Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Witam! Czy wiadomo kiedy, tak mniej więcej, pojawią się zapowiadane gadżety w sklepiku wiedźmińskim? Chodzi mi głównie o płytę z muzyką, figurkę i kości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 18:24, Zagul napisał:

No i to jest plus zawsze tą dyche zaoszczędzisz.

Nawet więcej niż dychę, bo gdy zamawiałem swojego Wiedźmina w EK i wybrałem kuriera [=15zł] to zapłaciłem 10wPLN. A więc zaoszczędziłem 15zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 14:57, Kolumb22 napisał:

Będzie jescze w sklepie dodatek do medka 2?Bo jest napisane "nakład wyczerpany"

Nakłąd wyczerpany, czyli nie ma w tej chwili w sklepie. A jak przyjdze dostawa to będzie można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 14:57, Kolumb22 napisał:

Będzie jescze w sklepie dodatek do medka 2?Bo jest napisane "nakład wyczerpany"

Na pewno, tylko przy EK jak piszę, że nakład wyczerpany to nie będzie już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 15:10, Zagul napisał:

> Będzie jescze w sklepie dodatek do medka 2?Bo jest napisane "nakład wyczerpany"
Na pewno, tylko przy EK jak piszę, że nakład wyczerpany to nie będzie już.

och to dobrze, bo już myślałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 15:36, Kolumb22 napisał:

> > Będzie jescze w sklepie dodatek do medka 2?Bo jest napisane "nakład wyczerpany"

> Na pewno, tylko przy EK jak piszę, że nakład wyczerpany to nie będzie już.
och to dobrze, bo już myślałem...

Zawsze masz allegro, tam zawsze są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ten stu-złotowy bon dodawany do każdej EK Wiedźmina wysłanej w dwóch częściach działa jak prawdziwe pieniądze, czy jak wirtualne? Chodzi o to, czy można kupić za niego całą grę, nie płacąc nic czy zapłacić tylo za część? I czy będzie można wykorzystać bon do połowy czy od razu cały? Czy będzie go można połączyć z wPLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:53, nazgul47 napisał:

Mam pytanie: czy ten stu-złotowy bon dodawany do każdej EK Wiedźmina wysłanej w dwóch częściach
działa jak prawdziwe pieniądze, czy jak wirtualne? Chodzi o to, czy można kupić za niego całą
grę, nie płacąc nic czy zapłacić tylo za część? I czy będzie można wykorzystać bon do połowy
czy od razu cały? Czy będzie go można połączyć z wPLN?

Z tego co wiem, znaczy co pisali na tym forum, to nie którzy mieli zamiar kupić za ten kupon Gears of War, a inni Crysis-a, tylko że do Crysisa 20zł chyba dopłacali czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:53, nazgul47 napisał:

Mam pytanie: czy ten stu-złotowy bon dodawany do każdej EK Wiedźmina wysłanej w dwóch częściach
działa jak prawdziwe pieniądze, czy jak wirtualne? Chodzi o to, czy można kupić za niego całą
grę, nie płacąc nic czy zapłacić tylo za część? I czy będzie można wykorzystać bon do połowy
czy od razu cały? Czy będzie go można połączyć z wPLN?

Ten kupon jest po prostu równowartością 100zł, czyli kupujesz gier na 250zł, a jak bona użyjesz to płacisz 150zł. Czy jakoś tak, mogłem coś pokręcić, sam jeszcze tych elementów nie dostałem.... >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 20:07, Gol Galad napisał:

Czy jakoś tak, mogłem coś pokręcić, sam jeszcze tych elementów nie dostałem....

sorry że w tym wątku, ale nadal się nie orientuje co z tymi bonami, a tam gdzie są "wyjaśnienia" to nic nie łapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie dotyczące jednego z produktów mianowicie dodatku do Zoo Tycoon 2: Wymarłe gatunki.
Wczoraj czytałem newsa o dodatku, lecz go w sklepie nie ma. Czy może ktoś z CD-P napisać, czy będzie jeszcze przed Mikołajem dostępny, czy nie. Bo jeszcze tydzień temu był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzić można zamówienie na 5 dni przed planowaną wysyłką, ta ma nastąpić dnia 4 Grudnia, więc mozliwość potwierdzenia pojawi się najwcześniej jutro, najpóźniej pojutrze (pod warunkiem, że data wysyłki się nie zmieni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:17, Mistic napisał:

Potwierdzić można zamówienie na 5 dni przed planowaną wysyłką, ta ma nastąpić dnia 4 Grudnia,
więc mozliwość potwierdzenia pojawi się najwcześniej jutro, najpóźniej pojutrze (pod warunkiem,
że data wysyłki się nie zmieni).

Ty no fakt, myślałem że tydzień przed. Brak statusu mnie zmylił ;p
dzięki za przypomnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić czemu po zmianie maila na serwisie gram.pl ze sklepu gram.pl otrzymał potwierdzenie przesyłki na stary adres a nie na nowy ? Czy czegoś nie doczytałem ? Czy może zmiana maila w sklepie jest oddzielnie ? Zdenerwowałem się tym ponieważ mogłem przegapić potwierdzenie i stracić EK Gears of War .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 14:39, Zagul napisał:

Ja miałem podobnie, zmieniłem e-maila, a wiadomości dostaje i na nowy i na stary.


Na nowy nie dostałem , hm chociaż jeszcze sprawdze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować