Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dokładnie ja jestem zawiedziony że tej gry nikt nie chce wydać ;( Mam nadzieje że jednak grę wyda CD projekt.
(nadzieja matką głupich )

PS. Jeżeli CD Projekt będzie robiło jeszce takie akcje to właśnie straciło jednego klienta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie wPLN i cena 90 zeta za GW to już dawno przestałbym czekać i zakupił z marszu GW. No i w sumie czekam na cały pakiet [GW:P+GW:F]... Ale ile można ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 00:06, PAPISHON napisał:

Masz racje. no ile można. Jeżeli MMv4 niw ydadza to koniec :P Jak bym nie dostał darmowej gry
to bym Ich tak nie szanował xD

Hmmm... to tak jak ja :D Wygrałem u nich DS2 Czarną Edycję ^^. Póki co poczytam Wiedźmina, pozostało nam tylko czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 00:09, DevilFish napisał:

> Masz racje. no ile można. Jeżeli MMv4 niw ydadza to koniec :P Jak bym nie dostał darmowej
gry
> to bym Ich tak nie szanował xD
Hmmm... to tak jak ja :D Wygrałem u nich DS2 Czarną Edycję ^^. Póki co poczytam Wiedźmina,
pozostało nam tylko czekać...

Jeżeli Wiedżmina spaprą to ( ale na pewno nie ) to będzoe koniec :p

PS. Ja dostałem Piraci z Karaibów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co najgorsze przy GW pisze:
"Dostępność: brak, planowana dostawa: po 10.08.2006"
Czyli niekoniecznie już 10... buuuuuuuu... co oni sobie z nas robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czemu nie można zamówić hip hop producer?? Na liście zyczeń mam jako produkt dostępny a po naciśnięciu na zamawiam wyskakuje mi strona sklepu gram:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 20:56, Shadow SSJ Warrior napisał:

Czy ktoś wie czemu nie można zamówić hip hop producer?? Na liście zyczeń mam jako produkt dostępny
a po naciśnięciu na zamawiam wyskakuje mi strona sklepu gram:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 20:56, Shadow SSJ Warrior napisał:

Czy ktoś wie czemu nie można zamówić hip hop producer?? Na liście zyczeń mam jako produkt dostępny
a po naciśnięciu na zamawiam wyskakuje mi strona sklepu gram:(

Sorry za te dwa posty(bezsensowne). Cos mi sie komp psuje. Co do pytania to ten program nie jest w ofercie sklepu gram.pl http://www.gram.pl/gra.asp?id=451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze że znalazłem skpel interntwtowy gdzie jednak mogę sobie zakupić Micro Machines V4 :D Szkoda tylko że za 140 zł i po angielsku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 22:04, Vasilli napisał:

> Czy ktoś wie czemu nie można zamówić hip hop producer?? Na liście zyczeń mam jako produkt
dostępny
> a po naciśnięciu na zamawiam wyskakuje mi strona sklepu gram:( http://www.gram.pl/gra.asp?id=451

To dlaczego jest napisane "Dostępne natychmiast" i aktywny jest klawisz zamawiam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czy jeśli chcę, żeby wszystkie gry zamówione naraz do mnie przyszły kurierem, to muszę w każdym zaznaczyć opcję, dostawa kurierem???Z góry dzięki za szybką odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy jak na przykład zamówisz na raz 3 gry jedną wysyłką, to są one pakowane do jednej paczki i uznawane jako jedno zamówienie. Czyli klikasz tylko raz jeśli zamówiłeś gry za pomocą jednego zamówienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 23:19, Mistic napisał:

Znaczy jak na przykład zamówisz na raz 3 gry jedną wysyłką, to są one pakowane do jednej paczki
i uznawane jako jedno zamówienie. Czyli klikasz tylko raz jeśli zamówiłeś gry za pomocą jednego
zamówienia,


Nie rozumiem.Zrobiłem jak trzeba, ale wszystko oddzielne i pisze np. 26 zł, 29zł i 26 zł- czy to znaczy, że jako jedną przesyłkę mi wyślą, i nie będę musiał płacić za pozostałe 13zł i 13 zł???Zamówiłem za ponad 200 zł ale wszystko leży w zamówieniach i nic nie wskazuje na to, żeby było razem, nie rozumiem tego zupełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo może klikasz na gry po kolei z listy życzeń? Bo to trzeba wybrać te gry które chcesz kupić, dodać je do koszyka i składasz zamówienie:) I jeśłi np. masz w koszyku 3 gry na kwotę np.200zl na dole Ci(w koszyku)pokazuję ile możesz an to WPLN''ów wydać klikasz zamawiam i "jedziesz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować