Zaloguj się, aby obserwować  
Night_Elf

Ratujmy Dolinę Rospudy!

339 postów w tym temacie

To daj pieniądze dla tych ludzi co by musieli wysiedlić! Ty masz nie po kolei! A pomyślałeś w ogóle o tych ludziach? Wy dziwni jesteście dla was ważne są jakieś robaki, których na codzień nikt nie widzi; jak wy nawet tam nie byliście a jedyne co wiecie o augustowie to to co w TV pokażą i tyle. Nie macie najmniejszego pojęcia co się tam dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To daj pieniądze dla tych ludzi co by musieli wysiedlić! Ty masz nie po kolei! A pomyślałeś w ogóle o tych ludziach? Wy dziwni jesteście dla was ważne są jakieś robaki, których na codzień nikt nie widzi; jak wy nawet tam nie byliście a jedyne co wiecie o augustowie to to co w TV pokażą i tyle. Nie macie najmniejszego pojęcia co się tam dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, a ty może masz pojęcie?! Ludzie ludzmi, też im współczuje i chce im pomóc, ale ludzi jak mrówków, a ptaki są tam takie ze pewnie nawet na obrazku nie widziales ;DD
PS: Sam masz nie pokolei i nie obrażaj mnie bo to sie może źle skonczyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za. Powinni tych pajaców co do drzew się przywiązują siłą zabrać i zbudować drogę. Jeśli byśmy ich cały czas słuchali i nic nie budowali to teraz mieszkalibyśmy w lepiankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta, a jeśli ich byśmy w ogole nie słuchali to potem byś sie nasłuchał ze Polska krajem dewastacji przyrody itp itd ;/ a róbta co chceta ja i tak mam najmniej do powiedzenia bo nie moge zrobić nic, nie mam ani 18 lat ani uprawnien zeby cokolwiek powiedzieć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 16:05, Mastexx100 napisał:

Widać, że sam tego nie czytałeś:

Dnia 02.03.2007 o 16:05, Mastexx100 napisał:

Przemierzając Augustów, oprócz dwóch rond i pary świateł praktycznie
nie napotykają żadnych przeszkód, które zmuszałyby je do zwalniania
i pozwalały mieszkańcom bezpiecznie przechodzić przez ulice. W efekcie
giną ludzie."


No to właśnie miałem na myśli pisząc, że Augustów w dużej mierze sam jest sobie winien. Co za problem postawić światła na przejściach gdzie piesi sami sobie włączają światła? A inne rozwiązanie, co prawda droższe ale skuteczniejsze, tzn kładki i przejścia podziemne? Narzekać jest łatwo, ale dlaczego burmistrz i rada miasta nie czyni żadnych kroków w tym kierunku? Takie światła można zainstalowć w ciągu kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze przez Augustów przebiega tranzyt a światła by go spowolniły. A po drugie Augustowianie(dobrze napisane?) broni się tym że ginie tam kupa ludzi więc co oni robią rzucają się pod te samochody niech trochę uważają a nie szukają dziury w całym a poza tym na stronie Augustowa jest napisane że w ciągu 15 lat zginęło około 15 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:15, Ciej napisał:

/ciach/ szukają dziury w całym


Zgadzam się. Nie potrzebnie robią tyle hałasu. Zresztą ja jestem za Doliną Rospudy i trzymam za nią kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje interesy:
- szefostwo greenpeacu zbija gruby szmal na tej całej ekologii, o czym nieszczęśni obrońcy przyrody nie wiedzą (chociażby na tym forum); guy sorman pisał, że greenpeace zrobił sobie z ekologii religię, która w przeciwieństwie do chrześcijaństwa stawia naturę ponad człowieka
- PIS kombinuje z referendum i podlizuje się mieszkańcom regionu - w podlaskim (nie podlaskiem, bo takiej formy nie cierpię) mają się odbyć wybory do sejmiku - i wszystko jasne
- SLD krytykuje PIS, chce sie przypodobać ekologom, mimo że sami doprowadzili do tego, że umowy na budowę tej drogi przez tą doline zostały zawarte

A "Zieloni" niech zajmą się tym co im wychodzi najlepiej - promowaniem homoseksualizmu, aborcji i eutanazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:45, Mogrim napisał:

Każdy ma swoje interesy:
- szefostwo greenpeacu zbija gruby szmal na tej całej ekologii, o czym nieszczęśni obrońcy
przyrody nie wiedzą (chociażby na tym forum); guy sorman pisał, że greenpeace zrobił sobie
z ekologii religię, która w przeciwieństwie do chrześcijaństwa stawia naturę ponad człowieka (...)


A niby skąd masz takie wiadomości? Cóż takiego dochodowego jest w siedzeniu w lesie przypiętym do drzewa? Oczywiście, że Greenpeace obraca pieniędzmi. Przecież bez kasy nieczego nie zrobisz. Źródła dochodu mogą być różne - składki darowizny itp. (zastrzegam, że źródeł finansowania tej organizacji nie znam). No i czy człowiek nie jest częścią natury? Bez natury nie byłoby człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PO co komu odwodnica... no tak dobre pytanie, życie ludzi jest równie ważne jak życie zwierząt i ochrona niezwykle pięknej i rzadkiej przyrody. Ja już naprawde nie wiem po czyjej stronie ustać, sercem jestem ze zwierzętami, ale żal mi tych ludzi którzy nie mogą prowadzić normalnego życia przez te TUR''y. No ale moim zdaniem to mogliby zrobić inaczej... Mianowicie, zrobić tą obdownice zupełnie gdzie indziej, może będzie to przezłużało droge TIR''ów ale uratuje to i zwierzęta i ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno sie odwołać budowę.
Po pierwsze: nie wolno niszczyć czegoś tak pięknego.
Po drugie(ważniejsze): Unia i tak zablokuję budowę a już na pewno nałoży takie kary, że budowanie obwodnicy dookoła i tak się zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, wiem ze czlowiek to nie zwierze, ale też chce żyć... i to w dogodnych warunkach... tak samo ludzie. Zakaz? Chyba nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 16:10, Mastexx100 napisał:

To daj pieniądze dla tych ludzi co by musieli wysiedlić!


Nie mowilem, ze tzreba ich wysiedlic. Mowilem, ze mieszkaja w jakiejs smiesznej wiosce, ktora stawiaja ponad skarb calej Europy. Niech sobie tam dalej mieszkaja, ale niech znaja pewna hierarchie wartosci.

Dnia 02.03.2007 o 16:10, Mastexx100 napisał:

A pomyślałeś
w ogóle o tych ludziach?


Tak. I nie szkoda mi pieniedzy na obwodnice, pod warunkeim,z e nie bedzie przebiegac przez doline Rospudy.

Dnia 02.03.2007 o 16:10, Mastexx100 napisał:

jak wy nawet tam nie byliście a jedyne co wiecie o augustowie to to co w TV
pokażą i tyle. Nie macie najmniejszego pojęcia co się tam dzieje.


Slucham wiec: co tam sie dzieje? Czy ludzie chodza jak lemmingi wpadajac pod ciezarowki? Jesli tak, moze to i lepiej, bo glupio ebdzie, jak ich geny przetrwaja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować