Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Cześć mam takie pytanie, wczoraj koło 10:00 wpłaciłem pieniążki na poczcie za Wiedźmina pre-order na wskazane konto, dzisiaj rano otwieram skrzynkę i taki mail - "Przypominamy o Twoim zamówieniu płatnym z góry. Prosimy o dokonanie płatno¶ci w terminie 2 dni od dnia otrzymania tej wiadomo¶ci. Brak wpłaty w tym czasie powoduje automatyczne anulowanie zamówienia." Co jest? Chodzi o to że jeszcze nie doszły pieniądze? W zamówieniu nadal jest "oczekiwanie na płatność" Ile idzie taki przekaz? na pewno ktoś już płacił za Witchera podstawową wersję, ile czasu zeszło zanim ten status się zmienił? Dzięki z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bój sie, po prostu jeszcze nie doszła wpłata. Poczta działa dosyc wolno tak wiec spodziewaj sie że wpłata dojdzie gdzieś 2-3 dni po wpłacie pieniedzy. Czasami dochodzi na drugi dzien ale to rzadziej. Mozliwe tez że po prostu nie wklepali jeszcze Twojej płatnosci na stronke i jeszcze pisze ze oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:36, exe.qtor napisał:

Cześć mam takie pytanie, wczoraj koło 10:00 wpłaciłem pieniążki na poczcie za Wiedźmina pre-order
na wskazane konto, dzisiaj rano otwieram skrzynkę i taki mail - "Przypominamy o Twoim zamówieniu
płatnym z góry. Prosimy o dokonanie płatno¶ci w terminie 2 dni od dnia otrzymania tej
wiadomo¶ci. Brak wpłaty w tym czasie powoduje automatyczne anulowanie zamówienia." Co
jest? Chodzi o to że jeszcze nie doszły pieniądze? W zamówieniu nadal jest "oczekiwanie na
płatność" Ile idzie taki przekaz? na pewno ktoś już płacił za Witchera podstawową wersję,
ile czasu zeszło zanim ten status się zmienił? Dzięki z góry za odpowied


Przez pocztę około 3 dni może iść wpłata, wiem z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ja, podobnie, jak exe.qtor, też dostałem dzisiaj maila z przypomnieniem, zaraz po tym wpłaciłem. Pani z okienka powiedziała mi, że w czwartek już będzie zaksięgowane na koncie CDP. A skoro dzisiaj wtorek to dwa dni mijają w właśnie czwartek. Z tym, że ja zamówiłem EK, więc jestem troszkę bardziej zaniepokojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś dziwnego w statusie zamówienia. Pisze, że przesyłka (Wiedźmin) została wysłana, tylko, że niby 22 października a mamy dopiero 17.10. i chcąc anulować zamówienie już nie mogę tego zrobić:( Czy macie może ten sam dziwny status???

20071017123540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co potwierdziłeś?
Mogłeś jeszcze anulować, ale tam teraz już nic nie zrobisz, chyba, że nie przyjmiesz przesyłki. ;P

Co do dziwnego statusu - po prostu już zaczęli pakować i zdawać do wysyłki, żeby się uwinąć z premierą oraz, żeby wszyscy dostali w tym samym czasie.. Może się zdarzyć, że ktoś dostanie nawet w ten piątek, jak będzie jakiś błąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 18:14, myszkiness napisał:

Właściwie to po jakim czasie niepotwierdzone zamówienie zostaje anulowane?

Stawiałbym na 5 dni od dostania mail''a w sprawie potwierdzenia, czy coś takiego. Nie sprawdzałem, więc nie jestem pewien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc udało się, napisałam do gram.pl i anulowali mi to zamówienie, ale teraz problem jest taki, że na moje konto nie wróciło 20 wPLN użytych do obniżenia ceny, a przecież zawsze po anulowaniu zamówienia wPLN wracają na konto. :( napisałam kolejnego maila, oby to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w końcu grę Orange Box w wersji na X360. Pudełko w kawałkach, wszystko połamane, płyta wesoło latała w środku - wygląda, jakby szorowano nią po chodniku. O dziwo działa - ale wysłałem maila do sklep.gram.pl z żądaniem wymiany na inny egzemplarz.
Czekam teraz na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 12:35, myszkiness napisał:

A ja mam coś dziwnego w statusie zamówienia. Pisze, że przesyłka (Wiedźmin) została wysłana,
tylko, że niby 22 października a mamy dopiero 17.10. i chcąc anulować zamówienie już nie mogę
tego zrobić:( Czy macie może ten sam dziwny status???

Tez tak mam, moze nie chcą żeby było zamieszanie w poniedziałek bo maja duzo zamówień na Wiedźmina i wprowadzaja wcześniej że wysłane w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 12:35, myszkiness napisał:

A ja mam coś dziwnego w statusie zamówienia. Pisze, że przesyłka (Wiedźmin) została wysłana,
tylko, że niby 22 października a mamy dopiero 17.10. i chcąc anulować zamówienie już nie mogę
tego zrobić:( Czy macie może ten sam dziwny status???


No to znaczy, że CDP robi niespodziankę i grę dostaniemy wcześniej. Mój Wiedźmin, jest jeszcze pakowany i przygotowywany do wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:24, Arczir2d2 napisał:

Wie ktoś może kiedy w sklepie gram będą dostępne takie tytuły? :
Unreal Tournament 3
Crysis
Clive Barker''s Jericho
Gears of War na PC


Nawet dostępność jednej z tych gier zapowiedzieli newsem:
http://www.gram.pl/news_9griHO8_Crysis_w_sklepie_gram_pl.html
Inną masz na spisie gier: http://www.gram.pl/prod_8gjrH,0_Gears_of_War.html
A pozostałe pewnie też będą, bo były na przykład podawane informacje o ich demach.

Dnia 19.10.2007 o 16:24, Arczir2d2 napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Tokix
Zdarzały się komuś jakieś takie przypadki typu: Zniszczone pudełko, gierka nie odpala itp.?


Raz albo dwa razy to coś plastikowe co trzyma płytę nieruchomo w pudełku było połamane w grach, które zamówiłem. Kilka rysek się zrobiło, ale gry działały, więc nie chciało mi się wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 16:24, Arczir2d2 napisał:

wie ktoś może kiedy w sklepie gram będą dostępne takie tytuły? :
Unreal Tournament 3
Crysis
Clive Barker''s Jericho
Gears of War na PC


Co do Unreal Tournament 3 ,Clive Barker''s Jericho, to nie mam pojęcia. Crysis jest już od dłuższego czasu dostępny w PRE-ORDER a premiera 16.11 . Gears of War na PC od Listopada 2007 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi.

aczkolwiek jedno ale... tsk : w linku do GoW który podałeś jest podana cena 129 zeta, mam nadzieję że nie taka cena będzie bo np. w ultima.pl GoW jest za 79 zeta w pre-orderze ....

a chciałem zamówić UT3 i GoW razem z NFS: PS...
ale jeśli cena rzeczywiście będzie 129 to nie kupię GoW na gram.pl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko: czy aukcje w gram.pl już działają? Można kliknąć link na stronie "używek", ale odpala się tylko informacja plus regulamin. Czy może to ciągle przyszłościowy projekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować