Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Mi nie podoba się jak gram.pl często wysyła paczki. Ostatnio plakaty były pogięte i podniszczone po bokach, a pudełko od gry uszczerbione. Ehh... Szkoda, że gram.pl nie ma punktów odbioru w większych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 16:28, dannik napisał:

Mi nie podoba się jak gram.pl często wysyła paczki. Ostatnio plakaty były pogięte i podniszczone
po bokach, a pudełko od gry uszczerbione. Ehh... Szkoda, że gram.pl nie ma punktów odbioru
w większych miastach.



Mi zawsze gram wysyła ładnie zapakowane paczki.
I dość szybko wysyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:28, RuDnIx napisał:

Wybaczcie, zgrzeszyłem. Kupiłem gre w serwisie gry-online. Proszę o pokutę :P Będę już tylko
kupował u was.XD



Bez przesady. gram.pl jest dobry ale że by aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś 25. Grę World In Conflict zamówiłem 20 we czwartek. Ja poczekam, ale jak mnie trafi to napiszę do nich. Wiem, że to w zasadzie nie ich wina, ale co mnie to interesuje, że Poczta się nie wyrabia? Cóż za problem zerwać umowę za niedotrzymywanie umowy i podpisać ją z jakąś inną firmą? Czy Was - graczy, to nie irytuje? Sam czasami się zastanawiam dlaczego nadal tutaj kupuję gry. Boszzzz, trzymajcie mnie bo nie zdzierżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 17:27, mendyczek napisał:

Dziś 25. Grę World In Conflict zamówiłem 20 we czwartek. Ja poczekam, ale jak mnie trafi to
napiszę do nich. Wiem, że to w zasadzie nie ich wina, ale co mnie to interesuje, że Poczta
się nie wyrabia? Cóż za problem zerwać umowę za niedotrzymywanie umowy i podpisać ją z jakąś
inną firmą? Czy Was - graczy, to nie irytuje? Sam czasami się zastanawiam dlaczego nadal tutaj
kupuję gry. Boszzzz, trzymajcie mnie bo nie zdzierżę.


Powiem ci że mój kolega też się wkurzał bo czekał na złotą kolekcję DoW-a ze dwa tygodnie ale to wina poczty raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe no "Stary" rozumiem, tylko wiesz - tak jak napisałem wcześniej - Co mnie to interesuje? Dlaczego mam pretensje do gram.pl ? Bo nie potrafią dbać o klienta. Gdyby mi zależało na tym że klient X kupił u mnie ponownie, to po pierwsze postarałbym się o to, żeby dostał grę przed dostarczeniem do klepu (jeśli jest to pre-order), po drugie, jeśli brałbym pieniądze za dostarczenie przesyłki w ciągu 3 dni roboczych, to stanąłbym na głowie żeby znaleźć firmę która dotrzyma warunków umowy i dostarczy w ciągu tych 3 dni paczkę do klikenta. Nie wspomnę już, ze przecież mogłem kupić tą grę w Media Markt za 79,90 i mieć ją 21 września, a nie płacić 87 zł i czekać tydzień albo i dłużej. Uważam że to nie w porządku w stosunku do klientów. Napisałbym do nich ale zdaję sobie sprawę, że pewnie przelecą wzrokiem, wkleją w maila gotowy tekst i cześć. Jak na razie jestem jedynym który się zainteresował. I za to dziękuję!

Dnia 25.09.2007 o 17:31, Lechu21 napisał:

Powiem ci że mój kolega też się wkurzał bo czekał na złotą kolekcję DoW-a ze dwa tygodnie ale
to wina poczty raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i paczka dojechała do mnie przed chwilą cała i zdrowa.
> dostał grę przed dostarczeniem do klepu (jeśli jest to pre-order)
Właśnie otrzymałem taką przesyłkę dzień przed dostawą do sklepów.
> Po drugie, jeśli brałbym pieniądze za dostarczenie przesyłki w ciągu 3 dni roboczych, to stanąłbym na głowie żeby > znaleźć firmę która dotrzyma warunków umowy i dostarczy w ciągu tych 3 dni paczkę do klikenta. Nie wspomnę
> już, ze przecież mogłem kupić tą grę w Media Markt za 79,90 i mieć ją 21 września, a nie płacić 87 zł i czekać
> tydzień albo i dłużej.
Ale tym się zajmuje poczta. 2 razy przywoziła mi przesyłkę firma kurierska i się wyrobili w ciągu jednego dnia. Z pocztą było też dobrze, bo przesyłka dotarła po 3 dniach i w obu przypadkach paczki były w dobrym stanie.
Pre-order dociera dzień przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam sklep i zauważyłem, że możliwe jest cały czas kupno edycji premierowej ToCA RD 3... Jeśli to prawda, to zastanawiam się, dlaczego nadal jest w opisie informacja, pierwsza partia jest w metalowym pudełku. Z wizualizacją (czy jak kto woli - zdjęciem) jest tak samo.

Jeszcze się ktoś natnie i pomyśli, że dostanie TRD w metalowym pudełku... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko do gram.pl Kiedy będzie dostępny GW (podstawka) i czy można spodziewać się jakichś obniżek gier z serii Guild Wars. Z góry thx za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 09:18, tomiz12 napisał:

Takie małe pytanko do gram.pl Kiedy będzie dostępny GW (podstawka) i czy można spodziewać
się jakichś obniżek gier z serii Guild Wars. Z góry thx za odpowiedź.

Chyba w tym miesiącu dostawy nie było albo po prostu cały nakład GW:Prophecies poszedł w bodajże ledwo dobę. O.o

Dostawy do sklepu gram.pl są zazwyczaj pod koniec miesiąca, więc możesz jeszcze poszukać w innych sklepach internetowych, ponieważ tutaj będziesz czekać do końca października bodajże(o ile daty dostaw się nie zmienił od pół roku....).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ultima.pl i wirtus.pl już prowadzą przedsprzedaż Orange Box w cenie 199 na konsolę X360 i bodajże 119 na platformę PC. A sklep.gram.pl...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować