Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Mam taki problem: po zapłaceniu pieniędzy na konto CD Projektu status mojego zamówienia zmienił się na "zostanie wysłane gdy produkty będą dostępne" i trwa to już tydzień. Zamówiłem WoW-a z dodatkiem i The Curse of Monkey Island i z tego co widzę te gry są dostępne. Wysłałem formularz do działu pomocy ale coś nie kwapią się z odpowiedzią. Piszę tutaj bo może jakiś moderator to zobaczy i pomoże mi czy coś ;]. Oczywiście mogę jeszcze zadzwonić do sklepu i chyba jutro to zrobię bo już nie wiem co jest grane(pl) ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:47, Diegoshadow napisał:

Mam taki problem: po zapłaceniu pieniędzy na konto CD Projektu status mojego zamówienia zmienił
się na "zostanie wysłane gdy produkty będą dostępne" i trwa to już tydzień. Zamówiłem WoW-a
z dodatkiem i The Curse of Monkey Island i z tego co widzę te gry są dostępne. Wysłałem formularz
do działu pomocy ale coś nie kwapią się z odpowiedzią. Piszę tutaj bo może jakiś moderator
to zobaczy i pomoże mi czy coś ;]. Oczywiście mogę jeszcze zadzwonić do sklepu i chyba jutro
to zrobię bo już nie wiem co jest grane(pl) ;].

No najlepiej zrobisz jak zadzwonisz, wszystko się wtedy wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:02, mateuszbanach0 napisał:

ja (jak i większość innych) chciałbym, aby w sklepie było więcej
przedmoitów zw. z grami. np.: figurki, jakieś karty lub przedmioty znane z gier
Kto jest za??

Ja jestem za. Jakieś figurki w całości za WPLN to by było spełnienie marzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 08:02, choper napisał:

> ja (jak i większość innych) chciałbym, aby w sklepie było więcej
> przedmoitów zw. z grami. np.: figurki, jakieś karty lub przedmioty znane z gier
> Kto jest za??
Ja jestem za. Jakieś figurki w całości za WPLN to by było spełnienie marzeń ;)

To dobrze. Im więcej osób za tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 08:02, choper napisał:

> ja (jak i większość innych) chciałbym, aby w sklepie było więcej
> przedmoitów zw. z grami. np.: figurki, jakieś karty lub przedmioty znane z gier
> Kto jest za??
Ja jestem za. Jakieś figurki w całości za WPLN to by było spełnienie marzeń ;)


Oczywiście dołączam sie. :D Też chce jakieś figurki. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:32, Diegoshadow napisał:

Dzięki. I wszystko sie już wyjaśniło. Piszę to tak dla porządku że jednak mnie nie oszukano
żeby nie oczerniać gram.pl ;]

Ja wysłałem formularz do Pomocy Technicznej i dostałem odpowiedz(ale musiałem dzwonic) i pisało, że jak to co w e-mailu nie pomoże to ma jeszcze raz wysłac i wysyłałem i czekam na odpowiedz, pisza że w ciagu 48 godzin, a jak nie to znowu bedę musiał dzwonic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zamówiłem myszkę Razer Diamondback 3G i jest napisane przy niej "dostępność: za 1 - 5 dni" to czy dostanę ją do końca następnego tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:07, pitors89 napisał:

Jak zamówiłem myszkę Razer Diamondback 3G i jest napisane przy niej "dostępność: za 1 - 5 dni"
to czy dostanę ją do końca następnego tygodnia?

to zależy jaką wybrałeś przesyłkę jak kurier to na 100% będzie jak nie to może nie trafić w następnym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:42, Zagul napisał:

Ja wysłałem formularz do Pomocy Technicznej i dostałem odpowiedz(ale musiałem dzwonic) i pisało,
że jak to co w e-mailu nie pomoże to ma jeszcze raz wysłac i wysyłałem i czekam na odpowiedz,
pisza że w ciagu 48 godzin, a jak nie to znowu bedę musiał dzwonic :/



To masz pecha :( U mnie odpisali po 3 dniach i rzeczywiście wszystko wróciło potem do normy tzn. paczka została już wysłana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kolekcjonerską edycje HoMM 5 i Neverwinter Nights. Zamówiłem paczkę z dodatkami do obu gier (Dzikie Hordy, Maska Zdrajcy) i jako posiadacz kolekcjonerskich podstawek mogę zamówić je po niższej cenie, ale tylko raz i teraz moje pytanie dostałem kupon na 100 zł z powodu problemów z kolekcjonerskim Wiedźminem i chciałem wykorzystać go właśnie na zakup tych dodatków. Nie da się jednak tego zrobić już po złożeniu zamówienia. Czy jeśli anuluje zamówienie to będę miał nadal cenę promocyjna z powodu posiadania kolekcjonerskich podstawek czy obniżka przepada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A szkoda, że w sklepie gram.pl można wykorzystać tylko część wirtualnych pieniędzy (i to bardzo mało), a resztę trzeba dopłacać. Mogliby trochę podnieść to, żeby można było więcej zużyć tych pieniędzy na jedną rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:46, muniok napisał:

A szkoda, że w sklepie gram.pl można wykorzystać tylko część wirtualnych pieniędzy (i to bardzo
mało), a resztę trzeba dopłacać. Mogliby trochę podnieść to, żeby można było więcej zużyć tych
pieniędzy na jedną rzecz.

gdyby podnieśli, to by stracili. Ale pomysł nie jest zły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 19:53, mateuszbanach0 napisał:

> A szkoda, że w sklepie gram.pl można wykorzystać tylko część wirtualnych pieniędzy (i
to bardzo
> mało), a resztę trzeba dopłacać. Mogliby trochę podnieść to, żeby można było więcej zużyć
tych
> pieniędzy na jedną rzecz.
gdyby podnieśli, to by stracili. Ale pomysł nie jest zły!

No właściwie to masz rację. I dzięki, że się ze mną zgadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować