Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2007 o 19:55, muniok napisał:

> > A szkoda, że w sklepie gram.pl można wykorzystać tylko część wirtualnych pieniędzy
(i
> to bardzo
> > mało), a resztę trzeba dopłacać. Mogliby trochę podnieść to, żeby można było więcej
zużyć
> tych
> > pieniędzy na jedną rzecz.
> gdyby podnieśli, to by stracili. Ale pomysł nie jest zły!
No właściwie to masz rację. I dzięki, że się ze mną zgadzasz.

ależ proszę upszejmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 15:15, Evil Khan napisał:

Też dostaliście taką reklamę gram.pl z MM w tle ;) ?

Tak ja dostałem, ale te ceny w promocji Świątecznej są takie same jak normalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:00, Zagul napisał:

Chciałbym się dowiedzieć kiedy będzie dostępna "KOLEKCJA WSZECHCZASóW HEROES MIGHT AND MAGIC"


Dopiero jak pojawią się Dzikie Hordy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:22, Zagul napisał:

> Też dostaliście taką reklamę gram.pl z MM w tle ;) ?
Tak ja dostałem, ale te ceny w promocji Świątecznej są takie same jak normalnie :/

Generalnie ani Cenega ani CDP nie zarobi na mnie w te święta. Te "promocje" są dla ludzi którzy chyba nie śledzą cen. Oni i tak się dadzą nabrać jak im się napisze "promocja" czy "wyprzedaż". Świadomy, stały nabywca tej formy elektroniczej rozrywki raczej się w bambuko nie da zrobić. Ale wiadomo - to święta - wszystko się sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:40, Zagul napisał:

Cenega dała kody z 30% zniżką, to już lepiej niż CD projekt.


Właśnie dałes się nabrać :) Policz sobie tą promocje z tymi kodami i zobacz od jakich cen odejmuje się te 30 %. Taniej wyjdzie w MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:46, hehe napisał:

> Cenega dała kody z 30% zniżką, to już lepiej niż CD projekt.

Właśnie dałes się nabrać :) Policz sobie tą promocje z tymi kodami i zobacz od jakich cen odejmuje
się te 30 %. Taniej wyjdzie w MM.

Po pierwsze u mnie nie ma Media Marktu, a po drugie wiem, że wychodzi tak samo, ale ja myślałem o EK bioshocka, to by mi taniej wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co piszę poniżej oznaczone jest jako "Według mnie".

Według mnie ( :p ) myszka ta będzie w teorii zawsze niedostępna, sprzęt i książki bodajże są ściagane na zamówienie przez gram. Przynajmniej tak zaobserwowałem przeglądając kategorie sprzętowe lub z książkami. Od jakichś dwóch tygodni pad i pilot do PS2 Slim ma być za 5 dni. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo niedobrze, bo zamówiłem korzystając ze zniżki 100zł (problemy z EK Wiedźminem) i mam nadzieję, że przed świętami ją dostanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie doczekasz. Po prostu wkładasz do koszyka i składasz zamówienie. A dojdzie (w przypadku kuriera) za 2-6 dni. Mało osób kupuje ten towar, więc sprowadzają go tylko na zamówienie. A swoją drogą, to ja też dzisiaj wykorzystałem swój stuzłotowy bon. Zamówiłem EK Medievala II (70zł), premierówkę DMoMM (35zł), plakat GW:N (50wPLN), box GW:F (25 wPLN). Dodam tylko, że o 1zł tańszy mesjasz w topsellerze nie ma mapki i making-off. No i jeszcze darmowa przesyłka - 10wPLN. Więc zapłaciłem 4,80zł i 120wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ciekawe pytanie, a mianowicie dotyczące przelewu. Ja dużo osób wie niedawno miało miejsce połączenie dwóch gigantów na Polskim rynku bankowym, PKO SA i BPH. W związku z tym mam pytanie co do przelewu BPH, a raczej PKO 24 bo chyba na taki się teraz zmienił. Czy akceptujecie ten przelew, albo ogólnie jak sie przedstawia cała sprawa z tym związana? Proszę o w miarę szybka odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie kiedy będzie w sklepie dostępna myszka Razer Diamondback 3G(dowolny kolor,ale najlepiej czerwona),bo nikt nie odpowiada na e-mail, który wysłałem do sklepu?? Proszę podać jakąś przybliżoną datę. Please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:59, pitors89 napisał:

Czy ktoś wie kiedy będzie w sklepie dostępna myszka Razer Diamondback 3G(dowolny kolor,ale
najlepiej czerwona),bo nikt nie odpowiada na e-mail, który wysłałem do sklepu?? Proszę podać
jakąś przybliżoną datę. Please...


a wpisywales w wyszukiwarce czy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, wysyłałem maila do gramu w poniedziałek bo miałem problem z przesyłką i mieli odpisać w max 48h. tak wiem jak to jest, że prawie nigdy nie odpiszą na czas, ok. ale moja sprawa jest dość bardzo istotna i chcę żeby mi jak najszybciej na maila odpowiedziano... więc kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować