Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 15:03, pitors89 napisał:

> a wpisywales w wyszukiwarce czy jest?
O to chodzi http://www.gram.pl/sk2_8A3hG,4_Razer_Diamondback_3G_niebieska.html ?

Ależ ta myszka jest dostępna! Po prostu nie mają jej w magazynie, tylko sprowadzają na zamówienie. Wkładaj ją do koszyka! Ja jutro zamówisz, to dojdzie na jakieś (w przypadku kuriera) 2-6dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykupili wszystko co miał sklep na stanie i pewnie muszą czekać na dostawę od dystrybutora. Co w tym dziwnego ? Może dystrybutor nie może im dosłać towaru, bo rozszedł mu się cały nakład i dopiero tłocza nastepną partię. Jak chcesz kupić to w niektórych innych sklepach jest dostępna.

ps Każda gra ma w pewnym sensie limitowane wydanie. Przecież nie produkuje się ich w nieskończonej ilości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz albo czekać, albo zamówić w innym sklepie, ja też sobie chce to kupic i szukam jak najtaniej i najtaniej jest chyba na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu na gram wczoraj była tylko 1 sztuka Guitar Hero III na PS2? Limitowana edycja jakaś? Może będzie jakiś dowóz, aktualnie pieniędzy nie mam, a okazji stracić nie chcę. W końcu to tanie nie jest, trzeba zbierać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy w tym roku też będzie przerwa w wydawaniu Antologii Blizzarda? Bo może (wątpliwe) bym kupił, ale w tamtym roku czekałem do ostatniej chwili i w końcu wycofali... Teraz też tak będzie? :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 10:24, arti95 napisał:

Mam pytanie: Czy za kupno sprzetu na gram.pl jest wPLN?


Zdefiniuj pojęcie "sprzęt na gram.pl" ;) Bo nie bardzo rozumiem, chodzi o gadżety czy co?

I przepraszam za podwójnego posta, nie zauważyłem wcześniej, a opcja Edit już się skończyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 14:16, Mr.M napisał:

> Mam pytanie: Czy za kupno sprzetu na gram.pl jest wPLN?

Zdefiniuj pojęcie "sprzęt na gram.pl" ;) Bo nie bardzo rozumiem, chodzi o gadżety czy co?

I przepraszam za podwójnego posta, nie zauważyłem wcześniej, a opcja Edit już się skończyła
:)


o gadzety ktore na gram.pl czy dostane za nie wPLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2007 o 14:27, arti95 napisał:

o gadzety ktore na gram.pl czy dostane za nie wPLN?


A, rozumiem już :)
Prawdopodobnie nie, gdyż , o ile mi wiadomo, WPLN są dawane tylko do gier, bo przecież dostaje się je za rejestracje gry na koncie - a nie zarejestrujesz chyba smyczy, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 14:28, Mr.M napisał:


> o gadzety ktore na gram.pl czy dostane za nie wPLN?

A, rozumiem już :)
Prawdopodobnie nie, gdyż , o ile mi wiadomo, WPLN są dawane tylko do gier, bo przecież dostaje
się je za rejestracje gry na koncie - a nie zarejestrujesz chyba smyczy, nie? :P


hehehe....... dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z Guild Wars (Prophecies, ale i Factions i Nightfall)? Czy będzie jeszcze wogóle kiedyś gdziekolwiek dostępne? Przykro to mówić, ale potrzeby fanów serii wydają się być ignorowane przez CDProjekt.
Grę można by już zgłosić do ''Ktokolwiek widział, Ktokolwiek wie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz, podstawkę tylko tak szybko wykupili, Factions i Nightfall jeszcze są. ;P

Ale się nie zdziwię, że znikną w trymiga, ta gra się szybko rozchodzi. Z tego co wiem, co zauważyłem, to co miesiąc są jakieś dostawy. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie cze Heroes Might and Magic Complete, będzie dostępna w sklepie gram.pl, czy tylko w Media Markt i Saturn, tak jak Kolekcja wszech czasów NWN??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie złożyłem zamówienie, zużywając kod 100 PLN za EK Wiedźmina.
Tak sobie wszystko wyliczyłem (mam nadzieje że dobrze), żeby po skumulowaniu bonu i wPLN''ów nic nie dopłacać.
Po złożeniu zmówienia, wyskoczył mi komunikat:
"Niestety nie możesz zapłacić za to zamówienie. Skontaktuj się z działem obsługi klienta ."
Czy to oznacza, że wszystko dobrze zrobiłem i nie muszę nic dopłacać. Czy też muszę dopłacić, ale w tej chwili nie dam rady tego zrobić?

[Edit] Zapomniałem dodać, że w czasie zamówienia wybrałem metodę zapłaty: "Płacę z PKO Inteligo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się to co widzę... w empik.com podają że GoW zostanie wydany 21 grudnia :/
jeśli tak będzie też na gram.pl to ja w takim razie anuluje zamówienie... wezmę tylko UT3 ES na gram.pl a GoW kupię w empiku albo w ultima.pl

na ultima.pl podają że premiera odbędzie się 10 grudnia, na gram.pl 11....
a poza tym w newsie o przesunięciu premiery GoW na gram.pl pisali że o ostatecznej (oby...) dacie premiery poinformują w ciągu 5 dni... oby jutro pojawiło się jakieś oświadczenie w tej sprawie!

CDP bardzo straciło w moich oczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować