:

Acha dzięki, czyli nie ma problemu i tak niczego ściągania wszystko się zrobi samo.

Ach ta automatyzacja

Dnia 18.11.2005 o 14:32, Grizzly. napisał:

Moim zdaniem głupie jest że każdy kto chce grać na necie to musi ściągać patche ?

Patche prowadza poptawki do gry oraz modyfikuje jednostki. Dodatkowo otymalizuje działanie samej gry, więc jeśli nie wszyscy mieli by patche to gra nazwyczajniej w świecie by się wieszała albo coś innego.

Dnia 18.11.2005 o 14:32, Grizzly. napisał:

Czy w ten sposób dystrybutorzy chcą reklamować swoją stronę żeby wszyscy na nią weszli i ściągneli patcha ?

Gra sama ciaga co potrzebuje nie wchodząc nawet na stronę wydawcy, pojawia się okienko o tym że jest nowa wersja, pyta czy chcesz zainstalować a pożniej tylko obserwujesz postępy w ściąganiu, następnie instalacji.

>Powinno być tak że instalujesz grę i od razu grasz a nie trzeba się męczyć z jakimiś patchami.
Tak jest jak gra opuszcza tłocznie i trafi do graczy, pożniej jednak wychodzą jakieś błedy lub to że jakaś rasa jes przegięta co psuje zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teoretycznie byłoby wykonalne. W praktyce bardzo kosztowne, gdyż trzeba by utrzymywać serwery pod każdą wersję gry. I twórcy gry swojej strony nie reklamują - wszystko działa jak w przypadku Battle.net - przy logowaniu jest sprawdzana wersja gry. Jeżeli jest najnowsza to przenosi do pokoju, jeśli nie, to gra pobiera aktualizację z serwera. Zwlaszcza że w przypadku DoW patche zwykle mają zbalansować poszczególne rasy - a tego nie mozna zrobić inaczej niż łatką. Tak samo jak niemożliwe jest od razu doskonałe zbalansowanie nacji - takie rzeczy wychodzą dopiero w praniu, jak gracze rozegrają kilkadziesiąt gier w sieci i zaczną narzekać, że to i to jest za silne/za słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 17:07, Sledziuw napisał:

ma ktoś kody da WA??Normalnie nie gram z kodami ale 3 misja kampanii ładu mnie przerasta(za dużo tych orkow pod koniec misjii)
ogólnie chodzi mi o jakiś godmode dla jednostek albo na przejście misjii.Z gory tx za answer....


Właśnie dzisiaj kupiłm WA i jestem na maksa podniecony :P
I właśnie przeszedłem 3 misje i powiem szczerze, ze mina mi dopiero zbledla kiedy zobaczyłem rożgniatacza...
Ale nagle podskoczyłem (na serio!) z radośći, aż przewróciłem się z krzesłem kiedy zobaczyłem mojego malutkiego, kochanego baneblade''dzika... "ale to powoln,e (pierwsze co pomyślałem i powiedziałem) trzeba to chyba ruszyć bo te zgromadzenie osnowy nie wytrzyma długo..." więc ruszyłem to cacko trudząc sie niezmiernie z tym zielonym cholerstwem. i szczerze przechodze tą misje 5 raz bo nie mam co robić, całego przeszedłem na 3 poziomach trudności i teraz triumfuje w necie :P kto chce się ze mną zmierzyć? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Warhammerowych maniaków.
Czy może mi ktoś doradzić jakie uzbrojenie jest optymalne w SM ? Bo gram przez sieć i póki co dostaję becki mniej lub bardziej bolesne, ewentulanie może ktoś by podszkolił kolejnego fana W40k ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ktos probowal grac przez siec w DoW na modemie? A jezeli ktos gral to niech opisze czy sie da grac a jezeli tak to jak to wyglada, skacze, zacina czy normalnie idze bez problemow?
Mysle zeby kupic gre ale niewiem czy mi pojdzie po necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować