Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon - wygląd Ciri zmienimy jeszcze w tym tygodniu

28 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2015 o 18:09, NemoTheEight napisał:

że jak będzie chciał z nich skorzystać to przy którymś przejściu gry. Nawiasem jesteś
jedyną znaną mi osobą, która grała w Wieśka tylko raz.


A gdzie powiedziałem że grałem raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam te komentarze i jak zwykle pełno narzekania. Gra to przecież coś niesamowitego. Widać ile Redzi włożyli pracy w tą produkcję. Podziwiam i gratuluję sukcesu ! Jesteście niesamowici !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem jesteś
> jedyną znaną mi osobą, która grała w Wieśka tylko raz.

Ja grałem tylko raz, nie lubie przechodzić gry dwa razy pod rząd, kiedyś pewnie wrócę, ale wybory mimo, że zróżnicowane nie są dla mnie czymś dla czego poświęce drugi raz ponad 100h zeby zobaczyć kilkanaście cutscenek z innym zakończeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2015 o 18:09, NemoTheEight napisał:

Nawiasem jesteś jedyną znaną mi osobą, która grała w Wieśka tylko raz.

To teraz znasz dodatkowo jedyną osobę, która Wieśka 3 nie skończyła, bo się nim znudziła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To tak trudno zrobić sobie save na slocie jak jesteś ze wszystkimi na

Spoiler

statku
> na Skellige

?
> > Ja tak zrobiłem i nie płaczę.
>
> Ty kpisz czy o drogę pytasz?:) Rozumiem ze to był żart, zaśmiałem sie przyznaje.
>
> Już widzę każdy gracz na świecie robi save w różnych momentach by potem podziwiać skórki.
> eh ten humor w dzisiejszych czasach.
>
> Mniej byś palnął gdybyś powiedział że mogę sobie przejśc drugi raz grę. Nie po to się
> robiło ten ponad 40lvl żeby przechodzić od nowa
dla.. skórki :D

Ja gram drugi raz bo przeszedłem a teraz nowa grafika w pc VSR na rozdzielczość 2k
Na 42calach włosami powyżej 40FPS wiec podziwiam te skorki xd tak chwale sie bo wszyscy narzekają na R9 390 a cenowo idealnie pasuje w to co chciałem i olbrzymi przyrost z 280X pozdro xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować