Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2006 o 13:09, Seqiu napisał:

Złożyłem zamówienie na grę SpellForce 10 sieprnia. Wczoraj, czyli 11 sierpnia przesyłka została
wysłana, a niżej pisze "Data realizacji (wysyłki) zamówienia: 14 sierpnia 2006" - oco w tym
chodzi ?


Prawdopodobny scenariusz: zamówienie złożyłeś 10 sierpnia po południu, a paczki ze SpellForce tego dnia poszły już w świat, tak aby Ci, którzy zamówili wcześniej, zdążyli otrzymać grę w piatek rano. Następnie skoro gra poszła do Ciebie w piątek, to prawdopodobnie kurier, czy też poczta nie działa w sobotę i musisz poczekać do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2006 o 13:12, Fagno napisał:

mam dokładnie to samo, z tym że ja nawet nie jestem pewny czy paczka została wysłana (mam to
z grą Warcraft 3)



Przed chwilą sprawdziłem pocztę. Okazało się, że wczoraj dostałem mejla z informacją, iż przesyłka została wysłana do mnie wczoraj. Niżej kliknąłem na link "sprawdź status swojej przesyłki" i ukazało mi się coś takiego ( obrazek )

hm.. czyli wszystko gra ;) Już przesyłka jest w Siedlcach, czyli SDC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2006 o 13:17, GanD napisał:

Następnie skoro gra poszła do Ciebie w piątek, to prawdopodobnie kurier, czy też
poczta nie działa w sobotę i musisz poczekać do poniedziałku.



No tak, ale mogę się przecież udać do oddziału Masterlink w moim mieście i odebrać przesyłkę własnoręcznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 13:21, Seqiu napisał:


> Następnie skoro gra poszła do Ciebie w piątek, to prawdopodobnie kurier, czy też
> poczta nie działa w sobotę i musisz poczekać do poniedziałku.


No tak, ale mogę się przecież udać do oddziału Masterlink w moim mieście i odebrać przesyłkę
własnoręcznie ?


chyba tak, może mi ktoś wyjaśnić sytuację z moją wysyłką ?

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 11 sierpnia 2006
Data realizacji (wysyłki) zamówienia: 14 sierpnia 2006

jeszcze dostanę 2 paczki i co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 09:44, Fagno napisał:

Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 11 sierpnia 2006
Data realizacji (wysyłki) zamówienia: 14 sierpnia 2006

jeszcze dostanę 2 paczki i co ? :D

14 sierpnia powinieneś otrzymać przesyłkę do domu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2006 o 09:46, spider88 napisał:

14 sierpnia powinieneś otrzymać przesyłkę do domu ;D


przez datę realizacji (wysyłki) zamówienia, rozumiem raczej datę wysłania paczki (zamawiałem pocztą, nie sądzę żeby 14 sierpnia doszło :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam podobną sytuację, tylę że na górze data wysyłki - 10 sierpnia, otrzymałem grę w piątek (11 sierpnia), ale patrzę teraz w moje zamówienia i data realizacji - 14 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 09:50, Fagno napisał:

przez datę realizacji (wysyłki) zamówienia, rozumiem raczej datę wysłania paczki (zamawiałem
pocztą, nie sądzę żeby 14 sierpnia doszło :D)

Wysłane zostało 11 a paczkę dostaniesz 14 ;D
Pisze jasno wysłane 11, realizacja 14 .
Realizacja czyli zakończenie transakcji czyli dostarczenie przesyłki do klienta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem paczkę 10 sierpnia. Została wysłana do mnie 11 sierpnia, a powinien ją otrzymać 14 sierpnia ;) Wszystko jasne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:54, Budyn napisał:

Przepraszam, że pytam, ale gdzie mozna wykupić żeton na darmową dostawę, jakoś się w tym gubię.
Wiem tylko,że w niektórych mozna użyć.

wrzuć do koszyka gier za ponad 150 zł to pojawi się taka opcja. ( nie musisz składać zamówienia) weż np: 3 X Titan Quest ustaw i bedziesz miał opcję na górze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 11:29, Lamb3rt napisał:

Czy sklep gram.pl to solidny serwis? Bo właśnie zamówiłem Gothic 2 Noc Kruka i nie chciałbym
wyrzucić pieniędzy w błoto...


To najbardziej solidny sklep jaki chyba jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 11:29, Lamb3rt napisał:

Czy sklep gram.pl to solidny serwis? Bo właśnie zamówiłem Gothic 2 Noc Kruka i nie chciałbym
wyrzucić pieniędzy w błoto...

To solidny sklep, pozatym w razie problemów (które zdarzają się baaarrdzo rzadko) możesz liczyć na pomoc ze strony cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sklep jest ogólny dobry, czasem zdarzają się jakieś incydenty, ale ogólnie jest ok (pomijając fakt że zamawiałem 2 razy gry w cdp i 2 razy miałem problemy -_-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co teraz robią w sklepie?? Wprowadzają jakąś nową szate graficzą czy co?? Było coś zapowiadane?? Bo teraz chciałem sobie coś poprzeglądać a tu trwają roboty i sklep będzie znowu online za godzine:) Wie ktoś coś na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować