Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2005 o 14:56, HumanGhost napisał:

/.../. W ten sposób przyzwyczaje się juz do nowych rozwiązań. :-)


To dobrze robisz. Ja musze teraz w całości inną strategię wykorzystać, aby nie przegrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 17:12, DEViANCE napisał:

To dobrze robisz. Ja musze teraz w całości inną strategię wykorzystać, aby nie przegrać.


Trochę pogrzebałem w necie i rzeczywiście jest trochę zmian w mechanice gry. Czy są to zniamy na lepsze? Nie mnie sądzić. W każdym razie nie mogę się doczekac jak zagram. Przeszedłem demko i dołączone mapy do skirmish. Apetyt na ta grę mam coraz większy. Jeden z najbardziej dynamicznych RTS''ów. Nie pozwala się oderwać. Taka właśnie powinna być dobra gra. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 17:41, HumanGhost napisał:

/.../Taka właśnie powinna być dobra gra. :-D


Poćwicz trochę i się spotkamy :) Zobaczysz jak się różnią walki między CPU a żywymi przeciwnikami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 15:20, Morog napisał:

nie wiem po co pozmieniali inne rasy
moim zdaniem nie na lepsze
pozabierali bron i wogole
po co?


Według mnie jedyną zła zmiana jest konieczność posiadania Klasztoru, aby wyposażyć oddział w ciężkie boltery. Teraz ta broń stała się nieoplacalna i lepiej dać pistolety plazmowe - są skuteczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja równie dodatek już otrzymałem :) Trochę CDP przesadził z tymi certyfikatami. Ciężko je się odrywa i można przy tym zniszczyc pudełko. Moim zdaniem CDP nie powinien tego dawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie też, że AI podbili. W podstawce od jego poziomu zależało to, jakie budynki komp stawia. Na niskim zawsze stawiał tylko Zbrojownie i Koszary - teraz stawia również budynek dający maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie gram w kampanię Ładu i utknąłem na 2 misji. Jestem na tym etapie, gdzie mam grupę Eldarów i muszę zniszczyć trzy generatory. Jednak niedługo po, gdy zniszczę 2, już atakuję 3 generator, ekran się ściemnia i wyświetla mi porażkę misji. Czy jest tam ograniczenie czasowe jakieś w tej misji, czy trzeba po prostu bardziej unikać walki z Okrami? Aha, i jeśli jest ograniczenie czasowe to czy na początku Gwardią Imperialną trzeba się strasznie spieszyć, bo ja się trochę ociągałem. Z góry dzięki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 19:51, hubal102 napisał:

szczerze mówiac mam mieszane uczucia po 2 dniach zabawy z WA... ale może to poprostu kwestia przyzwyczajenia...;/


Można wiedziec, co jest dokladnie wedlug ciebie nie tak?

Czedwik - nie mam pojęcia, ja z tą misjanie mialem problemów. Chyba nie można dopuścić do tego, aby zaatakowały ciebie Rzeziblachy Orków. JA tego unikałem i ukończyłem ten moment bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a mnie przy trzecim zaatakowały. Czyli musi być jakiś sposób, żeby ich uniknąć? No nic, w każdym razie będę próbował :) Najwidoczniej nie ma chyba tam ograniczenia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 01:57, Czedwik napisał:

No, a mnie przy trzecim zaatakowały. Czyli musi być jakiś sposób, żeby ich uniknąć? No nic, w każdym razie będę próbował
:) Najwidoczniej nie ma chyba tam ograniczenia czasu.


Jest sposób na uniknięcie. Do do kazdego z Wielkich Generatorów są dwa dojścia. Jednym wchodzisz, niszczysz orków, następnie bierzesz się za Generator. Po zniszczeniu uciekasz drugą stroną, a w tym czasie jedna z grup Rzeziblach podchodzi do tego miejsca. Ty masz z nimi nie walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baneblade rządzi. Jest potężny tyak, jak piowinien, a jednocześnei nei zostal przegięty. Zwłaszcza piekny jest ten "podrasowany" z końcówki 3 misji Ładu - jak się pojawił to była wielka rzeź Orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Wygląda zaje.. super. ;-) Muszę jeszcze trochę poczekac zanim sobie pogram, bo gre kupie dopiero w poniedziałek. Ale cierpiwość zostanie mam nadzieję wynagrodzona. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już na 5 misji Ładu. Mam jedno pytanie, czy jak już ją przejdę to warto wrócić do 4 i można ją wtedy wygrać Eldarami? Czy wtedy będzie zupełnie inna 5 misja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 20:11, Czedwik napisał:

Jestem już na 5 misji Ładu. Mam jedno pytanie, czy jak już ją przejdę to warto wrócić do 4 i można ją wtedy wygrać Eldarami?
Czy wtedy będzie zupełnie inna 5 misja?


W każdej kampani jest po 5 misji. Najtrudniejsze są jak grasz Chaosem i Orkami... Ale co do Twojego pytania - ja w 4 misji w ogóle nie wykorzystywałem Eldarów. Bazę zostawiłem, a szedłem samą Gwardią Imperialną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prozbe kto mi powie co zrobic jesli sciagnoem demko i w zaden sposob nie moge go uruchomic korzystam winzipa 9 wyskakuje mi komunikat zly format albo uszkodzony plik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 20:25, DEViANCE napisał:

W każdej kampani jest po 5 misji. Najtrudniejsze są jak grasz
Chaosem i Orkami... Ale co do Twojego pytania - ja w 4 misji w ogóle nie wykorzystywałem Eldarów. Bazę zostawiłem, a szedłem
samą Gwardią Imperialną.

No to dokładnie tak samo jak ja :) Po 5 misji to wiem, że jest tyle. W 4 misji gdy znisczyli mi ten pojazd to nie przegrywałem i mogłem grać Eldarami przeciwko wszystkim, ale nie mogłem sobie poradzić z masami Orków, dlatego przeszedłem ją od nowa grając tylko Gwardią. Dlatego byłem ciekaw czy ktoś przeszedł tą misję Eldarami i czy 5 wtedy zupełnie inaczej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować