Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Czytam kolejną nizadawalającą opinie na temat Pro Street, chyba też nie kupie, ja czekam do świąt n jakoms promocyjkę, że np. więcej wirtualnych można wydać czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak chcę złożyć zamówienie, to pojawia się komunikat "W Twoim koszyku nie znajdują się żadne produkty." podczas gdy znajdowały się tam Gears Of War EK + 2 podkładki wiedźminowe i 2 smyczki?
I dlaczego nie odlicza mi wirtualnej kasy za GoW skoro mam jej wystarczająco dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, ze DOK zapracowany jest..

W takim razie po cholere pisza, ze do 48 godzin odpowiedza?!!

druga sprawa jest taka, ze odebralem pogiety plakat wyslalem zdjecia, zrobilem wszystko icze kam juz cholerny tydzien, a tutaj nic - zero odpowiedzi.


Zrobcie cos z tym ludzie, bo to o was swiadczy bardzo zle.

Jezeli kolokwialnie mowiac "macie w dupie" klienta, to klient ma sie tym samym odwzajemnic?


LUDZIE NIE KUPUJCIE PLAKATOW W SKLEPIE GRAM.PL
niby sa w tubie, niby dobrze przewozone - a dochodza pogiete, a skontakotwanie sie z dzialem obslugi klienta mozna okreslic mianem cudu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Otóż pisze w takiej kwestii: dlaczego do licha Gram.pl wysyła swoje towary w dniu premiery danej gry, a nie dzień-dwa wcześniej, aby klient faktycznie otrzynmal towar w dniu premiery. Najlepszym przykładem niech będzie Mass Effect na X360. Gra wychodzi jutro, czyli praktycznie nie ma szans na otrzymanie jej w ten sam dzień, bo wiadomo, weekend. Nawet w sytuacji gdy zamówiłem grę kurierem najszybszy możliwy termin, kiedy ja otrzymam to poniedziałek, bo wiadomo jakie mamy firmy kurierskie w Polsce (chyba nigdy nie dostałem jeszcze towaru w sobotę, ze o niedzieli nie wspomnę) - to taka Poczta Polska pod innym szyldem.
Czy nie byłoby logicznie wysyłać grę dzień-dwa wcześniej? Towar wtedy docierałby prawie na pewno do klienta w dniu premiery, co wydaje mi sie logicznym rozwiązaniem.
Jakie są wasze przemyślenia w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:09, KrzysztofT napisał:

Buehehe. To mnie sklep gram zaskoczył. Wiedźmin EK w promocji został przeceniony ze 199.90
na 199.90. WOW. :)


Przecież w zwykłych sklepach EK nie ma, więc co mieli przeceniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:12, Wolus1 napisał:

> Buehehe. To mnie sklep gram zaskoczył. Wiedźmin EK w promocji został przeceniony ze 199.90

> na 199.90. WOW. :)

Przecież w zwykłych sklepach EK nie ma, więc co mieli przeceniać?


Zobacz obrazek. Cena sugerowana i twoja cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:13, KrzysztofT napisał:

> > Buehehe. To mnie sklep gram zaskoczył. Wiedźmin EK w promocji został przeceniony
ze 199.90
>
> > na 199.90. WOW. :)
>
> Przecież w zwykłych sklepach EK nie ma, więc co mieli przeceniać?

Zobacz obrazek. Cena sugerowana i twoja cena.


Ale z tego co zauważyłem to prze każdy produkcie w sklepie gram.pl są tabelki "sugerowana cena" i "twoja cena"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:15, Wolus1 napisał:

> > > Buehehe. To mnie sklep gram zaskoczył. Wiedźmin EK w promocji został przeceniony

> ze 199.90
> >
> > > na 199.90. WOW. :)
> >
> > Przecież w zwykłych sklepach EK nie ma, więc co mieli przeceniać?
>
> Zobacz obrazek. Cena sugerowana i twoja cena.
>

Ale z tego co zauważyłem to prze każdy produkcie w sklepie gram.pl są tabelki "sugerowana cena"
i "twoja cena"


Są. I zawsze cena jest niższa (dla zarejestrowanych i z "dużym zapasem" wpln). A tu. 199.90 przekreślone i nowa niższa cena na czerwono to 199.90. LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:39, Ciachoo666 napisał:

/ciach/
Po prostu za tą grę nie możesz płacić wPLNami, za to możesz je wykorzystać na dostawę.

No i to jest plus zawsze tą dyche zaoszczędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:09, KrzysztofT napisał:

Buehehe. To mnie sklep gram zaskoczył. Wiedźmin EK w promocji został przeceniony ze 199.90
na 199.90. WOW. :)

Zawsze coś można zaoszczędzić xD To żart ze strony CDP? Czy tylko błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 15:56, Mandella napisał:

Otóż pisze w takiej kwestii: dlaczego do licha Gram.pl wysyła swoje towary w dniu premiery
danej gry, a nie dzień-dwa wcześniej, aby klient faktycznie otrzynmal towar w dniu premiery.
Najlepszym przykładem niech będzie Mass Effect na X360


Czy jest tam gdzieś napisane ze masz gwarancję dostawy przed premierą ? Nie ma. Podany jest termin 23 września jako termin wysyłki. Czemu więc masz pretensję że nie wysyłają wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 23:05, hehe napisał:

> Otóż pisze w takiej kwestii: dlaczego do licha Gram.pl wysyła swoje towary w dniu premiery

> danej gry, a nie dzień-dwa wcześniej, aby klient faktycznie otrzynmal towar w dniu premiery.

> Najlepszym przykładem niech będzie Mass Effect na X360

Czy jest tam gdzieś napisane ze masz gwarancję dostawy przed premierą ? Nie ma. Podany jest
termin 23 września jako termin wysyłki. Czemu więc masz pretensję że nie wysyłają wcześniej
?


No wlasnie, a moim zdaniem powinni wysylac gre tak, aby trafiala do klienta w dzien premiery, ktory nazywa sie w sklepie gram.pl dniem wysylki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować