Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Warhammer 40,000 - Dawn Of War - Winter Assault

3493 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2005 o 11:06, dacek_leeds napisał:

chlopaki mam takie maly pytanko :) mam wlasnie ta gierke ( edycja zlota ) i watpie czy mi pojdzie :) mam durona 1.4 256 ram, geforce 64. oczywiscie chodzi o najmiejsza rozdzialke,detale itp ;) czy jest jakas szansa na w miare zjadliwe dzialanie :> ?:)

Powinno na minimalnych pójść, DoW spokojnie ale z WA to spełniasz to właściwe minimum.
BTW nie sprawdzałeś wymagań w dziale pomocy technicznej ?
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=298&p=384

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale u mnie na kompie AMD Athlon 2500+ 512 MBDDR i GF 6600 GT, to płynniej chodzi DoW niż Winter Assault... A jak gram przez neta z "weteranami" to zniżam detale do średnich, ponieważ wtedy tworzymy takie armie, że potyczka trwa od 30 minut do 2h :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 14:52, DEViANCE napisał:

Nie wiem czy wiesz, ale u mnie na kompie AMD Athlon 2500+ 512 MBDDR i GF 6600 GT, to płynniej chodzi DoW niż Winter Assault...

Mam dokładnie to samo, przecieiż DoW ma mniejsze wymagania :)

Dnia 21.11.2005 o 14:52, DEViANCE napisał:

A jak gram przez neta z "weteranami" to zniżam detale do średnich, ponieważ wtedy tworzymy takie armie, że potyczka trwa od 30 minut do 2h :O)

Ja gram na średnih bo mam mało RAMu i na neta zmniejszyłem niektóre parametry, a z innymi dałem sobie spokój. Najważniejsza jest dla mnie grywalnośc nie grafika, choć stanowi miły dodatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 15:03, Szalony Max napisał:

> Nie wiem czy wiesz, ale u mnie na kompie AMD Athlon 2500+ 512 MBDDR i GF 6600 GT, to płynniej chodzi DoW niż Winter
Assault...
Mam dokładnie to samo, przecieiż DoW ma mniejsze wymagania :)



YYYY.... przepraszam za pomyłkę! U mnie sam DoW chodził znacznie wolniej niż WA na max ustawieniach. Nie wiem czemu, ale w WA mogę grać na maksymalnych parametrach z kompem i mi się nie haczy tak jak w DoW :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gre od niedawna. Jeszcze nie grałem na necie i nie chce się zbłaźnić. Gra mi troche przypomina starcrafta. Czy jest coś takiego jak w tej grze że np. Buduje 4 drony potem jakiś budynek znowu drona, pare jednostek itd. Czy jest jakaś kolejność budowania na początq żeby nie zostać w tyle za przeciwnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 15:04, DEViANCE napisał:

YYYY.... przepraszam za pomyłkę!

Pomyłki się zdarzają.

Dnia 21.11.2005 o 15:04, DEViANCE napisał:

U mnie sam DoW chodził znacznie wolniej niż WA na max ustawieniach. Nie wiem czemu, ale w WA mogę grać na maksymalnych parametrach z kompem i mi się nie haczy tak jak w DoW :/

Niestety u mnie jest tak ja powiedziałem, DoW powiedzmy że śmiga na średnich a WA przycina się, sytuacja ma miejsce szczególnie jak mamy bitwę o dużym natężeniu z dużą ilością jednostek, a jak już zlecę Bombardowanie orbitalne to zaczyna się mały pokaz slajdów. Ot dlaczego zniejszyłem detale (tylko w grze siecowej z dużą liczbą graczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 15:08, iro1979 napisał:

Mam gre od niedawna. Jeszcze nie grałem na necie i nie chce się zbłaźnić. Gra mi troche przypomina starcrafta.

Tylko troszeczke ;)
>Czy jest coś takiego jak w tej grze że np. Buduje 4 drony potem jakiś budynek znowu drona, pare jednostek itd.
>Czy jest jakaś kolejność budowania na początq żeby nie zostać w tyle za przeciwnikiem?
Jest określona kolejnośc budowania dla każdej z nacji, tu znajdziesz porady dotyczące kolejności budowy taktyk i inne ciekawe rzeczy http://www.dawnofwar.gamesnet.pl/index.php?c=7&sid=b0cab5f7102f9bd39e93df09b8c45174

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 14:47, Szalony Max napisał:

> chlopaki mam takie maly pytanko :) mam wlasnie ta gierke ( edycja zlota ) i watpie czy mi pojdzie :) mam durona 1.4
256 ram, geforce 64. oczywiscie chodzi o najmiejsza rozdzialke,detale itp ;) czy jest jakas szansa na w miare zjadliwe dzialanie
:> ?:)
Powinno na minimalnych pójść, DoW spokojnie ale z WA to spełniasz to właściwe minimum.
BTW nie sprawdzałeś wymagań
w dziale pomocy technicznej ?
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=298&p=384


sprawdzalem sprzwdzalem :) ale pytam sie kogos kto gral ;) z wymaganiami to roznie ;) a giere i tak wygralem wiec wole nie rozpakowywac jak nie pojdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 16:31, Revan89 napisał:

to kto chce ze mną zagrać? ja nadal czekam do 20 będę na gg, jak sie nikt nie zgłosi, a o 21 ide spać...

gg to 3777067
:P


Ja ale nie widze cię na gg.

----> Szalony Max
>Gram z kim popadanie. Raz czy też dwa traiłem przez przypadek na graczy ze średnim starzem tj. wdeptali mnie w >ziemię po ok 20 minutach gry i zwyzywali od n00bem czemu się nie dziwię, dlatego szukam graczy o podobnym >starzu jak mój, czyli brać n00bów :)

No to witaj w ekipie bo ja... chyba :P też jest n00b :) Ale jak się pytałem to chodziło mi jaką rasą grasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 18:28, Grizzly. napisał:

----> Szalony Max
No to witaj w ekipie bo ja... chyba :P też jest n00b :) Ale jak się pytałem to chodziło mi jaką rasą grasz ?

Jak narazie gram Space Marines, bo z nimi mam największe doświadczenie (kampania z podstawki) i narazie nie palnuje przenosin na coś innego. Kusząca wydaje się IG ale wymaga odrobiny umiejetności których mi chwilowo brakuje.

>Revan

Dnia 21.11.2005 o 18:28, Grizzly. napisał:

to kto chce ze mną zagrać? ja nadal czekam do 20 będę na gg, jak sie nikt nie zgłosi, a o 21 ide spać..gg to 3777067

Z ogromną chęcią bym zagrał ale ma sporo paracy i nie wiem czy nawet w tym tygodniu odpalę Warmłotka :/
Numer już mam na liście.
BTW. Widze że udzieasz się na forum DoW, bo twój nick skąś kojarzyłem, ale do konca nie wiedziałem skąd. Dopiero przejżenie forum DoW mnie oświeciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 18:28, Grizzly. napisał:

Ja ale nie widze cię na gg.


Ja jestem niewidoczny na gg, zawsze jestem niewidoczny :P

>Szalony Max
>BTW. Widze że udzieasz się na forum DoW, bo twój nick skąś kojarzyłem, ale do konca nie wiedziałem skąd. >Dopiero przejżenie forum DoW mnie oświeciło

Ale chodzi ci o ogólne forum Warhammera? www.dawnofwar.gamesnet.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 19:09, Revan89 napisał:

>BTW. Widze że udzieasz się na forum DoW, bo twój nick skąś kojarzyłem, ale do konca nie wiedziałem skąd. >Dopiero przejżenie forum DoW mnie oświeciło
Ale chodzi ci o ogólne forum Warhammera? www.dawnofwar.gamesnet.pl?

Tak, dokładnie o to forum mi chodzi, co do grania to możemy ewentualnie pod koniec tygodni się umówić, szczegóły omówimy na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2005 o 19:11, Szalony Max napisał:

Tak, dokładnie
o to forum mi chodzi, co do grania to możemy ewentualnie pod koniec tygodni się umówić, szczegóły omówimy na gg.

Mi pasi, kiedy mam opis I know why you wanna hate me... to wtedy mnie nie ma, a kiedy jakiś inny np. Achtung! Jackass ... i dalej coś tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 14:44, Szalony Max napisał:

> dlaczego gdy sie loguje w grze sieciowej to wyskakuje mi ze mam cos z firewallem i routerem? mam polaczenie radiowe
internetu czy to dlatego? prosze o pomoc
A sprawdzałeś w pomocy ?
Moje konto -> lista gier -> WA -> Pomoc
Zapewne
musisz odblokować odpowiednie porty (w pomocy są podane), ewentualnie masz problem z routerem (też jest rozwiązany)

Nie chodzi mi o samo logowanie tylko jak tworze profil to mam taki bład
A na routerach i firewallach sie nie znam tym bardziej ze mam polaczenie radiowe!!
co robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 20:07, boy21o napisał:

Nie chodzi mi o samo logowanie tylko jak tworze profil to mam taki bład

Czy nie możesz się zalogować ?
Masz źle wpisany CD key
Czy logujesz się ale nie możesz wejśc do gry z poczekalni sieciowej ?
Nie odblokowałeś portów.
Start-> Panel sterowania-> Połączenia sieciowe i internetowe -> Zapora systemu Windows-> Wyjątki ->
Tu powinieneś mieć odfajczone W40K i W40kW.
Porty odbkokowujesz na przycisku "Dodaj port"
Tu masz całą liste potrów i problemów jakie wystepują z firewalami.
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=298&p=397

Dnia 21.11.2005 o 20:07, boy21o napisał:

A na routerach i firewallach sie nie znam tym bardziej ze mam polaczenie radiowe!!

Ja też się nie znam za bradzo, ale to co jest w pomocy techniocznej mi pomogło.

Dnia 21.11.2005 o 20:07, boy21o napisał:

co robic????

Najlepiej napisać do działu pomocy technicznej
http://www.gram.pl/pomoc.asp
Wybierasz grę, sparawdzasz czy nie ma rozwiązania twojego problemu, jak nie ma to piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 20:38, Szalony Max napisał:

> Nie chodzi mi o samo logowanie tylko jak tworze profil to mam taki bład
Czy nie możesz się zalogować ?
Masz źle wpisany
CD key
Czy logujesz się ale nie możesz wejśc do gry z poczekalni sieciowej ?
Nie odblokowałeś portów.
Start-> Panel
sterowania-> Połączenia sieciowe i internetowe -> Zapora systemu Windows-> Wyjątki ->
Tu powinieneś mieć odfajczone
W40K i W40kW.
Porty odbkokowujesz na przycisku "Dodaj port"
Tu masz całą liste potrów i problemów jakie wystepują z firewalami.
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=298&p=397

> > A na routerach i firewallach sie nie znam tym bardziej ze mam polaczenie radiowe!!
Ja też się nie znam za bradzo, ale to
co jest w pomocy techniocznej mi pomogło.

> co robic????
Najlepiej napisać do działu pomocy technicznej
http://www.gram.pl/pomoc.asp
Wybierasz
grę, sparawdzasz czy nie ma rozwiązania twojego problemu, jak nie ma to piszesz.

a jak niema jak odfajczyc WA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 21:54, boy21o napisał:

a jak niema jak odfajczyc WA??

wchodzisz tak jak wcześniej napisałem, tylko że zamiast "Dodaj port" klikasz dodaj program i z listy programów wybierasz Winter Assault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2005 o 22:26, Szalony Max napisał:

> a jak niema jak odfajczyc WA??
wchodzisz tak jak wcześniej napisałem, tylko że zamiast "Dodaj port" klikasz dodaj program
i z listy programów wybierasz Winter Assault.

od poczatku
otwieram panel sterownia - polaczenia sieciowe - wlasciwosci - zaawansowane i ustawienia i tam jakby 3 okienka :
uslugi, rejestrowanie zabiezpieczen, protokol ICMP i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować