Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 20:19, Astmatyk napisał:

Wiecej ludzi gra jednak w WA, majac odpalone WA znajdujesz tylko serwery WA. Skoro wiec masz
dodatek-po co grac w podstawke ? :) Nowe mapy, nowa armia-czego chciec wiecej? A na brak ludzi
grajacych w WA narzekac nie mozna poki co.


W podstawce Chaos ma dla drużyny więcej ulepszeń niż w WA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2006 o 20:19, Astmatyk napisał:

Wiecej ludzi gra jednak w WA, majac odpalone WA znajdujesz tylko serwery WA. Skoro wiec masz
dodatek-po co grac w podstawke ?


Bo jak gram np. z kimś innym kto nie ma WA to najwyżej przez IP bo jego założonego serwera nie znajde :( A ja mam napulpicie ikone WA i już się tak przyzwyczaiłem że tylko tak wchodze.

Dnia 31.01.2006 o 20:19, Astmatyk napisał:

:) Nowe mapy, nowa armia-czego chciec wiecej?


żeby inni mieli WA ;)

Dnia 31.01.2006 o 20:19, Astmatyk napisał:

A na brak ludzi
grajacych w WA narzekac nie mozna poki co.


Ale wszyscy siedzą tylko w jednym pokoju. A ja bym wolał żeby wszytkie pokoje cieszyły się ruchem.. ;D . Inne to chyba tylko służą do pojedyńczych graczy którzy chcą grać tylko sami ze sobą bo przeważnie na hasło jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:30, Arclight napisał:

> Wiecej ludzi gra jednak w WA, majac odpalone WA znajdujesz tylko serwery WA. Skoro wiec
masz
> dodatek-po co grac w podstawke ? :) Nowe mapy, nowa armia-czego chciec wiecej? A na brak
ludzi
> grajacych w WA narzekac nie mozna poki co.

W podstawce Chaos ma dla drużyny więcej ulepszeń niż w WA.


Fakt, inaczej tez sa zorganizowane upgrady pojazdow i kilka innych szczegolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:32, Grizzly. napisał:


> Wiecej ludzi gra jednak w WA, majac odpalone WA znajdujesz tylko serwery WA. Skoro wiec
masz
> dodatek-po co grac w podstawke ?

Bo jak gram np. z kimś innym kto nie ma WA to najwyżej przez IP bo jego założonego serwera
nie znajde :( A ja mam napulpicie ikone WA i już się tak przyzwyczaiłem że tylko tak wchodze.

> :) Nowe mapy, nowa armia-czego chciec wiecej?

żeby inni mieli WA ;)

> A na brak ludzi
> grajacych w WA narzekac nie mozna poki co.

Ale wszyscy siedzą tylko w jednym pokoju. A ja bym wolał żeby wszytkie pokoje cieszyły się
ruchem.. ;D . Inne to chyba tylko służą do pojedyńczych graczy którzy chcą grać tylko sami
ze sobą bo przeważnie na hasło jest :(


Hehe no tak, to skoro grasz z kims kto nie ma WA to musisz wygrzebac na pulpit ikone podstawki. Inaczej nie da rady. Zawsze warto trzymac ikone DoW, mnie sie przydaje czasem jak odpalam mody, ktore nie sa kompatybilne z WA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd mam ściągnąć PEŁNĄ wersję moda Tau expanion (czy jakoś tam) ??? Czy mod działa z WA. Czy jeżeli zainstaluje moda to będę mógł grać w normalnego Warhammera 40k: DoW (czyli bez moda). Jak zainstalować??? Z góry dzienks za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:49, Lex napisał:

Skąd mam ściągnąć PEŁNĄ wersję moda Tau expanion (czy jakoś tam) ??? Czy mod działa z WA. Czy
jeżeli zainstaluje moda to będę mógł grać w normalnego Warhammera 40k: DoW (czyli bez moda).
Jak zainstalować??? Z góry dzienks za odp.


W menu DoW jest chyba zakładka mody. Tam wybierasz moda w którego chcesz grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 20:55, Arclight napisał:

> Skąd mam ściągnąć PEŁNĄ wersję moda Tau expanion (czy jakoś tam) ??? Czy mod działa z
WA. Czy
> jeżeli zainstaluje moda to będę mógł grać w normalnego Warhammera 40k: DoW (czyli bez
moda).
> Jak zainstalować??? Z góry dzienks za odp.

W menu DoW jest chyba zakładka mody. Tam wybierasz moda w którego chcesz grać.


ale skąd ściągnąć ??? może jakiś link ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 21:03, Lex napisał:

a która wersja jest najlepsza (1.5 ; 1.3b; 1.3)


1.5- jako jedyna wspolpracuje z Winter Assault

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje. Zamiast tylko gadac, proponuje w jakis dzien Pyknac sobie zbiorowo w WA. Wystarczy zalozyc gre o nazwie powiedzmy gram.pl na jakies haslo, zeby sie ni ryli inny, no chyba, ze chcemy grac razem w teamie na reszte swiata :). Co wy na to? Moze nawet zalozymy jakis klan? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z chęcią zapykam mnie obojętne kiedy mam ferie :D ale najlepiej wejść na kanał gdzie jest mało ludzi
np. eye of terrot i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i fajnie :), ja tez mam co prawda jeszcze kilka egzaminow ale mysle ze jakims poznym wieczorem w sobote czy niedziele bede dostepny. mam taka nadzieje. moznaby sie wstepnie ustawic na forum i jak wszyscy beda obecni zaczniemy masakre :) Mozemy sobie nawet zrobic jakis ranking czy cos w tym stylu, podzielic sie na jakies stale druzyny, zaczac cos dzialac coby bylo ciekawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 12:17, Grizzly. napisał:


> Hmm... Myślałem, że może jakieś CD z muzyką albo drzewka rozwoju na dobrym papierze :P
Ale
> i tak nie tylko dla dodatków TĘ grę się kupuje :)
>

Drzewka rozwoju..? Coś nie coś będziesz miał w instrukcji, jest bardzo obszerna, ma 56 stron.


No wiec tak sa 2 drzewka rozwoju z Dawn of War i 5 z Winter Assault więc jest ok :) A poza tym całkiem porządne instrukcje i co najważniejsze 35 wPLN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować